jezuci zatopili titanica

2013-04-09 16:51

 

Zatonięcia TitanicaZdrada jezuitów w najlepszym wydaniuHISTORIA ŚWIATABY: PG / BG - Historyk
-------------------------------------------------- ------------------------------

Czy wciąż pamiętasz block-buster filmu Titanic Hollywood film z aktorem Leonardo de Caprio? Historia romansu i miłości stało się podczas podróży statku z Anglii do Ameryki? Cóż, to nie jest prawdziwa historia, a może tylko część historii. Co można przeczytać poniżej jest prawdziwa historia, co naprawdę stało się słynnym statku rejsowego Titanic. Informacje znajdą Państwo przeczytać poniżej nie teoria spiskowa, ale dobrze w księgach historii świata.


-------------------------------------------------- ------------------------------

Największych tragedii w ciągu ostatnich dwustu lat można przypisać do jezuitów. Będziemy teraz pokazać, że jezuici planują i przeprowadzają zatonięcia Titanica, i pokażemy, dlaczego to zrobił.Od początku lat 1830-tych, Ameryka nie ma banku centralnego. Jezuici bardzo chciał innego banku centralnego w Ameryce tak że mają one dna zbiornika, z którego można czerpać pieniądze na ich licznych wojen i innych systemów ohydne całym świecie.W 1910 roku, siedmiu mężczyzn spotkali się Jekyll Island u wybrzeży Gruzji ustanowić bank centralny, który nazwali Bank Rezerwy Federalnej. Ci ludzie byli Nelson Aldrich i Frank Vanderlip, zarówno reprezentujący Rockefeller finansowego imperium, Henry Davison, Charles Norton, i Benjamin Strong, reprezentujący JP Morgan, a Paul Warburg, reprezentujący Rothschild bankowej dynastii Europy. Widzieliśmy już, że Rothschildowie byli agentami bankowych za papiestwa jezuitów, gospodarstwo "klucz do bogactwa Kościoła katolickiego."

Nelson Aldrich Frank VanderlipReprezentujący finansowego imperium Rockefellera

Kohorty jezuitów

Mężczyźni, którzy faworyzowały tworzenie

Federal Reserve Bank chciał przez jezuitów

Henry Davison JP MorganFinansowe imperium Morgana

Kohorty jezuitów

Mężczyźni, którzy faworyzowały tworzenie

Federal Reserve Bank chciał przez jezuitówPaul WarburgReprezentujący House Of Rothschild finansowego imperium

Kohorty jezuitów

Człowiek, który sprzyja tworzeniu

Federal Reserve Bank chciał przez jezuitów

Tajne miejsce spotkań w Wyspa Jekyll

Znany zakonu jezuitów

Morganach były przyjazne zawodnicy z Rothschildów i stał się społecznie w ich pobliżu. Morgan londyńska firma została zapisana od ruiny finansowej w 1857 przez Bank Anglii, w którym odbyło się Rothschildowie duży wpływ. Następnie, Morgan najwyraźniej służył jako agent finansowy Rothschild i udał się do wielkiego długości pojawiać całkowicie amerykański ....Jego wejście [Rockefellera] w polu nie został przyjęty przez Morgan, i stały się dzikie konkurentami. Ostatecznie zdecydowano, aby zminimalizować ich konkurencji poprzez przystąpienie do wspólnych przedsięwzięć. W końcu, pracowali razem, aby stworzyć krajowy kartel bankowy nazwie System Rezerwy Federalnej. - G. Edward Griffin, Creature z Jekyll Island, Wydawnictwa Opinia amerykańska, str. 209. (Podkreślenie w zestawie).Te trzy finansowe rodziny, Rothschildów, Morgans i Rockefellerów wszystko zrobić licytację Zakonu Jezuitów z powodu infiltracji jezuitów w ich organizacji. Robią wszystko, co konieczne, aby zniszczyć konstytucyjnej wolności w Ameryce i do postawienia papieża do dominacji nad światem. Gdy patrzymy wstecz na 20 wieku, widzimy, jak udany jezuitów było. Mają nadal trwonią bogactwa Ameryki i nieustannie atakują swoją wielką konstytucji i swobód obywatelskich. Codziennie, władza papieża w Watykanie wzrasta. Pewnego dnia mają osiągnąć łączną moc ponownie.Budowa rozpoczęła się w 1909 Titanic w stoczni w Belfaście, stolicy Irlandii Północnej. Belfast był protestantem haven i był znienawidzony przez Jezuitów. World War One rozpoczął się zaledwie kilka lat później.Titanic był jednym z floty statków należących do White Star Line, międzynarodowej firmy spedycyjnej.

