JEZUICI RZADZA SWIATEM

2012-11-25 19:05

 

Brak politycznego zdarzenie lub okoliczność może być oceniany bez wiedzy strony Watykanu w nim. I nie istotne sytuacja istnieje świat, w którym Watykan nie odgrywają ważną jawnego lub rolę. - Avro Manhattan, "protestant" Knight of Malta, historyk angielski i mieszadła, 1960, Watykan i światowej polityce.
 
 
 
Jezuici zaoferowania światu w dużym systemie teologii, w którym każde prawo, Boskie i ludzkie, mogą być bezkarnie łamane, i przez które same Bulls papieży można przeciwstawił. Jest okropna religia, to jest religia jest wstręt przez wszystkich ludzi uczciwych i honorowych. - MF Cusack, Stary Nun z Kenmare, 1896, czarny papież.
 
 
 
Jezuici śmieją się z nas, a także w trakcie ich wesołość, grzechotnik jest zwijany, u naszych stóp, wspinaczka uderzyć nas w sercu. - Edwin A. Sherman, amerykański Shriner masonem, przyjaciel Karola Chiniquy, 1883, Engineer Corps of Hell.
 
 
 
Można zadzwonić Eric Jon Phelps kontrowersyjny autor. Znamy go jako wytrawny badacz, przyjaciel ukochany i dżentelmen, który żyje swoją prawdę. Nasi czytelnicy będą wiedzieć go najlepiej, jak mój rozmówca w naszej teraz niesławnego maja 2000 emisji widma-wydania, który jest znany daleko i szeroko jako "czarny papież" papieru.
 
Eric jest też autorem przeboju książki WATYKAN zabójców, bardzo dobrze zbadane historyczne rękopis, który pokazuje czytelnikowi, w zadziwiający szczegół, gdzie TRUE diaboliczny władza i kontrola tej planety zamieszkuje-przynajmniej tę kontrolę warstwę, która jest w wymiarze fizycznym .
 
WATYKAN ASSASSINS również zapoznaje czytelnika z wielu bezcennych starych dokumentów i historycznych rękopisów, że "niektóre z nich" zrobiły swoje najlepsze usunąć z niemal wszystkich światowych półkach bibliotecznych. Większość z tych dokumentów są tak rzadkie, że dopiero się te z powrotem do publicznego dostępu i obiegu to świetny serwis dla wszystkich studentów historii spragnieni prawdy.
 
Nie było tak duże zainteresowanie, co Eric musi powiedzieć, że zdecydowaliśmy się ponownie kilka kwestii i poprosić go, aby odpowiedzieć na kilka zwisające pytania. Po tym wszystkim, rodzaj połączeń, które sprawia, że ??Eric to cały poziom głębiej niż to, co jesteśmy przyzwyczajeni do słuchania w "teorii spiskowej" arena. Ponadto zauważyliśmy, z pewnym zdziwieniem i "odsłonięcie" w ciągu ostatniego roku lub tak, po prostu, którzy wszyscy zgłosili się do ataku Erica pracy bezpodstawnie i histerycznie (ale nigdy na jego twarzy). Ci co wiedzą, kim są i przez swoje działania nieprofesjonalne i irracjonalne, przekonująco właśnie ujawniła, kim tak naprawdę pracować, a udając się prezenterzy Prawdy!
 
Choć to był mój zamiar skupić większość rozmów na dzień dzisiejszy, były pewne nierozwiązane problemy z przeszłości, które wyjaśnienie również wymagane. W dniu 18 czerwca 2001 roku, miałem okazję usiąść z Eric Phelps, twarzą w twarz, i nakłonić go do odpowiedzi na kilka pytań kluczowych. Zobaczmy, co ma do powiedzenia.
 
Martin: Nasza ostatnia rozmowa-"czarny papież" kwestia widma-obiegła świat kilka razy. Jest także w Internecie od dłuższego czasu. Rękopis WATYKAN zabójców zostały rozdzielone, ale nadal nie książka. Co dzieje się z tej książki? Dlaczego to trwa tak długo wychodzić w formie książkowej?
 
Phelps: powód, dlaczego podjęła roku sfinalizować tę książkę, ponieważ było kilka błędów historycznych, które zostały skorygowane przez niektórych czytelników rękopisy, rękopisy pierwszy i drugi.
 
Było japoński indywidualna nazwa Toichi [Ryu], który poprawił mnie na niektóre z historii Japonii dotyczące cesarzy i Shogans, za co podziękował mu i dokonaniu niezbędnych zmian.
 
Było kilka innych podobnych zmian, które miałem zrobić w odniesieniu do terminów, miejsc i kilka razy, tylko polerowanie-up z rękopisu, tak że jest gotowy.
 
Mieliśmy jednego osobnika, który był jezuitą przez 10 lat. Wysiadł z zakonu jezuitów. Czytał rękopis. On bardzo on zatwierdzony. I wysłał nam listę korekt, które włączone do rękopisu. Tak więc, nie było wielu ludzi, którzy dodali swoje akcenty polerskich do niego, za co jestem wdzięczny.
 
[Uwaga redaktora: Książki Wisdom & Press (877) 280-2866 jest przyjmowanie zamówień zaliczkowych dla Vatican Assassins, 700-stronicowa książka, która powinna zostać zakończona do tydzień drugi lub trzeci w lipcu. Koszt tej ogromnej objętości jest tylko 34,95 dolarów, który obejmuje prezent CD-ROM zawierający 13 rzadkich książek głównie "brakujące" od światowych półkach bibliotecznych.]
 
Martin: Chciałbym skupić taką rozmowę w dużej mierze na dzień dzisiejszy. Ale zanim przejdziemy do teraźniejszości, chciałbym poprosić, raz na zawsze wyjaśnić, coś dla naszych czytelników, którzy mogą być nadal mylić o Protokołów Mędrców Syjonu.
 
Istnieje wiele źródeł i wiele recytacji-tych protokołach. Zostali nazywa oszustwo. Zostali nazywany fałszerstwa, co oznacza, że ??nie było dokumentów, które poprzedziły to, że ma być oparta na. Każdy wydaje się wskazywać na Żydów, czy Chazarowie, jako autorzy Protokołów, a jednak twoje badania wynika inaczej.
 
Kto, Twoim zdaniem, jest autorem Protokołów Mędrców Syjonu?
 
Phelps: kardynał Bea był spowiednikiem papieża Piusa XII (papież Hitlera), jezuita potężnego i kardynała w Watykanie. Według Alberto Rivera, mówiąc z kardynałem Bea, kardynał Bea powiedział mu, że Protokoły zostały napisane przez Żydów, lojalnych wobec papieża.
 
Nie wierzę, Żydzi napisał protokołów. Nie wierzę, Alberto Rivera powiedziano całą historię, bo nie mają "potrzeby". Informacje o zaliczkach zawsze standardowa procedura dla jezuitów.
 
Wierzę, mężczyzn, którzy byli lojalni wobec papieża napisał Protokoły, a ludzie, którzy byli lojalni wobec papieża, który napisał protokoły jezuitów, według Leo Lehmann-ex-Irish katolickiego kapłana, który stał się nawrócili się do Chrystusa i set-up misja tam w Nowym Jorku, Stary katolików dla Chrystusa. Powiedział, że jezuici napisał Protokoły, a że nie jest to nowa próba oszustwa, na podstawie ich dokumentu pisali o ich ataku na jansenistów, który nazwano Tajemnice Mędrców Bourg-Fontaine.
 
Więc, jezuici napisał Protokoły jak pisali tajemnice Mędrców Bourg-Fontaine, a język z protokołów jest identyczna z The Secret Spotkanie na Cheiri [1825].
 
Mam jednak cytat z bardzo błyskotliwej i pobożny, narodzeni ponownie, biblijnie wierzącego, kapłana irlandzkiego katolickiego I mowa przed chwilą. Napisał książkę zatytułowaną Behind dyktatorów, najpierw napisana w 1942 roku, i były dwie wersje po. Mam 1945 wydanie. Dr Leo Lehmann mówi, że jezuici napisał protokołów. Ale zanim do tego wagi, chciałbym tylko do odczytu do was, którzy dr LH Lehmann był.
 
"Urodził się w Dublinie w Irlandii, i otrzymał wykształcenie podstawowe tam od sióstr i braci chrześcijańskich. Zaczął studia do kapłaństwa w Mungret College, Limerick, a na All Hallows College w Dublinie. W 1918 r. udał się do końca studiów teologicznych na Uniwersytecie Propaganda Fide w Rzymie, gdzie został wyświęcony na kapłana w 1921 roku. Później studiował na Uniwersytecie w Nowym Jorku, z którego otrzymał stopień magistra
 
"Po czterech latach pracy jako kapłan w Cape Town, Republika Południowej Afryki, Dr Lehmann został wezwany do Rzymu, aby kontynuować negocjacje w Watykanie sądy dotyczące prawnego sprawy, w której został zatrudniony, a student w Rzymie, w imieniu wielu amerykańskich biskupi i księża przeciwko jezuitom. Później wrócił do RPA, ale został przeniesiony do Stanów Zjednoczonych w 1927 roku i mianowany proboszczem w Gainesville, City University of Florida. Dr Lehmann teraz jest dyrektorem misji Chrystusa w Nowym Jorku i redaktor naczelny przekonwertowanych magazynu katolickiego. "
 
Więc tutaj jest narodzony na nowo, Biblia-wierząc człowieka, który był irlandzki ksiądz, który miał run-in z jezuitami, który dokładnie wiedział, co oni tym wszystkim chodzi. Kiedy jesteś zaangażowany w spory w Watykanie, znasz prawo. I wiesz o historii, kim jesteś przeciwna.
 
Oto co miał do powiedzenia na temat pochodzenia protokołów. To znajduje się w książce, za dyktatorów, na stronie 15:
 
"Mimo, że po raz pierwszy opublikowana w Rosji w 1903 r., z dnia [Protokoły Mędrców Syjonu dowiedział] miała swój początek we Francji i datę z sprawy Dreyfusa, którego jezuici byli głównymi inicjatorami. Były planowane również pierwszy w życie we Francji, przez obalenie "mojżeszowe-masońskich" rząd Republiki Francuskiej. Ale odkrycie gigantycznego oszustwa Leo Taxil, który był otwarcie wspierany przez jezuitów, Zawarcie sojuszu francusko-rosyjskiego, a także trudności Watykanu z rządem francuskim w tym czasie, staje się on bardziej dysponowanie nich pojawiają się pierwszy w Rosji.
 
"Te protokoły rzekomo żydowskich przywódców nie są pierwsze dokumenty w swoim rodzaju wyprodukowanego przez Jezuitów.
 
"Przez ponad sto lat, zanim pojawiły się te protokoły, jezuici nadal był skorzystać z podobnego oszustwa zwanego tajemnice Mędrców Bourg-Fontaine przeciwko jansenizm-anty-francuskiego jezuity katolicki ruch wśród kleru".
 