Bankowość nie tylko biznes, w którym Morgan miał silny interes finansowy. Korzystanie z jego kontrolę narodu kolei jako dźwigni finansowej, którą stworzył międzynarodowego zaufania przesyłki która obejmowała dwa największe niemieckie linie plus jeden z dwóch w Anglii, białe linie Star. - Ibidem, s.. 246.

Było kilka bardzo bogatych i wpływowych ludzi, którzy uczynili to oczywiste, że nie były one na rzecz Systemu Rezerwy Federalnej. JP Morgan został zamówiony przez jezuitów zbudować Titanica. Ten statek "niezatapialny" służył jako statek śmierci dla tych, którzy sprzeciwiali planu Jezuitów dla Systemu Rezerwy Federalnej. Te bogate i potężne mężczyzn byłby w stanie zablokować powołanie Rezerwy Federalnej, a ich moc i fortuny musiał zostać wycofany z ich rąk. Musieli być zniszczone przez znaczy tak niedorzeczne, że nikt nie podejrzewał, że zostali zamordowani, a nikt nie podejrzewał jezuitów. Titanic był pojazd ich zniszczenia. W celu dalszego chronić papiestwo i jezuitów z podejrzliwością, wiele irlandzkie, francuskie i włoskie katolicy rzymscy emigracji do Nowego Świata byli na pokładzie. Byli ludzie, którzy byli zbędni. Protestanci z Belfastu, którzy chcieli wyemigrować do Stanów Zjednoczonych zostali również zaproszeni na pokładzie.
-------------------------------------------------- ------------------------------

Nawet wierni i dobry lud rzymski katoliccy zostali zdradzeni przez jezuitów. Irlandzki, francuski i włoski katolicy pokładzie statku Titanic zginęli w środku zimnej wodzie Oceanu Atlantyckiego.


-------------------------------------------------- ------------------------------Wszyscy bogaci i potężny mężczyzna jezuici chcieli pozbyć zostali zaproszeni do rejs. Trzy z najbogatszym i najważniejszym z nich były Benjamin Guggenheim, Izydor Strauss, szef domów towarowych Macy, John Jacob Astor, prawdopodobnie najbogatszym człowiekiem na świecie. Ich łączny majątek, w tym czasie, przy użyciu wartości dolara z ich dzień było ponad 500 milionów dolarów. Dziś, że kwota będzie warta prawie jedenaście miliardów dolarów. Te trzy mężczyzn namówił i zachęcać do wejścia na pokład pływającego pałacu. Miały zostać zniszczone, ponieważ jezuici wiedzieli, że ze swego bogactwa i wpływy sprzeciwiać się Bank Rezerwy Federalnej, jak również różnych wojen, które były zaplanowane.

John Jacob Astor Benjamin Guggenheim Izydor StraussBogaci Żydzi pokładzie Titanica - Ci ludzie przeciwni tworzeniu

Federal Reserve Bank. Ci ludzie zginęli w środku Oceanu Atlantyckiego

Wyeliminowany przez jezuitów po Titanic zatopiony

Bank Rezerwy Federalnej zacznie roll-out w dłuższym okresie planowane przez jezuitów
-------------------------------------------------- ------------------------------

John Jacob Astor jest najbogatszym człowiekiem na pokładzie Titanica. John Jacob Astor był pierwotny właściciel słynnego Empire State Building w Nowym Jorku.


-------------------------------------------------- ------------------------------Edward Smith był kapitan Titanica. On podróżował Północnego wodach Atlantyku przez dwadzieścia sześć lat i był na świecie, najbardziej doświadczony kapitan Północnej tras atlantyckich. Pracował dla jezuity, JP Morgan, od wielu lat.Edward Smith "jezuita tempore Co-Adjutor." Oznacza to, że nie był księdzem, ale był jezuita krótkiej sukni. Jezuici nie koniecznie są kapłani. Ci, którzy nie są kapłanami służyć zamówienie przez ich zawodu. Każdy mógł zostać jezuitą, a ich tożsamość nie będzie znany. Edward Smith służył do zakonu jezuitów w swoim zawodzie jako kapitan morskiego.

Kapitan Edward Smith

Kapitan statku o TitanicuJezuita doczesne współpracy adjutor

Zamówione przez jezuitów celowo zatopić Titanica

Wiele interesujących punktów o Titanicu omówione są w kasecie wideo wykonane przez National Geographic w 1986 roku. Kaseta jest uprawniony tajemnice Titanica. Gdy Titanic odszedł od południowej Anglii w dniu 10 kwietnia 1912 roku, Francis Browne, jezuita Kapitan Edward Smith, pokład Titanica. Ten człowiek był najpotężniejszym jezuickie w całej Irlandii i odpowiedział bezpośrednio do generała zakonu jezuitów w Rzymie. Kaseta oświadcza:Wakacjach ksiądz Franciszek Browne, złapał te wzruszające migawek kolegów pasażerów, większość z nich w podróż do wieczności. Następny dzień Titanic się jej ostatni przystanek wybrzeży Queenstown w Irlandii. Tutaj oferty przyniósł ostatnich pasażerów; głównie irlandzkich imigrantów czele nowych domów w Ameryce. I tutaj, szczęśliwy ojciec Browne wysiadł .... Ojciec Browne złapał kapitan Smith spogląda z mostu Titanica, gotowy na krawędzi przeznaczenia. - Tajemnice Titanica, National Geographic, taśmy wideo, 1986.Oto jezuita zdrada w najlepszym wydaniu. Wojewódzki [Ojciec Franciszek Browne] deski Titanic, fotografuje ofiar, z całą pewnością majtki kapitana dotyczących jego przysięgę jako jezuita, oraz następujące oferty rano mu pożegnanie. - Eric J. Phelps, Vatican Assassins, Halycon Unified Services, str. 427.Browne podszedł z Edward Smith ostatni raz dokładnie to, co miał do zrobienia w North wodach Atlantyku. Jezuita powiedział generalny Francis Browne, co miało się zdarzyć, Browne następnie mówi Smith, a reszta to już historia. Edward Smith wierzył, że jezuita General. . . jest bogiem [jezuitów] społeczeństwa, i nic, ale jego dotyk może pobudzić elektryczny zmarłych ciał do życia i działania. Dopóki mówi, są jak węże zwinięte w swoich zimowych grobów, martwych i nieaktywne, ale w chwili, gdy daje słowo polecenia, każdy członek sprężyny natychmiast na nogi, pozostawiając niedokończone cokolwiek mogło zaangażował go, gotów zaatakować kogo chce może zażądać, by zaatakował, i uderzyć gdziekolwiek kieruje on cios być dotkniętych. - RW Thompson, śladami jezuitów, Hunt i Eaton, ss. 72, 73.Edward Smith otrzymał rozkaz zatopić Titanica i to jest dokładnie to, co zrobił. Z rozkazu Boga, [jezuita General] to wolno mordować niewinnych, okraść, do popełnienia wszystkich lubieżność, ponieważ on [papież] jest Panem życia i śmierci, i wszystkie rzeczy, a tym samym do spełnienia jego mandat jest naszym obowiązkiem. - WC Brownlee, Secret Instrukcje jezuitów, amerykańskie i zagraniczne Unia Chrześcijańska, str. 143.