Phelps: Mogę również dodać, że w Jansenists były co nazwalibyśmy, naprawdę, kalwini katolickie. Oni wierzyli w suwerenności Boga. Oni wierzyli w usprawiedliwieniu przez wiarę. Wierzyli w wielu biblijnych doktryn i dlatego jezuici ich nienawidził, a później dostał Pope wydać Bull przed nimi.
 
Jezuici tak znienawidzony jansenistów, której Blaise Pascal był jeden, że wymyślił ten dokument, tajemnice Mędrców Bourg-Fontaine, przed nimi.
 
Martin: Co roku to było?
 
Phelps: To było w 1600, jak sądzę, we Francji. Może to było pod koniec 1600, ponieważ Blaise Pascal napisał swoje Provincial Letters w późniejszych 1600.
 
[Uwaga redaktora: Eric przynosi naszą uwagę bardzo ciekawa osoba tutaj, podobnie jak wielki Nikola Tesla kilkuset lat później. Blaise Pascal, 1623/62, był wielki matematyk, fizyk, teolog i człowiek-of-listów, urodził się w Clermont-Ferrand, Francja. W 1647 roku wynalazł maszyny liczące, a później, barometr, prasy hydraulicznej i strzykawki. Aż do 1654 spędził swój czas pomiędzy matematyką (pamiętaj, trójkąt Pascala i inne intrygujące matematyczne i geometryczne odkrycia?) I społeczną runda w Paryżu, ale mistyczne doświadczenie lat doprowadził go do przyłączenia się do jego siostry, która była członkiem jansenistów klasztorze Port-Royal, gdzie obronił jansenizm przeciwko jezuitom w Lettres Provinciales, 1656-7.]
 
Teraz wracam do mojego czytania:
 
"Analogia pomiędzy dwoma fałszerstwa jest doskonała-tajny zbiór w lesie Bourg-Fontaine, plan z" spiskowców ", aby zniszczyć papiestwo i ustalić tolerancję religijną wśród wszystkich narodów; rzekomy spisek przeciwko tronu i ołtarza, i utworzenie światowego-rządu w opozycji do Kościoła katolickiego. Jest sama sceniczna ujemnego bieguna zabytkowego ewolucji świata, w celu dostosowania się, natomiast pozytywne Christian [katolicki] słup, wokół której wszystkie siły konserwatywne-monarchia, arystokracja, wojsko, kler-musi zebrać, aby uratować świat od napaści szatana. "
 
Phelps: Czy to nie jest identyczny do protokołów? Z wyjątkiem protokołów, to jest komunizm. Oba dokumenty chcą rządu światowego, pod kogoś innego niż papieża. Tak, to zdradza rękę jezuitów w całym, w protokołach, w oparciu o tajemnice Mędrców Bourge-Fontaine, a ponadto, po tym dokumencie, Tajemnice Mędrców Bourge-Fontaine, kolejny ważny dokument, który mamy, jest Leone jezuita Conspiracy-tajny plan Zakonu, który został opublikowany w 1848 roku.
 
W tym dokumencie, jezuita Leone było 19 lat i nowicjat w Cheiri, Włochy, gdzie, kiedy został węszyć wokół w zapleczu, zostali uwięzieni, kiedy General Roothaan jezuita i jego provincials przyszedł w innym pokoju i słuchał tej rozmowy między Generalnego i jego provincials-w połowie lat 1830, około 1834-a gdy się ukrywał, był notatek.
 
Zdradzają, że jezuita generalny miał zamiar na utworzenie rządu światowego poprzez kontrolowanie Roman hierarchii katolickiej, papież, wszystkie monarchie, a więc wszystkie rządy na świecie. I to w wielkim dziele Leone, Conspiracy jezuita, opublikowanej w 1848 roku.
 
Został on opublikowany w kilku językach. Poszło wszystko w całej Europie, co przyczyniło się do wzrostu ludzi się przeciwko władzy jezuitów w 1848 r., z drugiej rewolucji francuskiej. Ale rewolucja kontrolowana, przywództwo to było kontrolowane, a końcowy wynik był więcej mocy dla zakonu jezuitów w Europie.
 
Martin: Możesz wspomnieć, że Protokoły były następstwem sprawy Dreyfusa [1890]. A wcześniej, mamy Sobór Trydencki [dwadzieścia pięć sesji Soboru Trydenckiego z 1545-1563]. Można umieścić to w perspektywie?
 
Phelps: Ok. Jezuici byli zajęci tworzenia żydowskiej nienawiści w Niemczech i we Francji w latach 1800. Był tam człowiek, o którym mowa w Powszechnej Historii Ridpath'S World-znalazłem tylko to tu nazwał jego dzieło "rozwiązanie kwestii żydowskiej". Hitler przyszedł później, i miał ostateczne rozwiązanie kwestii żydowskiej. Tak, były podżeganie do nienawiści antyżydowskich w Niemczech i byli rozpalania antyżydowską nienawiść we Francji.
 
Martin: Kim oni są?
 
Phelps: Jezuici. Jezuici zostali rozpalania to w obu krajach, ponieważ w tym czasie jezuici zostali wygnani z Niemiec w 1872 roku, i został wydalony z Francji w 1880 roku. Więc teraz, że będziemy jechać po Żydach przez ich agentów w tych dwóch krajach.
 
We Francji, zaczęli sprawy Dreyfusa, i to było w 1890. Sprawa Dreyfusa miała kilka celów. To było stworzenie antysemityzmu antyżydowską nienawiść we Francji.
 
Nienawidzę używać słowa antysemityzm. Istnieje wiele Semici inne niż Żydów. I to było również obliczana tworzyć wojnę z Niemcami, bo kapitan Dreyfus został oskarżony o zdradę stanu w zakresie przekazania sekretów nad do niemieckiego rządu. To wszystko było ramki.
 
Był całkowicie oprawione. Został wysłany na Diabelską Wyspę od 10 lat i cierpiał straszne męki Diabelską Wyspę na ten okres czasu. A potem, później, gdy został sprowadzony został zrehabilitowany i stwierdziła "niewinny", a jezuici byli obwiniani za dokonaniu tego. Tak więc stało się powszechnie znane we Francji, co ostatecznie spowodowało jezuici być wydalony, ponownie, w 1901 roku.
 
Sprawa Dreyfusa jest wielki europejski spisek ze strony jezuitów, przeciw Żydom, usiłując wzniecić wojnę między Francją a Niemcami. Bo pamiętam, francuski nienawidził Niemców w wyniku trouncing że dostali w wojnie francusko-pruskiej w 1870 roku. I chcieli zemsty za to.
 
Więc gramy na zemstę ludu, tworzyć ten problem między Niemcami i Francją, używamy Żydom to zrobić, dzięki czemu możemy uzyskać pewne antyżydowski zapał będzie, co ostatecznie manifestuje się w 1942 z rządu Vichy we Francji, kiedy pomóc nazistom łapanka wszystkich Żydów we Francji i wysłać je do Auschwitz.
 
I to w tym czasie, w 1942 roku, w Petaina, że ??jezuici zostali formalnie odesłana do Francji. To znaczenie sprawy Dreyfusa.
 
Martin: A jakie jest znaczenie Soboru Trydenckiego w stosunku do nich wszystkich?
 
Phelps: Sobór Trydencki, który stawia nas heretyków-Biblia-wierzący, wszyscy protestanci i wszyscy Żydzi-stawia nas wszystkich w ramach więcej niż 100 przekleństw z powodu co wierzymy:
 
Wierzymy w usprawiedliwieniu przez wiarę.
 
"Przeklęte być wszystkim, którzy wierzą w usprawiedliwieniu przez wiarę."
 
Wierzymy, że Chrzest jest po prostu zewnętrznym znakiem zbawienia, i że to nie jest konieczne do zbawienia.
 
"Przeklęte być wszyscy, którzy wierzą, że".
 
Wierzymy, że kiedy jemy w Wieczerzy Pańskiej, chleb i wino nie są dosłowne ciało i krew Chrystusa, jak naucza Sobór Trydencki, dlatego są przeklęci, ponieważ nie wierzą w przeistoczeniu.
 
I my też, że człowiek ma prawo do własnej oceny. On ma prawo do czytania Biblii i zrobić własne decyzje co do tego, co to znaczy, że Biblia powinna być sporządzona w języku ludzi, bo to fundament wolności sumienia, wolności słowa i wolności prasy.
 
Wszystkie te rzeczy w 4. sesji Soboru Trydenckiego są potępione, nikogo, kto wierzy w: wolność słowa i wolność sumienia i wolność prasy.
 
Tak więc, te maksymy z Soboru Trydenckiego, zostaną doprowadzone do Protokołów kiedy Protokoły potępić wolność sumienia; potępiają wolność prasy; potępiają rządy narodowe i suwerenności narodowej.
 
Widzisz, Biblia niewierzących, wierzymy w narodowej suwerenności.
 
Nie wierzymy w Światowego Rządu.
 
Wierzymy Ameryka powinny być regulowane przez Amerykanów.
 
Wierzymy Japonia powinny być regulowane przez Japończyków itp.
 
Nie wierzymy, że nie chcemy, Unię Europejską.
 
Nie chcemy, aby połączenie rządów pod scentralizowany rząd.
 
Wierzymy w narodowych suwerenności, co jest powodem, South odłączyła i opuścił Stany Zjednoczone, ponieważ chcieli konfiguracji własnej suwerenności, był protestancki maksyma, na których działali.
 
Ok, więc Trent efekty protokołów. Efekty Trent tajemnice Mędrców Bourge-Fontaine. Trent EFEKTY tajny plan, napisana przez Leone w 1848 roku. A więc teraz mamy doktryny komunizmu dokonującą Marksa i jego Manifestu Komunistycznego, bo Marks był wychowywany w British Museum przez jezuitów.
 
Martin: Kto stał za Soborem Trydenckim, plan Tajne itd. Kim byli ludzie, za tych, historycznie?
 
Phelps: Dobrze, Diego Laynez dalej być jezuitą General po Loyoli; Laynez był drugi jezuita General. Był MASTER-MIND z Soboru Trydenckiego. Laynez był jezuita przez wierność, a Żyd od rasy. Jest to bardzo ważne. I to jest wynik Laynez bycia Żydem, kiedy to zostało ujawnione w 1593 roku, że Zakon przyjął ustawę, że żaden Żyd nie może być nigdy w kolejności jezuita AGAIN. To jest bardzo ważne. To dlatego Weishaupt nie był Żydem. To było wbrew Konstytucji Zakonu dla Żyda, aby być w Zakonie.
 
Martin: A jaki związek ma Weishaupt mieć na to wszystko?
 
Phelps: Weishaupt był promotorem Iluminatów, z Domu Rothschild, ukaranie Katolickiego monarchów Europy, a papież, do tłumienia zakonu jezuitów.
 