Nie ma zapisu w historii stowarzyszenia, którego organizacja stoi na trzysta lat bez zmian i bez zmian przez wszystkie ataki ludzi i czasu, i który skorzystał z tego ogromny wpływ na losy ludzkości ... "cel uświęca środki, "to jego ulubiona maksyma, a jako jego jedynego celu, jak wykazaliśmy, jest porządek, w jego licytacji jezuita jest gotowy do popełnienia żadnego przestępstwa w ogóle. - GB Nicolini, Historia jezuitów, Henry G. Bohn, s. 495, 496, podkreślenie dodane.Pamiętajmy, przysięgę, że każdy człowiek, by stać się częścią zakonu jezuitów:

Należy traktować siebie jako trupa, bez woli i inteligencji, jako mały krucyfiks, który zwrócił się o unresistingly z woli tego, który trzyma go jako pracowników w rękach starego człowieka, który używa go jak on tego wymaga, i jako, że mu odpowiada najlepiej. - RW Thompson, śladami jezuitów, Hunt i Eaton, str. 54.

Kiedy człowiek bierze Przysięgę jezuitów, jest on zobowiązany do swego pana, aż do dnia, że ​​on umiera. Edward Smith stał się człowiekiem bez woli i inteligencji. Miał popełnić żadnego przestępstwa zamówienia chciał go popełnić. Edward Smith był wymagany do męczeństwa. Na pokładzie Titanica, że ​​noc, Edward Smith znał swój obowiązek. Był pod przysięgą. Statek został zbudowany dla wrogów jezuitów. Po trzech dniach na morzu, z tylko jedną parę okularów do mostu, Edward Smith napędzany Titanic pełną parą, dwadzieścia dwa węzły, na ciemną bezksiężycową noc przez gigantycznego pola lodu prawie osiemdziesiąt mil kwadratowych obszaru. Edward Smith zrobił to mimo co najmniej ośmiu telegramów ostrzegając go, aby być bardziej ostrożny, bo idzie za szybko.Czy Edward Smith potrzebują jednego ostrożność? Nie, zostały podróżujących na tych wodach przez dwadzieścia sześć lat. Wiedział, że były góry lodowe w tym obszarze. Ale osiem przestrogi nie zatrzymać tego człowieka, który był pod przysięgą jezuitów i na rozkaz zniszczyć Titanica.Absurdalność ostrzegając weteran Kapitan Edward Smith wielokrotnie na tragicznej nocy Titanica spowolnić jest niczym niedorzeczne. Fakt, że nigdy Smith słuchał lub zważali na ostrzeżenia jest szalony. On otrzymał rozkazy od swego boga w Watykanie, i nic nie uczyniłoby go z kursu. Encyklopedii malować bardzo tragiczny obraz Smitha w jego ostatnich godzin. Kiedy nadszedł czas, aby dać rozkaz załadowania oraz obniżyć ratunkowe, Smith zachwiał i jeden z jego pomocy miał podejść do niego za zamówienie, które będą podawane. Legendarne umiejętności Smitha przywództwa wydaje się, że go zostawiła, był dziwnie niezdecydowany i niezwykle ostrożni w tej śmiertelnej nocy. Czy te słowa, by opisać legendarny kapitan morze z 26-letnim doświadczeniem, lub są te słowa, by opisać człowieka, który zmaga się w jego umyśle, czy powinien zrobić swoje obowiązki jako kapitan morskiego lub słuchać swojego pana, który powiedział mu, by zatopić statek ?Żona John Jacob Astor wszedł do łodzi życia i został uratowany, zaś John Jacob Astor zginął w wodach północnego Atlantyku. Nie było wystarczająco szalupy i wielu z nich było tylko w połowie pełne tylko z kobietami i dziećmi. Aby zapobiec pobliżu frachtowce reagowaniu z pomocy, rakiety sygnalizacyjne były białe, podczas gdy powinny być czerwone. Białe odblaski do frachtowców przechodzących stwierdzić, że wszyscy o partii.Jedną z największych tragedii XX wieku, zatonięcie Titanica, leży u drzwi zakonu jezuitów. Okręt niezatapialny, pływający pałac został stworzony, aby być grób dla bogatych, którzy sprzeciwiali System Rezerwy Federalnej. W kwietniu 1912 roku, wszystkie sprzeciwu wobec Rezerwy Federalnej został wyeliminowany. W grudniu 1913 roku, System Rezerwy Federalnej powstała w Stanach Zjednoczonych. Osiem miesięcy później, jezuitów miał wystarczających środków przez Bank Rezerwy Federalnej do rozpoczęcia wojny światowej.THE mistrzów