Więc Weishaupt nie działał sam. Weishaupt był pod nadzorem, przynajmniej początkowo, jezuickiego Walnego Ricci, który zmarł w 1775 roku we Włoszech. Weishaupt był rozkaz.
 
Martin: Kto jest jezuita General Roothaan?
 
Phelps: jezuita General Roothaan był Generalny Towarzystwa od 1830 do połowy 1850. Jezuita General Roothaan był tym, który nadzorował tajny plan W Chieri, które Leone podsłuchał i pisał.
 
Martin: Więc to jest klucz do tego, co mówisz?
 
Phelps: Extremely klucz.
 
Martin: A kto to jest Peter Beckx?
 
Phelps: Peter Beckx był jezuita generalny w latach 1800 i 1900 na początku. On był tym, który wydał rozkaz i nadzorował zatonięcia Titanica.
 
Martin: Porozmawiajmy teraz o tym. Dlaczego wyciągnąć wniosek, że historyczny Jezuici zatopili Titanica?
 
Phelps: Ponieważ oni skorzystali. I były obecne, na miejscu, na statku, przed jego zatonięciem. Gdy mamy silną organizację, która działa razem, jak zakonu jezuitów, i moc, że mieli przed ich tłumienia, i że nigdy nie zmieniło i nadal pracują w kierunku rządu światowego pod papieża, patrzymy do zakonu jezuitów w tych krajowych kryzysów, które powstają i w tej kwestii, Titanic.
 
Musimy zadać sobie pytanie: Mimo, że nie można umieścić tam, gdzie są w tej chwili, czy korzyści z tego zakonu jezuitów? A odpowiedź brzmi: Tak, oni.
 
Skorzystały one gdyż utorował drogę do utworzenia Banku Rezerwy Federalnej, które są właścicielami i kontroli, przez pełnomocnika, przez Kawalerów Maltańskich, z ich różnymi funduszami i tak dalej. Oni nigdy samodzielnie coś wprost; zawsze posiadać go przez zaufaną stronę trzecią.
 
Skąd mamy wiedzieć, że jezuici kontrolują Bank Rezerwy Federalnej? Ponieważ Bank Rezerwy Federalnej był wykorzystywany do finansowania sekund "Wojny Trzydziestoletniej"-1914/45-w którym wszystko, co zaszło wypadł na rzecz Watykanu, wszystko.
 
Potem, oczywiście, gdy odkrywamy, że najpotężniejszy człowiek w Irlandii, jezuita Provincial Francis M. Browne, był na Titanicu fotografowania wszystkich, którzy chcą być na dół. I wtedy, tuż przed odchodzi Queenstown, Irlandia, określenie dla Morza Północnego, "szczęście ksiądz odszedł ze statku" w słowach Martin Sheen, który opowiedzianej Tajemnice Titanica.
 
To było coś więcej niż szczęście, to było zaplanowane w ten sposób. Martin Sheen został do nowicjatu jezuitów w St Jacques, w Warnersville, Pennsylvania. Martin Sheen jest kumpel łono jezuitów.
 
Mężczyźni, którzy wyruszyli w dół były bogaci Żydzi, którzy byli oporni ustanowienie banku centralnego w USA, szczególnie John Jacob Astor, który był osobistym przyjacielem Sądu Najwyższego Louis Brandeis. I Brandeis znacznie opór ustanowienie banku centralnego.
 
Martin: Astor, Guggenheim i Straus trzy żydowskich mężczyzn, który schodził z Titanica. Dlaczego tak bardzo koncentrować swojej uwagi na Astor?
 
Phelps: Astor był najbogatszy Żyd na świecie, niektórzy mówią, najbogatszym człowiekiem na świecie. Ale był, zdecydowanie, najbogatszym Żydem. On nie miał więcej pieniędzy niż na papieża. Ale był najbogatszym człowiekiem na świecie, a on był przy majątku, nie w zgodzie z zakonu jezuitów.
 
Teraz, później jego syn, John Jacob Astor IV, stał się częścią zaufania pieniędzy, które można znaleźć w Internecie i tak jezuici mieli dostęp, a teraz, do fortuny Astor. Kontrolują ją teraz. Ale w tym czasie, pozbyli Astor ponieważ chcieli swoją fortunę, a oni chcieli zakończyć jego odporność na utworzenie krajowego banku. I robią to zgodnie z instrukcją, The Secret, że będą przyjmować losy wdów i innych ludzi, którzy się im oprzeć.
 
I to jest to, co zrobili w Eugene Sue Żyd wędrówki. Ta historia opowiada o francuskiej rodziny protestanckiej, po Renneponts i jezuitów zabijania-off każdego członka Rennepont rodziny, tak, że mogą one mieć fortunę kiedy to zostaną otwarte w określonym dniu, o określonej godzinie w Paryżu. A człowiek, który posiadał majątek w zaufaniu był Żydem. Tak, dlatego pozbyli Astor.
 
Martin: Co to cytat z filmu JFK o Titanicu?
 
Phelps: Wierzę, Oliver Stone był nadzorowany przez jezuitów, którzy kontrolują Hollywood. I, w związku z tym, wiele linii zostały autorstwa jezuitów.
 
Jedna z linii autorami przez jezuitów było kiedy Garrison siedział przy stole i powiedział: "Ludzie, mamy zacząć myśleć inaczej. Musimy zacząć myśleć jak CIA. Białe jest czarne, a czarne jest białe ".
 
Jest to bezpośrednio z Ćwiczeń Duchowych Ignacego Loyoli. [Ignacy Loyola, założyciel zakonu jezuitów w 1540 roku.] Kiedy on mówi ludziom, że wierzą hierarchiczny Kościół katolicki i wierzyć białe jest czarne, a czarne jest białe, jeśli hierarchia tak mówi. Zgadza się z Ćwiczeń Duchownych.
 
Dobrze więc, gdy jeden z współpracowników, Bill, kadry garnizonu, zostaje poproszony przez agenta FBI, a agent FBI próbuje go pozyskać na ich stronie, że agent FBI mówi: "Nie będzie to miliony ludzi, którzy umrze. Poza tym, muszę uciec od Garrison. On idzie w dół z Titanica ".
 
To jest wskazówka, właśnie tam, że ci sami ludzie, którzy byli odpowiedzialni za śmierć Kennedy'ego, próbując udaremnić dochodzenie garnizonu, byli ci sami ludzie, którzy zatopione Titanica.
 
Martin: Czekam na pierwszej stronie nagłówek z mało znanej rag-arkuszu, a aktualną nagłówek że czytam mówi: ". Khazarian syjoniści Anti-Christ" Teraz, co można wyjaśnić naszym czytelnicy o tym, kto może być za taki nagłówek, a co jest w porządku obrad tego nagłówka?
 
[Od redakcji:. Niektórzy z was, czytelników, którzy mogą zapoznać się z publikacją powinni wiedzieć, że Rick jest odnoszące się do 13 czerwca 2001 wydania gazety KONTAKT]
 
Phelps: Wiemy, że jezuici, w ich programach, nienawidzić Żydów.
 
I dodawał: "Eric, można powiedzieć, że jezuici skonfigurować syjonistycznego Izraela."
 
Jezuici kontrolują masoński żydowski syjonistów, którzy kontrolują syjonistycznego Izraela. Nienawidzą rasy żydowskiej. A kiedy mówię o Żydach, nie mam na myśli judaizmu. Nie mówię o ich religii, zła, że ??otwarcie i notorycznie odrzuca Jezusa jako Mesjasza, a nawet Józef sprawę Jezus był Mesjaszem.
 
Mówię o wyścigu. I kiedy mówię rasy żydowskiej, mówię z potomków Jakuba, przez jego 12 synów, i ich potomków fizycznych. To, co mam na myśli, gdy mówię o Żydach.
 
Wiele, wiele Orthodoxes dziś wierzą, że istnieje coś takiego, jak rasy żydowskiej. Są w błędzie o tym, bo w Rzymian IX, X, XI i, mówi konkretnie o rasy żydowskiej, że Chrystus był Żydem, że Chrystus mówił w Ewangelii Jana, rozdział IV, wiemy, którego czcimy do zbawienia jest Żydzi.
 
Tak, on przedstawił się jako Żyd. Apostoł Paweł przedstawił się jako hebrajski Hebrajczyków, Izraelita, itp. Tak więc warunki Żyd, Izraelczyk i hebrajski są wszystkie synonimami, są fizyczne, rasowych potomków Jakuba. , A więc obietnice przymierza Abrahama i stosuje się do nich, a one nie zostały spełnione do dnia dzisiejszego. Są w wielkim diaspora-są w wielkim rozproszeniu.
 
I tak, szatan, nie chcąc im odziedziczyć te obietnice, ma ustawiania na zniszczenie rasy żydowskiej w dowolny sposób, że możliwe. A jego największym narzędziem do zniszczenia rasy żydowskiej jest Zakon Jezuitów.
 
Martin: Czy chcesz powiedzieć, że ten nagłówek, który właśnie przeczytałem do Ciebie ma plan za nim?
 
Phelps: Absolutnie.
 
Martin: A co to jest porządek?
 
Phelps: agenda jest stworzenie ogólnoświatowego antyżydowski furię, w każdym kraju na świecie, tak aby prowadzić wszystkich Żydów do Izraela do ich ostatecznej zagłady, kiedy jezuici przynieść armie Ziemi i kiedy anty -Chrystus zmartwychwstały Pope, przynosi w armiach Ziemi w jego ostatniej, szalonej próbie zniszczenia wszystkich Żydów, tak, że nie mogą one nieodłącznym obietnicy danej Abrahamowi, Izaakowi i Jakubowi.
 
Martin: Jeśli istnieje społeczność wywiadowcza za tą publikację, jest to dość łatwe do wniosku, z tego, co mówisz, że jezuici, którzy kontrolują inteligencją, będzie specjalnie za tym agendy podsyca nienawiść i agitacja przeciwko rasa żydowska.
 
Phelps: Absolutnie. Zwłaszcza amerykańscy Żydzi, bo są bardziej amerykańscy Żydzi, tu, w tym kraju, niż jest w Izraelu. A jednym z ich programów w perspektywie najbliższych 10-20 lat jest tworzenie antyżydowskich furię, a do kierowania amerykańskich Żydów do Izraela, zabijając ich miliony, a tu, bo planujemy przywieźć katolika faszystowski dyktator do zasilania tak jak to zrobili z Hitlerem w Niemczech, tak jak to zrobili z Stalina w Rosji, tak jak to zrobili z Franco w Hiszpanii, tak jak to zrobili z Mussoliniego we Włoszech. Mają dokładnie taki sam program o. Zamierzają to zrobić przez Republikanów, "Nowej Prawicy" partii, z których George Bush jest już głowa.
 
Martin: W pewnym momencie, dokonane komentarz prywatnie dotyczące prawicowego ruchu milicji prawdopodobnie pod wpływem z innego programu. Czy można o tym mówić?
 