Fr. Francis Xavier Wernz Browne FranzFr. Browne jest prowincjał jezuitów w Irlandii

Fr. Wernz jest przełożony generalny jezuitówCi ludzie są dla mistrzów celowo zatopienie statku Titanic

Aby utworzyć Bank Rezerwy Federalnej w ramach swojej długiej harmonogramem

że będzie finansować rosyjskiej rewolucji komunistycznej

I drugie 30-Years War (1914 - 1945)

I inne wojny przyjść pod kosztem

pieniądze niewinnych amerykańskich ludzi i zasoby
-------------------------------------------------- ------------------------------

I Nelson Aldrich, Frank Vanderlip, Rockefellerowie, Henry Davison, Charles Norton, JP Morgan, Paul Warburg są zdrajcami narodu amerykańskiego, zdrajcami amerykańskiej flagi i konstytucji. Ci ludzie sprzedali obywatelstwo Rzymu (jezuici-Watykan) zamiast ich przynależności do Stanów Zjednoczonych Ameryki.Rockefellerów i Rothschilda należy do 13-Bloodlines satanistycznych Illuminati. Illuminati, szatański tajne bractwo / społeczeństwo założone przez jezuitów imieniem Adama Weishaupta na jezuitów uniwersytecie w Ingolstadt w Bawarii, w Niemczech w dniu 1 maja 1776 roku.


-------------------------------------------------- ------------------------------

Ojciec zbiór fotografii Browne zawiera podeszwę Titanic fotografie wykonane podczas przejścia z Titanica Southhampton do Irlandii. Od 1911 do 1916 roku, Frank Browne studiował teologię na Milltown Park, Dublin. To właśnie w tym okresie, że jego wujek Robert (biskupa Cloyne) wysłał mu niezwykły prezent: bilet dla pierwszych nóg dziewiczym rejsie Titanica, żeglarstwo z Southampton do Cherbourga, a następnie w Queenstown (Cobh), Cork, Irlandia.Podczas pobytu na pokładzie amerykański milioner zaoferował zapłacić swoją drogę do końca rejsu do Nowego Jorku. On zostanie oceniony w sprawie tej propozycji Franka przełożony generalny jezuitów okablowana Queenstown mówiąc zwięźle - wysiądź tego statku prowincji. [Right! Ponieważ ks. Francis A. Browne jest prowincjał jezuitów w Irlandii i poza tym statku, ponieważ jezuici, a on sam będzie tonąć Titanic celowo, jak zaplanowano.]Po tragedii, Frank Browne Fotografie pojawiły się na pierwszych stronach gazet na całym świecie. Wziął ostatni obraz kapitana Smitha i jedyny człowiek kiedykolwiek wykonane do pokoju Marconi.Zdjęcia wykonane przez ks. Francis Browne pokład i widokiem

Titanic zanim celowo zatopiony Titanic Ship
-------------------------------------------------- ------------------------------

Tak, w dniu 15 kwietnia 1912 - jezuitów zatonął słynny statek Titanic, zabijając John Jacob Astor, Benjamin Guggenheim i Izydor Strauss (mężczyźni w przeciwieństwie do powstania Banku Rezerwy Federalnej).Dokładnie rok po Titanic zatonął na środku Atlantyku, Federal Reserve Bank został założony i gotowy do sfinansowania rosyjskiej rewolucji komunistycznej i druga 30-Years War.