Powiem tylko up-front, że jest to uderzy w sercu systemu wielu ludzi wiary. A niektórzy mogą mieć problemy z tym, co mówisz.
 
Phelps: prawicowej milicji grupy-posse comitatus itp., Ku Klux Klan, Minutemen, wszystkie one mają jedną wspólną cechę: wszystkie one nienawidzą Żydów. To stawia flagę dla mnie. A jeśli wszyscy nienawidzą Żydów, że mówi mi, że zostały one imbibed lub indoktrynacji, z nienawiści do Żydów. Wszyscy nienawidzą Żydów, jak i na bok, więc do Black muzułmanów [muzułmanie]. Louis Farrakhan otwarcie ręce z Protokołów Mędrców Syjonu i obwinia wszystkich naszych problemów, a wszystkie problemy Murzyna, na Żydach.
 
Więc, prawicowych grup comitatus Posse są kontrolowane przez jezuitów, ponieważ wszystkie one są anty-Żyd, a oni nie mają nic do powiedzenia na temat zakonu jezuitów. NIC!
 
Martin: Czy nie można powiedzieć, że większość z tych grup po prostu nie mają pojęcia o zakonu jezuitów?
 
Phelps: Nie ich przywództwo. Wiele z tych grup mają katolicy w nich. Nie ma wokół katolicki, który nie wie potęgę zakonu jezuitów w ich mocy, edukacyjnej i moc rządu.
 
Mamy Drinin w Kongresie, mamy McLaughlin który pisał przemówienia dla Nixona do 35.000 dolarów rocznie. Mamy jezuitów wszystkich przez rząd. Nie ma każdy inteligentny rzymskokatolicki kto uczestniczy w tych Prawicowych Ruchów Kto nie zna siłę jezuitów.
 
Oni nie chcą o nich mówić. Podobnie jak prasa nie będzie rozmawiać o nich.
 
Tak, to Timothy McVeigh rzecz-jest to, że co mamy prowadzi do?
 
Martin: Cóż, nie, ale idź.
 
Phelps: To Timothy McVeigh rzecz-Oto kolejny Irish rzymskokatolicki poświęcił, jak Kennedy, ze względu na próby utworzenia krajowej luz lub agitacja przeciwko prawicowej ludzi Ruchu, ponieważ wiele prawicowych ludzi Ruchu są prawdziwe patriotów, którzy chcą, by ich wolność, chcą utrzymać broń, chcą wolności do wychowywania dzieci, jak chcą, są one porządnych ludzi, ale oni nie są świadomi, że przywództwo jest kontrolowane przez Watykan.
 
Więc, jezuici w kontroli Clinton podsycana bombardowania Oklahoma City uzasadnić zamiar po tych prawicowych, konserwatywnych, wielu z nich wierzyć Biblii, ludzie w tym ruchu, za ich łapanki i zagłady. Ale to nie do końca działa.
 
Więc, upadła budynku. Pozbyli Timothy McVeigh. Że cała egzekucja mogła być tam z jednym telefonem z arcybiskupem Nowego Jorku do biskupa Oklahoma City, a on nie chciał tego zrobić.
 
To był celem zamachu w Oklahoma City, stworzenie poczucia anty-prawicowej. A ludzie na górze, kontrolowanie prawicowej organizacji, nie zdradzi swoich ludzi, po prostu tak, jak Białorusini zostali zdradzeni podczas rewolucji komunistycznej od 1917/22.
 
Ich własne przywództwo zdradzi je-tak jak Hitler zdradził swoje armie na wschodzie, odcięcia dostaw, nie pozwolą im na Moskwę, zamroził je w śniegach Rosji, tak jak Napoleon zdradził swe wojska na Wschodzie, opuszczony 250.000 ludzie, to jest dokładnie to, co ma się dokonać do naszych Prawicowych patriotycznych ludzi, którzy są tylko bastion przeciwko tyranii w tym kraju dzisiaj.
 
Martin: Jesteśmy prawie do dnia dzisiejszego. Ale zanim przejdziemy do dnia dzisiejszego, zatrzymajmy się na chwilę, po raz kolejny, i rozmawiać o zabójstwie JFK. Mam zamiar wymienić kilka nazw, a następnie porozmawiajmy o wpływie jezuitów za tym zabójstwa i przyczyny.
 
John McCone, szef CIA; kardynał Spellman, arcybiskup Nowego Jorku, Henry Luce; Carthe DeLouche oraz E. Howard Hunt. Dlaczego te nazwiska ważne? Jakie są ich relacje? A dlaczego chcesz wskazać palcem na kogoś takiego, jak arcybiskup Nowego Jorku, kardynał Spellman, wszystkich ludzi, to odpowiedzialność za zabójstwo JFK bezpośrednio w Watykanie? Jak można usprawiedliwić?
 
Phelps: Wiemy, że szukamy w konspiracji, więc zadać sobie pytanie, znowu: Kto na tym skorzysta? Kto skorzystał na śmierci JFK? Cóż, wiemy, według dzieł wielkiego Fletcher Prouty, JFK miał zakończyć wojnę w Wietnamie w 1965 roku. Wiemy również, że JFK będzie koniec panowania CIA, i wszystkie ich tajnych operacji wojskowych, miały być handed-over do wojska Szefów Sztabu. Dlatego CIA korzystała, i tych, którzy chcieli się wojnie wietnamskiej skorzystali.
 
Musimy teraz zadać pytanie: Kto chciał się wojnie wietnamskiej? Wiemy, że wiele frakcji tak, ale widzimy, otwarcie i nam w twarz, kardynał Spellman chciał wojny w Wietnamie. Mężczyzna kardynała Spellman w Wietnamie był Diem. Diem był faszystą katolicki, prześladowanie buddystów. I jego brat był szefem tajnej policji. Więc, Diem był człowiekiem kardynała Spellman w Wietnamie. Diem Kennedy został zamordowany, bo wycofała się z przedstawicielem CIA z Sajgonu.
 
Inną rzeczą jest, kardynał Spellman, przez wojnę w Wietnamie, będzie tam podróżować w wojennej przodu i że zadzwoni żołnierze "żołnierzy Chrystusa", według Avro Manhattan, w swej wielkiej pracy Wietnam: Dlaczego Go? Tak, kardynał Spellman chciał wojny w Wietnamie, a jeśli kardynał Spellman chciał wojny wietnamskiej, Papież chciał wojny w Wietnamie, a jeśli Papież chciał wojny wietnamskiej, Czarny Papież chciał wojny wietnamskiej, jezuita generalnego.
 
Martin: Kim był?
 
Phelps: Jean Baptiste Janssens. Zmarł w 1964 roku. Od 1964 do 1983 r. lub, tak, to był Pedro Arrupe.
 
Martin: Więc mówisz, że Janssens miał plan.
 
Phelps: Jean Baptist Janssens miał plany i że Program był zniszczyć tak wielu buddystów, jak to możliwe, ponieważ buddyści zawsze wrogowie jezuitów. , Kiedy jezuici wziął Japonię w 1873 roku, co oni zrobili? Są zakazane, zrobili to tak, że rząd Japonii nie poprze buddyjską religię anymore. Buddyzm przestał być religią państwową. Więc zawsze byłem wrogiem buddystów.
 
Inna sprawa, o wojnie w Wietnamie jest to, że stworzył 220 miliardów dolarów długu w dolarach dla Amerykanów, i że dług powstał przez Kongres, który pożycza pieniądze od Federalnej Jezuitów Banku Rezerw.
 
Więc jezuici wykonane duże pieniądze. Zabili mnóstwo "heretyków". Zachowali CIA.
 
Bo, pamiętaj: CIA początkowo założony i ustanowione przez jednego konkretnego człowieka, Reinhard Gehlen, który był hitlerowski generalny, który był najbardziej Hitlera złowrogi generał. I tak, on włączone wszystkie hitlerowskiego aparatu wywiadu w CIA na Zachodzie. Stwierdzono również włączone do KGB na Wschodzie. Nazywano ich "Freedom Fighters", byli naprawdę pracuje dla KGB, te SS, mężczyzn nazistowskich. Jeśli jezuita General kontrolowane KGB, on kontroluje CIA.
 
Kennedy był już w drodze. Kennedy też nie chce systemu talonów szkołach publicznych, którego George Bush jest wielkim promotorem. Watykan chce amerykański podatnik płacić szkół katolickich, ponieważ pamiętam, katolicyzm, pozostawiona sama sobie, bez wsparcia rządu, kruszy. To nie ma nic do zaoferowania. Nie ma wolności słowa, nie ma wolności prasy.
 
Katolicy nie posiadasz ONE stopę kwadratową majątku kościelnego. Nie posiadasz jeden cegła ich Kościołów. IT'S ALL WŁASNOŚĆ hierarchii.
 
Są to po prostu słuchać ich hierarchii, w Ameryce, że nie jest wystarczająco dobry. Katolicy nie chcą, że w Ameryce. Katolicy, w przeważającej części, korzystają z wolności prasy, wolności słowa i wolności w celu osiągnięcia zysku, a wszystkie z tych rzeczy, Watykan nie chce. Przykładem jest wszystko w Ameryce Południowej i Środkowej.
 
Martin: Cóż, dlaczego uważasz, poza faktem, że nie zostało 100-200 osób zabitych, którzy wiedzieli cokolwiek o zabójstwo JFK, dlaczego myślisz, że to nigdy nie wyjdzie?
 
Phelps: Ponieważ amerykański oddział Kawalerów Maltańskich, którego McCone był członkiem, Henry Luce był członkiem, William F. Buckley był członkiem, Lee Iacocca był członkiem, Cartha DeLoach z FBI był członkiem, itp. kontrolują prasę! I kontrolowane CBS, w tym czasie, z mężczyzną o imieniu Frank Shakespeare, który był Knight of Malta. Knights kontrola ABC, CBS i NBC, a Time / Life; dlatego czas / Life próbował zniszczyć film Zapruder.
 
Mogę też dodać, w całej publikacji "Papież Black" wywiadu zrobiliśmy w maju 2000 roku, a moje pierwsze dwa rękopisy od tego czasu, nie był jednym rzymskokatolicki, który mnie maila, lub próbował się ze mną skontaktować w dowolnym sposób zaprzeczyć, że kardynał Spellman to zrobił, a nie jeden. Ale mamy kilka tajnych jezuitów, którzy są całkowicie zgodne, i którzy przyznają, że jest to dokładnie to, co zostało zrobione.
 
Martin: Pozwól, że zapytam cię o Opus Dei. Zostaliśmy oskarżeni o ukrywanie Opus Dei w tle jako realna siła tuż za Watykanem, a zatem władza nad jezuitów. My spiskowali wstrzymania wzmianki Opus Dei w naszych dyskusjach?
 
Phelps: No Opus Dei jest podporządkowane organizacji do Papieża, który jest pod kontrolą Kawalerów Maltańskich, a zatem istnieje Knights of Malta w Opus Dei.
 