-------------------------------------------------- ------------------------------

Według Thomasa Schauf:Szanowny American:Stosownie do Państwa prośbę, postaram się wyjaśnić pytania na temat Banku Rezerwy Federalnej (FED). Spędziłem dużo czasu nad Fed i te są szokujące i odkrywcze wnioski:Bank Rezerwy Federalnej jest firmą prywatną.Kto faktycznie jest właścicielem Rezerwy Federalnej banki centralne? Własność 12 banków centralnych, tajnych bardzo dobrze utrzymane, zostało objawione:Rothschild BANK OF LONDON

WARBURG BANK Hamburga

Rothschild BANK OF BERLIN

Lehman Brothers w Nowym Jorku

Lazard BROTHERS OF PARIS

KUHN LOEB Bank of New York

IZRAEL MOSES BANKS Seif Włoch (syjonistyczny Żyd)

Goldman-Sachs z Nowego Jorku

WARBURG BANK OF AMSTERDAM

Chase Manhattan Bank z Nowego Jorku
-------------------------------------------------- ------------------------------

Proszę pamiętać, jak w historii świata. House Of Rothschild jest bankierem i klucz opiekun Watykanu Skarbu Państwa (Wealth) pod Czarnym papiestwa "przełożonego generalnego jezuitów". Uczciwy i solidny historyk świat wiedział dawno temu.


-------------------------------------------------- ------------------------------Kongresman Louis T. McFadden Przemówienie
Na Federal Reserve CorporationFederal Reserve-skorumpowanePanie Przewodniczący, mamy w tym kraju jedną z najbardziej skorumpowanych instytucji w historii świata znane. Odnoszę się do Zarządu Rezerwy Federalnej i banki Rezerwy Federalnej, zwanego dalej Fed. Fed oszukał rząd tych Stanów Zjednoczonych i narodowi Stanów Zjednoczonych z dość pieniędzy, aby zapłacić narodu długu. Na rabunki i niegodziwości Fed kosztowało tyle pieniędzy, by zapłacić długu narodowego wielokrotnie.To zło instytucja zubożały i zrujnowany mieszkańców tych Stanach Zjednoczonych, zbankrutowała się, i praktycznie bankrutami naszego rządu. Dzieje się tak poprzez wad przepisami, na podstawie których działa, poprzez wadliwe stosowania tego prawa przez Fed i przez skorumpowanych praktykach moneyed sępów, którzy kontrolują go.Niektórzy ludzie, którzy uważają, że Rezerwa Federalna USA Banki Instytucje rządowe. Są to prywatne monopole, które żerują na ludziach z tych Stanów Zjednoczonych na rzecz siebie i swoich klientów zagranicznych; zagranicznych i krajowych spekulantów i oszustów, a bogate i pieniędzy kredytodawcy rabunkowego. W tym ciemnym załogi finansowych piratów są tacy, którzy chcieliby wyciąć człowiekowi gardło dostać dolara z kieszeni, są tacy, którzy wysyłają pieniądze do państwa, aby kupić głosy kontrolować nasze legislatury, są tacy, którzy twierdzą, Międzynarodowe propaganda Celem oszukują nas do przyznania nowych koncesji, które pozwolą im ukryć swoje przeszłe nieprawości i ustawić ponownie w ruch swój gigantyczny pociąg przestępczości.Te dwanaście prywatnych monopoli kredytowe zostały podstępnie i nielojalnie narzucone tym kraju przez bankierów, którzy przybyli tu z Europy i spłacona nam nasza gościnność przez podważanie naszych amerykańskich instytucji. Te banki wziął pieniądze z tego kraju do finansów Japonii w wojnie z Rosją. Stworzyli terroru w Rosji, z naszych pieniędzy, aby pomóc tej wojny wzdłuż. Zaczęli podżegać oddzielnego pokoju między Niemcami a Rosją, a tym samym doprowadził klina pomiędzy sojusznikami w wojnie światowej. Są finansowane przejście Trockiego z Nowego Jorku do Rosji, tak, że może on pomóc w zniszczeniu Imperium Rosyjskiego. Oni podsycana i wszczął rewolucję rosyjską, oraz umieszczony duży fundusz amerykańskich dolarów do dyspozycji Trockiego w jednym z banków, oddziałów w Szwecji, aby przez niego rosyjskich domów może być dokładnie podzielony i rosyjskie dzieci rzucił daleko od ich naturalnych protektorów.Od tego czasu rozpoczęło rozbicie amerykańskich domach i rozproszenie amerykańskich dzieci. "Panie Przewodniczący, nie powinno być stronniczość w sprawach bankowych i walutowych sprawy w tym kraju, i nie mówię o żadnych.W 1912 r. Narodowy Związek Pieniężnej pod przewodnictwem późnego Senator Nelson W. Aldrich, złożył raport i przedstawił błędne rachunki nazwie National Reserve Stowarzyszenie rachunek. Ta ustawa jest zazwyczaj zna jako rachunek Aldrich. Senator Aldrich nie pisać ustawę Aldrich. Był narzędziem, jeśli nie wspólnik, europejskich bankierów, którzy przez prawie dwadzieścia lat był kombinuje ustanowienie banku centralnego w tym kraju, i którzy w roku 1912 wydał i były nadal wydawać ogromne sumy pieniędzy, aby osiągnąć swój cel .Byliśmy w przeciwieństwie do planu Aldrich dla banku centralnego. Ludzie, którzy rządzą Partii Demokratycznej, a następnie obiecał ludziom, że gdyby wrócił do władzy nie będzie bank centralny powstał tu, podczas gdy odbywają króluje rządu. Trzynaście miesięcy później, że obietnica została złamana, a Wilson administracja, pod okiem tych złowrogich ścienne figur Street, który stał za pułkownika House, utworzono tu w naszym wolnym kraju robaczywe monarchicznego instytucję "Bank Kinga" The kontrolować nas od góry w dół i od kołyski do grobu.