Kontrola jezuici Opus Dei w hierarchii papieża i przez Kawalerów Maltańskich. Opus Dei składa się z wybitnych rzymskich biznesmenów katolickich i polityków, którzy poświęcili się na do "dzieła Bożego"-To co Opus Dei oznacza-dokonywania Papież Uniwersalny Monarch świata, rządzić światem z przebudowanego świątyni Salomona w Jerozolimie.
 
Przykładem tego jest były szef FBI, Louis Freeh, był członkiem Opus Dei.
 
I tak, teraz rozumiem incydent Waco, gdzie te białe protestantów zginęło, było dziełem Opus Dei. Musimy również pamiętać, że strzelec wyborowy, jeden z nich tam, był japoński rzymskokatolicki, Lon Horiuchi.
 
Ale Opus Dei jest zdeterminowana, aby utworzyć rząd światowy pod papieża. Opus Dei powstało w 20. wieku, zaś Rycerze Malty powstały w 11 wieku, a jezuici powstały w 16 wieku, w 1540 roku, ze Ignacy Loyola.
 
Tak, super-tajne stowarzyszenie z zakonu jezuitów w kontroli Kawalerów Maltańskich, istniały w prawie 500 lat przed Opus Dei. Opus Dei, jak Rycerzy Kolumba, jest podporządkowana organizacji do zakonu jezuitów.
 
Martin: Ok, teraz, że niektóre z tych rzeczy umieścić tymczasowo rest-dopóki książka wychodzi Porozmawiajmy o współczesności-let!.
 
Jest kilka rzeczy dzieje, że każdy musi być świadomy i zaniepokojony. Ja wspomnę tylko kilka krajów, a następnie możemy zacząć: Izrael, Kuba, Chiny, Afryka Północna i Japonia. Co dzieje się z naszej relacji z tymi krajami? Jak będziemy się wciągnąć w konflikt? I jakie są konsekwencje będzie? Linie w piasku zostały sporządzone, sojusze są tworzone między potężnych narodów, a dlaczego mamy się martwić o to?
 
To jest duży problem.
 
Phelps: To jest dobre pytanie. Postaram się do czynienia z kawałkiem na raz, jeśli mogę.
 
Mam zamiar zacząć od 14. Poprawka Cesarstwa Amerykańskiego, które powstało w 1868 roku, po zniszczeniu zakonu jezuitów Republiki Federalnej lub Konfederacji Rzeczpospolitą suwerennych państw narodowych, że Waszyngton założona w 1789 roku.
 
Jezuici wykorzystali na 14 Poprawka imperium amerykańskiego przywrócenia doczesnej władzy papieża nad wszystkimi narodami świata w ciągu ostatnich 100 lat. I dlatego ich garnizon amerykańskich żołnierzy na całym świecie. Dlatego oni położyli na nas takie niesprawiedliwe i grzeszny federalnego podatku dochodowego, z którymi sfinansować te krucjaty na całym świecie.
 
Więc ich amerykańskie imperium służył im dobrze w przywrócenie doczesnej władzy papieża na całym świecie, zwłaszcza na prawosławnej Rosji, Chin, buddyjskiego buddyjskiej Japonii, Ameryki Południowej i Środkowej przez CIA, to jest cel, dla Brytyjczyków i Empires Ameryki. Użyli Imperium Brytyjskie w 19 wieku w tym celu, i używali amerykańskiego imperium w 20 wieku to zrobić. Biorą więc najpotężniejszych imperiów protestanckich i najbogatszych, wykorzystać swoje rządy i użyć np. do własnych celów.
 
Dobra, teraz, że Ameryka została wykorzystana do jej celu, to jest czas, aby je zniszczyć. A trzeba pamiętać, że Ameryka jest rajem dla Żydów na świecie, których jezuici przeklętym, jest rajem dla biblijnie wierzącego protestantów, zwanych "heretyków", którzy jezuici nie przeklęty, i to jest rajem dla ludzi od wielu, wielu różnych ras, którzy po prostu chcą mieć trochę wolności w życiu, które nazywane są "liberałowie", które jezuici przeklęte.
 
Stany Zjednoczone są narodem uchodźców, składa się z wielu narodowości, wielu teraz. Nie jesteśmy już White Anglo-Saxon, protestancki naród, tak jak my. Mamy w składzie wielu różnych narodowości, z mnóstwem wierzeń religijnych, a zatem ten naród został podzielony i poruszony i zażenowany bałagan, bez prawdziwego celu krajowego anymore.
 
Jezuici mają opalane się murzyńskiej agitacji Ruchu Praw Obywatelskich. Oni nadal ognia, że ??aż z Hollywood, z takich filmów, jak korzenie, itp.
 
Nie powiedzieć całą historię Malcolma X. Był agitator zacząć. Kiedy wrócił z Mekki, zmienił swoją historię i potępił Narodu Islamu, wraz z Ku Klux Klanu, stwierdzając, że "obaj mieli takie same Paymasters". I był absolutnie prawo. Mają wzburzony i rozdzielony ten kraj, więc nie mamy więcej krajowego celu.
 
Następną rzeczą, którą zrobili, oni rozbrojeni nas. Oni zamknięta ponad 100 baz wojskowych. Nie mamy krajową obronę. Cudzoziemcy, Meksykanie natknąć granic przez tysiące, a wielkie korporacje zatrudnić ich, a oni wykonują swoją pracę dla nich, który jest wszystkim nielegalne. Powinno być karane przez prawo. Ale nie mamy kary przez prawo w tym kraju już.
 
Więc mamy panowanie przestępstwa. Mamy wszystkie z tych nielegalnych imigrantów. Mamy zniszczenie Białej Rasy. Kiedy ten naród przestaje być białe, to przestanie być wielki, bo nie ma na świecie narodu, który jest narodem kolorze, które mogą konkurować w skali międzynarodowej działalności gospodarczej i wymiany i handlu, nie mogą tego zrobić.
 
Naród, który był kiedyś biały, ale teraz jest naród koloru, jest Kuba. Kuba kiedyś bogate, piękne miejsce, ale teraz, z całą małżeństwa łączeniu i między-rasowych, to 95% Black, jest to pod katolicki, jezuita wyszkolony dyktatora, niejakiego Fidela Castro, i to jest nieszczęśliwy miejsce do życia . I to jest dokładnie to, co ten kraj ma być jak gdyby nadal na torze to jest teraz.
 
Jezuici postanowiły zniszczyć imperium amerykańskiego, że wykorzystali w ciągu ostatnich 100 lat. Więc to, co robią teraz, idą do rozpadu Imperium.
 
A jak oni to robią? Cóż, jedną z rzeczy, zrobili to stworzyło ten problem, gdy amerykański okręt podwodny uderzył ten japoński kuter rybacki, zabijając wszystkich Japończyków na łodzi, jak sądzę, i kapitan był sąd wojskowy. Ale mimo to, to było celowe akt morderstwa, ponieważ z tego rodzaju technologii na łodzi podwodnej, po prostu nie trafić w łódkę. I po prostu nie mieć trochę cywilnej jazdy podwodną albo. To jest śmieszne. Więc tworzymy agitations z narodów, takich jak Japonia, z tego incydentu.
 
Oni tworzenia celowego mieszania z narodów, takich jak Chiny, z bombardowania ambasady chińskiej w Belgradzie. Oni tworząc agitations z Chinami, Japonią, który ostatecznie doprowadzić w Japonii i Chinach jednoczącej. Z potęgi militarnej Chin, z siły gospodarczej Japonii, Hong Kong, kiedy już została podana do Chin, co teraz, z powodu, że pomoc finansowa może, że Chiny są w stanie przejąć kontrolę nad Kanał Panamski, oni kontrolować śluz przez Hutchen Wimpoa, Chińska korporacja. Oni budują obecnie największą przystań żeglugi na świecie na Bahamach, posiadanych przez Red chińskim. Red chiński mają teraz Long Beach Naval Station, która jest teraz Cosco.
 
Więc oni są w stanie się teraz, aby móc nawiązać Beach-głową, kiedy zaatakować.
 
Chodzi o to: Czy Chiny mają flotę, aby to zrobić? Nie, Chiny nie mają floty teraz to zrobić, ale Rosja nie. Rosja ma największą flotę marynarki handlowej na świecie. A my jesteśmy bardzo oszukani do myślenia, że ??Chiny i Rosja są wrogami. Oni nie są wrogami, pracują razem. Są one kontrolowane przez tego samego zakonu jezuitów. Jezuici uruchomić Pekinu; one również Moskwę. Biegają dyktatora Chin i biegną dyktatora Rosji. To nie ma znaczenia, kim jest. To nie ma znaczenia, jakie są ich nazwy są. Jezuici je kontrolować, a jeśli im się oprzeć, są out! Podobnie jak w Stanach Zjednoczonych.
 
Tak, oni rozdzieleniu imperium amerykańskiego. Oni tworząc ogromną koalicję Orientalistyczny narodów dla naszej inwazji.
 
Teraz porozmawiajmy o Afryce. Istnieje 700.000, jak rozumiem, chińskie wojska w Somalii. Chuck Colson, jednego z konspiratorów w zabójstwie Kennedy'ego i Watergate tuszowanie jest teraz fałszywe biblijnie wierzący, false protestanckich. Pracuje dla jezuitów, ponieważ głową społeczności więziennej jest katolikiem.
 
Colson teraz jest używany, aby spróbować dostać amerykańskie siły wojskowe do Sudanu, aby uratować tych czarnych chrześcijan, którzy w rzeczywistości są czarne katolicy. Jeśli to jest realizowane, jeśli to zrobisz, to teraz będzie mieć duży siły wojskowe w Sudanie, a tam duża siła wojskowa w Somalii. Jak myślisz, co to by za te dwa wojska do starcia?
 
A jeśli wojskowy zderzenie siły, będziemy mieć do eskalacji w Afryce, który moim zdaniem jest to, co jezuici chcą. Bo jeśli tak się stanie, nie może być chirurgiczne strajk do Jerozolimy na dmuchanie-up z Kopułą na Skale. Muzułmanie, że Muftich, wiedzieć, że było intencją syjonistów lat, wiejący z Kopułą Skały, tak, że Świątynia Salomona może zostać odbudowana. A można znaleźć te informacje w wielkim dziele Pierre van Paassen, napisany w 1939 roku, o nazwie Days Of Our lata. Tak, z tej koalicji z siłami amerykańskimi 14-sza Poprawka przeciwko chińskich sił w Afryce, to może się zdarzyć.
 
Obecnie, co się stanie, w wyniku zniszczenia Kopuła Rock? Cóż, muzułmanie uważają Kopuła na Skale w trzecim najważniejszym świętym miejscu, w ich religii. Oni wzywają do dżihadu przeciwko "Wielkiego Szatana", Stany Zjednoczone. I z Dżihadu, świętej wojny przeciwko USA, to oni następnie przejść w całej Afryce do Afryki Zachodniej. Nie będzie prawdopodobnie koalicja statków gotowych w tym czasie, należy promem na Oceanie Atlantyckim na Kubie. I Kuba będą podstawą lądowania, postoju podstawa do inwazji na protestancką amerykańskiego Południa, ostatni prawdziwy protestant bastion wolności na świecie.
 