Federal Reserve Bank zniszczył nasz stary i charakterystyczny sposób prowadzenia działalności gospodarczej. To dyskryminowany naszego 1-nazwa papierów komercyjnych, najlepszych na świecie, i to ustawić przestarzałego 2-nazwę papieru, który jest obecny przekleństwo tego kraju i które zatonęło każdy kraj, który nigdy nie dał mu możliwości, ale przymocowana dół od kraju, z którego bardzo tyrania twórcy Konstytucji szumieć, aby nas zbawić.


-------------------------------------------------- ------------------------------

Powyższe informacje zniszczyć fundament CPP-NPA / NDF na Filipinach (Jose Maria Sison, Luis Jalandoni, Ka Roger Rosal, Satur Ocampo Beltran, Teddy Casino i inne o ideologii komunistycznej - raz znali te mroczny sekret, oni będzie wydmuchiwane swoich skarpet w wstrząsy).Rzeczywiście, jak na historię świata, jezuici są tajemnicą jednostka doskonali założeniami komunizmu, rozpoczął się jeszcze w jezuici redukcji Paragwaju.Jezuitów uczył Marksa dotyczące założenia komunizmu wewnątrz British Museum od 1848 roku. Jezuici uczył Karola Marksa przez prawie 30-lat.Lenin był szkolony przez zakon jezuitów w Genewie Szwajcarii, był ambasador Diego Bergen Niemcy w Watykanie w czasie Republiki Welmar Niemiec hitlerowskich Niemiec i podczas hitlerowskiej przewidzianego transport Lenina do Rosji przez Sealed Train Watykanu.Józef Stalin był szkolony przez jezuitów wewnątrz Prawosławnego Seminarium Duchownego w Tyflisie, Georgia. Rosja. Wspólnie ze Stalinem był kardynał Agagianian.Pasuje od mowy kongresmana McFadden jest w Kongresie Stanów Zjednoczonych, że Jezuitów założony Bank Rezerwy Federalnej finansowane rewolucji komunistycznej w Rosji. Poniżej więcej wypowiedzi z kongresman Louis McFadden wewnątrz Kongresu Stanów Zjednoczonych. Ze względu na expose przez kongresmana McFadden nie było tak wiele prób w swoim życiu. Z kolegami w kongresie i kilku historyków nie wspomniał, że kongresman McFadden zmarł z powodu trucizny, "Pucharu Jezuitów Poison".

Ustanowienie Federal Reserve Bank był jezuitów arcydzieło. Zatonięcia Titanica zlecenie jezuitów zdrady w najlepszym wydaniu.

Jeśli chodzi o dobrze ukrytych / mroczne sekrety świata wydarzeń historycznych - kilka szczerych i rzetelnych historyków znał go dobrze. Miliony ludzi na całym świecie, nawet najbardziej wysokie intelekty (prezydentów, premierów, senatorowie, kongresmeni, ministrowie, biznesmeni, TV i Radio reporterów, pracownicy mediów, osobistości showbiznesu, elity i bogatych rodzin, profesorów uniwersyteckich, nauczycieli, wojskowych i funkcjonariusze policji, służby zdrowia, itp.) nie są świadomi tych faktów. Bez dogłębnej znajomości historii świata będzie trudno im połączyć wszystkie kropki.

Nawet do obecnego czasu, miliony niewinnych Amerykanów są zdradzeni i ofiarami. Bez ich wiedzy, że ich najmniejsze Federal Reserve Bank jest własnością prywatną. potajemnie stworzony przez jezuitów fronting proxy pod ich kieszeni płatności. Od początku roku do zakonu jezuitów w 1540 roku koncepcji do obecnego czasu, Zakon Jezuitów z Kościoła katolickiego jest najsilniejszym podmiotem na tym świecie. Dogłębna wiedza na temat historii świata jest jednym z najlepszych sposobów, aby wykryć nieuchwytność oraz niezwyciężoność ludu jezuitów. Nawet tak zwane "najpotężniejszy naród na świecie" - Stany Zjednoczone, jezuici pomyślnie ustanowione Banku Rezerwy Federalnej. Ile więcej kraj trzeciego świata. Ponadto, jak na historię świata - Bank Of America i Lockheed Martin Corporation (Aviation-Space-Defense Wykonawca) są własnością jezuitów.


-------------------------------------------------- ------------------------------

Brak politycznego zdarzenie lub okoliczność może być oceniany bez wiedzy strony Watykanu w nim. I nie istotne sytuacja istnieje świat, w którym Watykan nie odgrywają ważną rolę jawnego lub --- AVRO Manhattan, polski historyk, 1960 Watykan i światowej polityce.


-------------------------------------------------- ------------------------------

Ktokolwiek będzie zgadzam się, że Watykan jest / nie był zaangażowany w przeszłości i teraźniejszości świata polityki dni szeroki jest gardząc jego / jej własnej wiedzy zrozumienia i zamknięcia jego / jej otwarte oczy i uszy. Niech prawda płynie. Wszystkie zdjęcia osób wymienionych w niniejszym dokumencie są autentyczne, daty i miejsca, są autentyczne.


-------------------------------------------------- ------------------------------

REFERENCJE

Federal Reserve System. - G. Edward Griffin, Creature z Jekyll Island, Wydawnictwa Opinia amerykańska, str. 209The White Lines gwiazdy. - Ibidem, s.. 246.Tajemnice Titanica, National Geographic, taśmy wideo, 1986.Eric J. Phelps, Vatican Assassins, Halycon Unified Services, str. 427,8RW Thompson, śladami jezuitów, Hunt i Eaton, ss. 72, 73.WC Brownlee, Secret Instrukcje jezuitów, amerykańskie i zagraniczne Unia Chrześcijańska, str. 143.GB Nicolini, Historia jezuitów, Henry G. Bohn, s. 495, 496, podkreślenie dodane.RW Thompson, śladami jezuitów, Hunt i Eaton, str. 54.Titanic Photographs.comTitanic Historical Society, Inc