Pamiętaj: według Koranu, nie jest morderstwo zabić Christian, w rzeczywistości jest to akt cnotliwy.
 
Tak, tutaj mielibyśmy tych wszystkich żołnierzy muzułmańskich, miliony żołnierzy muzułmańskich będzie lądowania w Miami, lądowanie w Nowym Orleanie, lądowania na południu Stanów Zjednoczonych, w połączeniu z kubańskim sił wojskowych, w połączeniu z, prawdopodobnie, także Chińska siła wojskowa pochodzi z Zachodniego Wybrzeża, a zbliża się przez Kanał Panamski do zjednoczenia się z nimi w ataku amerykańskiego Południa. Z łaźni krwi, który będzie wynikał, całą tę koalicję krajów: Chiny, Rosja, Kuba, Arabowie, będą przeprowadzać zniszczenia i zagłady tej populacji Ameryki Północnej, który obejmuje Kanady zdecydowanie obejmuje Kanadę.
 
To z tego powodu, ponieważ rząd jest kontrolowany przez jezuitów, rząd Stanów Zjednoczonych jest poszukiwanie naszej całkowitej rozbrojenie i zniesienie wszystkich posiadania broni. Dlatego Konferencja jezuita, od lat, jest anty-gun-własnościowe, czyli pistolety, karabiny i strzelby.
 
Tak więc, aby nie Amerykanie całkowicie rozbrojony, nasze wojsko sposób ściąć, nie mamy marynarki więcej, tak naprawdę, mówiąc, nie mamy armii-to całkowicie zdemoralizowana armia, z tej przymusowej integracji, a mamy Czarny supremacji w armii.
 
Byłem tam, w Niemczech, na 3 lata. Widziałem to na własne oczy. Tak więc, mamy zdemoralizowane armii amerykańskiej, który nie wie, co do walki.
 
Martin: Pozwól mi skoczyć w tutaj, aby powiedzieć, że Bush wzmacniając się wojsko, cofania, co zostało zrobione wcześniej przez Clintona. Jak można powiedzieć, że mamy słabą armię, gdy mamy zamiar wydać miliardy wzmacniając naszą obronę? Czy to tylko show?
 
Phelps: To tylko show. Ponieważ jezuici którzy kontrolowali Clinton są te same jezuici, którzy kontrolują Busha. I pamiętaj, że byliśmy już skalowanie w dół z Cartera i Reagana i Ford.
 
I tak, to cała idea ponownego uzbrojenia, to może być jakiś super-system zapobiegania pociski z najbliższych, anty-balistycznych systemu rakietowego, ale to jest śmieszne, ponieważ wiemy, że nie ma czegoś takiego, jak uniwersalny wojny nuklearnej. Nie mamy dowodów, że przychodzące bomby może detonacji konkretny cel.
 
Nie wiemy dokładnie, co zaszło w Hiroszimie i Nagasaki, ale mają wykrzywioną, że do mistyfikacji z termo-wojny jądrowej, które nie wierzę, może się zdarzyć. Bruce Cathie nie wierzy, to może się zdarzyć, William Cooper nie wierzy, to może się zdarzyć, i inni fizycy nie wierzy to może się zdarzyć. Inni fizycy nie wierzę, że to możliwe, który obecnie ogranicza nas do stałej armii ludzi, którzy wiedzą, jak walczyć, których nie mamy. Nie mamy tego więcej.
 
Tak, z tymi wszystkimi hordami najeźdźców przychodzących i populacji rozbrojony, to byłoby to bułka z masłem. Pamiętaj, że Hiszpania została zaatakowana przez 4 miliony żołnierzy muzułmańskich. Wylądowali na Wyspach Kanaryjskich, a z Wysp Kanaryjskich oni najechali Hiszpanię i byli prowadzeni przez rzymskokatolickiego arcybiskupa, który był tworzenia kopii Franco! To w 1930 roku.
 
Gdyby tak było to w latach 30., nie będzie to zrobić teraz? A jeśli kiedyś muzułmanów do zabijania prawosławnych Serbów niedawno, w 1990, nie używają muzułmanów do zabijania protestanckich Amerykanów? Jeśli kiedyś muzułmanów do zabijania katolicki hiszpański, nie zrobiliby to samo tutaj? Jasne, że tak. Tak, że to, co się dzieje w Stanach Zjednoczonych.
 
Martin: Co się stało w Europie, Bush będzie tam i teoretycznie poświęca ciężko przez Wspólnotę Europejską? Co widzisz, dzieje się w Europie w tej chwili?
 
Phelps: Cóż, nie wierząc w prasie jest nasza pierwsza maksyma czytaniu.
 
Pamiętaj, że zjednoczona Europa jest Watykan pomysłem. To wszystko pochodzi z jezuitów w Watykanie na łączeniu Świętego Cesarstwa Rzymskiego, co nasz przyjaciel Leo Lehmann powiedział właśnie jezuici chcieli w 1942-zjednoczonego cesarstwa z katolickim Niemiec w jego rdzeniu.
 
Martin: I oprzeć wszystkie swoje wnioski tylko na tej jednej osoby?
 
Phelps: Nie, nie, nie, nie, jest to pewien temat, i dodaje do koloru mamy podane.
 
Martin: Wiem o tym, ale zadałem pytanie w ten sposób, ponieważ nie wszystkie z naszych czytelników będzie świadomy zakresu bibliografii wspierającego twierdzeń swoich badań w Assassins Watykanie.
 
Phelps: Ok. Jezuici chcą zjednoczonej Europy. Biblia niewierzący Anglii są bardzo odporne, ale jezuita sterowany Tony Blair będzie ostatecznie doprowadzić Anglię do tej Unii. A Bush pomaga koordynować, że ponieważ Federal Reserve Bank, największy bank na świecie, jest jednym z największych płatników lub graczy, w międzynarodowym handlu.
 
Martin: Czy mówisz, że Alan Greenspan jest pionkiem zakonu jezuitów?
 
Phelps: Absolutnie. Alan Greenspan jest masoński żydowski syjonista i pionkiem zakonu jezuitów. I jezuici są bardzo ostrożni, aby widoczne Żydów na czele Systemu Rezerwy Federalnej, aby mogli winić całe zło Banku Rezerwy Federalnej w sprawie Żydów.
 
Że nigdy nie powiedział na przykład, że szef, teraz, z najpotężniejszych Federal Reserve Bank, ponieważ istnieje 12 z nich, w Nowym Jorku jest niejaki McDonough. On Irish katolickie. Jest członkiem Rady Stosunków Zagranicznych. To przyjaciel, kumpel biust-O'Hare, który jest Prezesem i jezuita z 4. ślub Uniwersytecie Fordham.
 
Dlaczego nie powiedział, że o Banku Rezerwy Federalnej? To zawsze Żydzi, Żydzi, Żydzi. Żydzi są tylko pionkami. Oni zawsze byli bankierzy dla Papieża. Masonic żydowscy bankierzy są bankierzy dla Papieża. I zanim Rothschilda było Fuggerowie.
 
Martin: Kim są Kolegium Kardynałów, którzy zdecydują się z Papieżem?
 
Phelps: Kolegium Kardynalskie jest naprawdę Roman Senatu. Papież jest naprawdę Caesar. I tak to wojsko Cezara jest wybierany przez rzymskich senatorów, o to, kto będzie ich liderem Światowego Rządu w ramach 7. rzymskiego cezara, który jest jeszcze przed nami. I tak ci, którzy nie mają wyboru kardynałowie.
 
Martin: Teraz ci, którzy widzą obecny papież zobaczyć bardzo kruchym człowiekiem. Czy on dobrze służył? Czy to dlatego, że został przebywać na tak długo?
 
Phelps: On zrobił bardzo dobrze. On służył do zakonu jezuitów doskonale. Ta rzekoma przepaść między nim a Arrupe i tłumiąc jezuitów z ich teologii wyzwolenia w Ameryce Środkowej, wszystko jest do spożycia publicznego. Że Papież jest całkowicie emasculated wobec potęgi zakonu jezuitów.
 
Zakon jezuitów okazał swoją moc z wojen napoleońskich, zabicie papieża Piusa VI, uwięzienie Piusa VII, konserwatorskich przez Piusa VII.
 
Jezuitów jest wszechmocny JEŚLI CHODZI O papiestwo, i to one w mocy.
 
Tak jak Hitler ukształtował swoją Trzecią Rzeszę wokół papiestwa, tajnej policji i SS były wzorowane jezuitów i jezuici są tajnej policji imperium Watykanu. One utrzymać wszystko w porządku. Bez zakonu jezuitów, Watykan i papiestwo i hierarchia się rozpadnie.
 
Martin: Kto wydał bullę tłumiąc zakonu jezuitów?
 
Phelps: papież Klemens XIV.
 
Martin: Porozmawiajmy o tym.
 
Phelps: papież Klemens XIV był franciszkanin. Jego imię było Ganganelli. On został wybrany na papieża w związku z wpływem Bourbon monarchowie-Bourbon Król Hiszpanii, król Bourbon Francji, a Braganzas Portugalii. Ci, upierał się, że papież będzie doprowadzony do władzy który tłumi do zakonu jezuitów, gdyż jezuici zajęty miliardy w Ameryce Południowej, i nigdy nie dał ani grosza do króla Portugalii i króla hiszpańskiego.
 
Martin: Jak oni zarabiać w Ameryce Południowej?
 
Phelps: Robili pieniądze w Ameryce Południowej z ich redukcji.
 
Martin: Jakie są Redukcje?
 
Phelps: Redukcje są jak gminy, są one jak kibucu w Izraelu, czy gmina w Rosji.
 
Martin: I co roku mówimy.
 
Phelps: Rozmawiamy między 1600-1750, około 150 lat tych obniżek, jeśli takie Garani Indianie oddanie skóry i łój i zegary i zioła Paragwaj i wiele, wiele towarów do międzynarodowej żeglugi i handlu, które jezuici wysłane dookoła świat z ich "statki czarne", a miał ogromne zyski komercyjne, z którym rozpoczęte banków w Europie, a następnie finansowane wojny. I jeden z tych projektów, że finansowane były wojen napoleońskich.
 
Martin: To papież, Ganganelli, stłumiony jezuitów z Bulli?
 
Phelps: To prawda. Dominus ac Redemptor. To był Bull. To jest jego formalna nazwa.
 
Martin: Co to jest Byk?
 
Phelps: Bull jest dokumentem prawnym, że Papież mówi w jego najpotężniejszym sposobem mówienia. Jest zapieczętowany "pieczęcią Fishman". "Krótkie" nie ma tej uszczelki. Krótki jest mniej potężny dokument, może być uchylona z Bulla.
 
Martin: Tak, ten Papież, w 1773 roku, wydała Bull eliminując zakonu jezuitów na zawsze?
 
Phelps: Forever! Po 4-lata badanie wszystkich intryg, całej ich mocy, z całym ich bogactwie, o wszystkich swoich budynkach, wszystko po 4-letnich badań zostały one zniesione przez Klemensa XIV. I pamiętajcie, Klemens XIII miał zrobić to samo, kiedy w nocy, że został otruty.
 
Więc, Klemens XIV został przywieziony do władzy wtedy, a po badaniu 4-lata, on tłumi je. A gdy to zrobił, powiedział: "To będzie moje tłumienie śmierć."
 
Martin: I tak było.
 
Phelps: I było-14 miesięcy później zmarł. Został otruty przez jezuitów z trucizny zwanej Aquetta.
 
To powolna trucizna, która spowodowała jego jelita mają straszny, straszny ból. A kiedy zostało zabalsamowane, jelit eksplodował i nie mogły mieć otwarty trumnę do oglądania tego papieża. Ciało spadł palców, jego paznokcie się czarne, a jego skóra stała się czarna, wszystkie włosy wypadły, więc postanowili, że nie może mieć otwarty wyświetlacz Papieża w jego strój. Więc mieli zamkniętą trumnę.
 
Martin: Tak, to bullę, która była PERMANENT likwidacji zakonu jezuitów, została później unieważniona?
 
Phelps: Racja.
 
Martin: A teraz, w jaki sposób można na stałe likwidacji Zakonu być blokowane na wszystkich?
 
Phelps: Jezuici wyszedł i powiedział, że ten nie był Bull. Nawet jeśli, zgodnie z Thompson w jego ślady jezuitów, a według Cusack jest Czarny Papież, choć powiedział, że Bull i Thompson powiedział, że był w Bibliotece Bulls w Rzymie, nawet jeśli jest to Bull, Jezuici wyszedł i powiedział, że był krótki. A zatem, papież Pius VII, po ich renowacji, on ustanowił Bull przywrócenia jezuitów, który "oddalił brief". To jest to, czego uczą.
 
Ale faktem jest, ich stłumienie WAS BULL, a ich [contrived] rekultywacyjne BULL.
 
Martin: Ok, mamy skoki na miejsce tutaj, ale my po prostu się płynąć z prądem. Jak jezuici, w Anglii, wydawać instrukcje ich do królowej? Gdzie jest ich siedzibą władzy w Anglii, konkretnie?
 
Phelps: Wierzę ich siedzibą władzy w Anglii jest Stonyhurst University. Angielski lord, Thomas Cóż, daje Stoneyhurst do jezuitów w, wierzę, 1795-o czasie rewolucji francuskiej, a tuż przed wojen napoleońskich.
 
Stonyhurst stał się ich siedziba, ich twierdzy, z których by kontrolować Anglię. I zostały wprowadzone do Anglii i pomógł na to przez króla Jerzego III. King George był biust-buddy jezuitów. I angielski monarchowie być ich piersi-buddy pory. King George panował przez ładnych parę lat, a ja wierzę, że on rządził przez prawie 40 lat. I cieszył się bardzo Victoria samo, ona rządziła od 1837/01.
 
Tak więc, poprzez rządy Jerzego i Victoria, całkowicie kontrolowany przez Anglię Stonyhurst. Dzisiaj biegną Anglię przez Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych. A kardynał, którzy rządzą przez, jest arcybiskup Westminsteru.
 
Tak, oni mają arcybiskupa Westminster w Anglii i mają arcybiskup Nowego Jorku w Stanach Zjednoczonych. Rządzić Anglią przez Stonyhurst. Rządzą w Stanach Zjednoczonych przez Georgetown i Fordham. Rządzić Anglią przez Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych. Rządzą w Stanach Zjednoczonych za pośrednictwem Rady ds. Stosunków Zagranicznych.
 
Jest identyczny układ w obu krajach, ponieważ jest Empire. To imperium Watykan. To, w jaki sposób rządzić.
 
W Rosji rządzą Moskwie przez patriarchę Kościoła ormiańskiego. Więc jest jak patriarcha arcybiskupa w Londynie i Nowym Jorku. I to jest patriarcha, nie w Moskwie, który nadzoruje KGB i Inkwizycji tam, zwany gułag. Agagianian patriarcha, który został mianowany kardynałem przez papieża Piusa XII, w tym samym roku 1946, że kardynał Spellman powstał Cardinal dla amerykańskiego imperium.
 
Martin: Jak Mafia postacią w tym wszystkim?
 
Phelps: Mafia jest prowadzony przez włoskiego katolików, przede wszystkim Sycylijczycy. I Mafia zajmuje całej przestępczości zorganizowanej. Zadbali o alkohol, zanim została zalegalizowana. Zadbali o prostytucji, narkotyków, bieganie running gun, wszystko przestępczość zorganizowana przez Watykan, dzięki mafii rodziny-pięciu rodzin mafijnych w Nowym Jorku.
 
To ciekawe, że Komisja Mafia z Nowego Jorku jest w tym samym miejscu, a nie daleko od, arcybiskup Nowego Jorku. Więc arcybiskup jest bardzo blisko swoich szefów mafii.
 
Spellman użył bossów mob w inwazji na Sycylię, używając Lucky Luciano, zwany Underworld Działanie. Oto Spellman pracy z Lucky Luciano o "udanej inwazji Naval" z Sycylii, z którego to powodu jest on wpływowym i powoduje uwalnianie Lucky Luciano w 1946 roku, aby powrócić do Włoch. Więc mamy stosunek kardynała Spellman i tłumu. A jeśli kardynał Spellman miał tę moc, każdy kardynał potem ma taką samą moc. Nie tracić moc.
 
Teraz jeden z najbardziej oczywistych powiązań arcybiskupa Nowego Jorku i tłum jest Frank Sinatra. Frank Sinatra był dobrym przyjacielem piersi z Gambino. Gambino został zamordowany przy szczepieniu, przy grypie. Chcieli go z drogi, więc zamordowali mu szczepionki na grypę. Frank Sinatra był również Rycerz Malty, która jest przedmiotem, a następnie, do arcybiskupa Nowego Jorku. Tak, masz Arcybiskupa controllingu Rycerzy Malty. Frank Sinatra jest jednym z nich, a Frank Sinatra to dobry przyjaciel mafii Don.
 
Martin: Porozmawiajmy o księżnej Diany. Czy uważasz, że jezuici za nią na wynos?
 
Phelps: Oczywiście, bo jezuici kontrolują brytyjskiego wywiadu.
 
Martin: Porozmawiajmy o księżnej Diany. Dlaczego była ona zagrożeniem dla jezuitów?
 
Phelps: Była zagrożeniem, że gdyby wyszła za muzułmanina, Dodi Fayed, który byłby przewrócony tron ??Anglii, bo nadal miała prawa przez jej dzieci. Ponieważ jej synowie pewnego dnia zająć brytyjskiego tronu, i jeśli ona żyje z muzułmańskiego księcia, jako męża, mamy problem w Anglii. Bo każdy wie, że Królowa Matka, tak naprawdę, ma dużo kontroli nad królem. I nie byłoby islamski, Arab wpływ na Królową, która mogłaby wpłynąć na syna, który chciał być królem, który jest teraz Prince.
 
Martin: Więc uważasz, że uprawnienia, które, w ramach zakonu jezuitów, wiedział, że jest w ciąży z dzieckiem Dodi jest?
 
Phelps: Wierzę, że tak, i dlatego pozbyli się jej-absolutnie. I wysłał wiadomość do wszystkich innych brytyjskiej arystokracji, mówiąc: ". Jeśli to zrobisz, będziemy robić to samo do ciebie" Ponadto, pochowano na cmentarzu, na terenie obiektu: Windsor, gdzie tylko psy są pochowani. Ona jest pochowany z psami.
 
Martin: Jakie symboliki jest to, że?
 
Phelps: Ponieważ była "pies muzułmanin" w ich oczach.
 
Martin: W ostatnim czerwcu 2001 problem widma, dzieliliśmy artykuł z Sherman Skolnick, w którym nie tylko wspomina jezuitów, ale opowiada o niesamowitej wpływów finansowych, i moc, i kontroli w Kalifornii i gdzie indziej przez japoński Mafia, zwany Yakuza. Czy istnieje jakiś związek między Yakuza i jezuitów?
 
Phelps: Absolutnie. Jezuici kontrolują Yakuza. Aby to zrozumieć, musimy cofnąć się w historii Japonii. Japonia była, cudownie i sprawiedliwie, wydalony jezuitów z ich imperium około 1619, lub dać kilka lat. Jezuici zakazano kiedykolwiek wprowadzić Japonię!
 
Japoński, następnie kopnął-out portugalski; kopali-out hiszpański. Jedynymi, którzy mogą kiedyś handlu z Japonii były holenderski, protestanckich Holendrów. Cóż, kiedy jezuici zaczęli uzyskać kontrolę nad naszym krajem, dostali kontrolę Polk. I Polk był odpowiedzialny za wysłanie komandora Perry'ego do Japonii.
 
Martin: Co roku?
 
Phelps: 1853/54. Potem otwiera Japonii w handlu międzynarodowym. Więc teraz "cudzoziemcy" może wejść do Japonii. Cudzoziemcy następnie rozpoczął agitację i rewolucja w Japonii. Panujący cesarz Japonii, który był młody człowiek o 35, chciał pozbyć się jezuitów i tych mocarstw zagranicznych, więc on został zamordowany.
 
Według Ryu Ohta, mój przyjaciel z Japonii, japoński uczono, że został on zabity przez Sassoon House-Żydów. Ale cesarz naprawdę zabił przez jezuitów, bo syn tej cesarza później orzekł, Japonia 1873/12, a to cesarz był dziadkiem do Hirohito.
 
Ten cesarz był młody chłopak w tym czasie doszedł do władzy. Rządził przez te wszystkie lata. Jezuici w tym czasie wyświetlany ustalił buddystów jako religii państwowej, a poczyniła ogromne inwazji u władzy w Japonii, kontrolowanie dynastię, bo mają zamiar wykorzystać Japonię wzniecić wojnę ze Stanami Zjednoczonymi w celu wyeliminowania jak najwięcej Buddyzm jak mogli z Dalekiego Wschodu i osłabienie amerykańskiego protestantów, i wielu innych celów, takich jak zabijanie protestanckich misjonarzy w Far East-natomiast nigdy Japanese Army prześladowali katolickich misjonarzy. I to jest wg własnej jezuickiego magazynu Ameryce, napisana i wydana w 1943 lub 1944.
 
To jest, gdzie jezuici dostali władzę nad cesarzem, a tym samym Yakuza. Więc teraz, że jezuici mają władzę, oni twierdzą, że władzę. Utrzymywali oni władzę nad Hirohito. I dlatego, że mają władzę nad Yakuza dzisiaj w Japonii i Kalifornii.
 
Martin: Jest to książka napisana wiele lat temu nazywany Tai Pan. Teraz, by Tai Pan, symbolicznie, być odpowiednikiem Czarnego Papieża?
 
Phelps: Jasne. To Secret Society. To japoński tajne stowarzyszenie, które naprawdę rządzi.
 
Martin: Teoretycznie będzie rządzić samodzielnie.
 
Phelps: Oni rządzić razem z monarchą.
 
Martin: Co byłoby prawdziwe Czarny Papież?
 
Phelps: Czarny Papież. Pamiętaj, Czarny Papież jest w kontroli monarchy Japonii.
 
Martin: Musimy wyjaśnić naszym czytelnikom, że Zakon jezuitów nie jest zakonem, to MILITARY ORDER.
 
Phelps: To jest wojskowy porządek. Gdy zaświta religijne szaty dostać się do kraju, aby rozmawiać o Chrystusa i Boga i tak dalej, tak naprawdę chcą, aby uchwycić władzę i bogactwo każdego kraju, aby dodać każdy kraj do doczesnego, ziemskiego, władzy papieża.
 
Martin: Nie chcę się zbyt daleko poza temat tutaj, ale można powiedzieć, "Jak się z Żydami, więc z Yakuzy"?
 
Phelps: Zgadza się. Jak z masońskiej żydowskiej syjonistów, więc z masońskiego Yakuza. Oni wszyscy są masońskie. Kamieniarstwo jednoczy wszystkie religie w jedną.
 
Martin: A za kulisami jezuici są pociąga za sznurki?
 
Phelps: pociąga za sznurki, bo napisał wszystkie masońskich obrzędów.
 
Martin: Dla naszych masońskich uczonych tam, na co masz oparcie, że?
 
Phelps: Wiemy, że według kilku cytatów I odniesienia w książce WATYKAN zabójców, jezuici napisał pierwsze 25 stopni masonerii Rytu Szkockiego, od kolegium Clermont, który został zmieniony na kolegium Louis Legrand, w Paryżu, Francja.
 
Martin: Co roku?
 
Phelps: 1754. To jest fakt. Jezuici napisał te obrzędy.
 
Martin: Czy masz jakieś nazwiska za tym kryje?
 
Phelps: Oh, wierzę Chevalier Ramsey był, Chevalier de Bonneville był jeden. Pamiętaj Bonneville samochód, i Pontiac? Były jezuitów. I mamy Adama Weishaupta, który był jezuita, który był masonem. I to był Rothschild Luciferians. Więc mamy wiele współgra jezuitów będących Freemasons.
 
I wiemy, według naszego bohatera Alberto Rivera, że ??Pedro Arrupe był masonem, a Pedro Arrupe był jezuita General. Pedro Arrupe był Mason I w Komunistycznej Partii Hiszpanii, kiedy był jezuita General.
 
Tak, wiemy też, że jezuici byli zaangażowani w piśmie z ostatnich 8 stopni masonerii obrządku szkockiego, z Fredrick w Prusach Wielkiego, podczas Fredrick chronione jezuitów i dał im zdolność do życia w swoim kraju, a oni są tłumione przez papieża.
 
Martin: koło Cofnijmy wokół do Yakuza. Według Skolnick, Yakuza własne wiele, wiele przedsiębiorstw w tym kraju, wiele, wiele banków są posiadane i kontrolowane w Kalifornii i gdzie indziej przez Yakuza. Teraz mówisz, że to tylko z przodu?
 
Phelps: Oni są tylko z przodu, jak każdy inny, jak mafii włoskiej mafii, która jest przede wszystkim Mafia w przestępczości zorganizowanej.
 
Martin: Które J. Edgar Hoover powiedział: "Czy nie istnieje."!
 
Phelps: Który powiedział, nie istniał. To wszystko bzdury. To jest tylko z przodu. Posiadają one właściwości, trzymają pieniądze na Watykanie.
 
Martin: Więc Yakuza będzie 3-sza zaufany partia mówiliśmy?
 
Phelps: To prawda, że ??są 3-gi zaufany stroną. I staram się też, że istnieje jakiś rodzaj strony zaangażowane w zabójstwo Bruce Lee z tym. Bruce Lee nie będzie wraz z Kościołem katolickim.
 
Martin: A on rozdaje tajemnice.
 
Phelps: On rozdaje tajniki sztuk walki, i tak dalej, i że nie będzie wraz z Watykanem. Pamiętaj, musiał przepaść z Hollywood, a większość jego filmów zostały wykonane w Hong Kongu.
 
Martin: A jego syn także nie zginął dawno temu.
 
Phelps: Jego syn został następnie zabity na film podejmowania zestawie również. Więc jego syn wiedział coś. I widocznie, jak Jackie Kennedy, Linda Lee nie otworzy usta. Tak więc istnieją dwa morderstwa tutaj, że tajne stowarzyszenia są zaangażowane w.
 
Martin: Nie mów za dużo o Bobby Kennedy. Czy twój badań odkryto żadnych nazwisk stojących za zabójstwem Bobby'ego Kennedy'ego?
 
Phelps: Cóż, wiemy, że oficer Thane Eugene Cesar naprawdę pociągnął za spust, strzelił mu w tył głowy z dwadzieścia dwa. I Oficer Cesar był pracownikiem dla Lockheed Corporation. Jezuici, według Avro Manhattan, kontrola Lockheed.
 
Tak więc, podobnie jak Lee Iacocca wywołuje jego główny zabezpieczeń napędzają bullet-jeździł limuzynę z Kennedy z Waszyngtonu do Cincinnati dostać naprawiony, tak, niektóre Rycerz Malty za Lockheed Corporation, nie wiem, kto to był, wywozy Oficer Cesar być strażnikiem Roberta F. Kennedy'ego, który następnie, z kolei, strzela i zabija go. I Sirhan był kozłem ofiarnym, jak Oswald był kozłem ofiarnym.
 
Martin: Co masz do powiedzenia na temat Earl Warren?
 
Phelps: Earl Warren był w rękach jezuitów, gdy był gubernatorem Kalifornii. Earl Warren był jedną z osób stojących za tym złowrogich złego i strasznego systemu japońskiego obozu koncentracyjnego. To był jego pomysł. Był za anty-Jap agitacji w II wojnie światowej.
 
Japończycy są przyzwoite, praworządnych, ciche ludzi, w przeważającej części. Mieli wszystkie ich gospodarstw im zabrany. Byli w kontroli wszystkich produktów, a oni musieli to wszystko im skradzione przez rzymskich katolików, Kawalera Maltańskiego korporacje kontrolowane-tak jak zrobiono z American Indian. Weszli do ich cmentarzyska i ukradł wszystkie swoje złoto, i wykorzystywane ich misji, aby wysłać go z powrotem do Rzymu.
 
Więc, Earl Warren był częścią. Był dobrym chłopcem, więc nazwali go i umieścił go na Sąd Najwyższy. Był Chief Justice.
 
Był masonem 33. stopnia zaangażowany w zabójstwie Kennedy'ego, fuzję przymusowej, przymusowej wyścig mieszanie z decyzji Sądu Najwyższego w 1966 roku, przymusowej integracji z Brown kontra Rada Edukacji w 1954 roku.
 
Martin: Idę Proszę was bardzo ważne pytanie, jeden, który będzie w umysłach wielu osób: Dlaczego nie nasi czytelnicy czują, że są jedynie zastępując jezuitów słowo dla Żydów w kategoriach nienawiści i wrogości wobec rozpalania ludzie jezuitów? Dlaczego nie jest tak?
 
Phelps: Cóż, przede wszystkim, jest ogromna różnica między zakonu jezuitów i rasy żydowskiej.
 
Nie wiemy dokładnie, kto jest rasa żydowska. I na pewno nie wiem. Myślę, że tylko Bóg wie, kto to jest. Ale to jest cywilizacja ludzi, którzy są zaangażowani w handlu i rzemiosła, a oni mają kulturę, mają społeczności.
 
Jezuici są wojsko. Są żołnierze. Są pod przysięgą. Kiedy stajesz profesów z 4. stopnia, dają ci sekret Instrukcje.
 
Według innego pana, on mówi, że stopień poza 4. stopnia, gdzie jest absolutny Luciferianism. To jest według Jima Arrabito, który zmarł w tajemniczych okolicznościach w katastrofie lotniczej na Alasce w dniu 2 września 1990 roku. Jim Arrabito był jednym z głównych facetów w Adwentystów Dnia Siódmego, a on był mistrzem historii jezuitów. Możesz dostać jego filmy, tajemnice jezuitów, z LLM Productions.
 
Ale i tak, różnica między Żydami i jezuitów jest ściśle jeden jest ludem, a jeden jest Order zdecydowany obalić wszystkie narody do jurysdykcji papieża.
 
Oraz, w świetle dokumentów, że dostarczają w wersji księgowej WATYKANU ASSASSINS-mam ponad 4.000 stron na dysku CD-ROM, z czterech różnych historii różnych ukazujących historię Order-to jest dokładnie to, co robią, a następnie, i to dokładnie to, co robią teraz.
 
Martin: Więc co innego o czym mówisz? A nie tylko jako jeszcze jeden dziki teoria spiskowa, to pozycja, że ??już naprawdę udowodnić, że to jest fakt, a nie fantazja?
 
Phelps: Inni ludzie udowodnili fakt. Ja tylko powtórzyć to, co powiedziałem.
 
Jeśli czytasz czarny papież, przez Cusack, ona mówi to samo. Była zakonnica, zakonnica konwertowane do Chrystusa w 1896 roku.
 
Martin: I dlaczego jest ona tak ważna?
 
Phelps: Ponieważ była zakonnica ściśle związane z kapłanami, a zwłaszcza jezuitów, przed jej nawrócenia do Chrystusa. Ona wie, że była w środku.
 
Martin: Dlaczego ta książka jest tak ważna?
 
Phelps: Ponieważ to zostało stłumione i skradziony z każdej biblioteki na świecie! Jest tylko jeden w istnienie tego co wiem, to jest powszechnie dostępne, a to jest w British Museum.
 
Jest również dostępny na płycie CD-ROM dołączonej do książki WATYKAN zabójców, dla tych z czytelników, którzy chcieliby go. Ale poza tym, to stłumione dokument. Griesinger, Thompson, Cusack, Nicolini-są to cztery główne historie zakonu jezuitów, a wszystkie cztery znajdują się na płycie CD-ROM [wraz z szeregiem innych rzadkich i inaczej "Missing" dokumentów badawczych].
 
Martin: Więc mówisz, że czas-linie, które się dalej, i wnioski, że remis, są naprawdę na podstawie historycznych ekspertów w ciągu ostatnich dwóch wieków? To nie tylko Twoje stanowisko jest?
 
Phelps: Absolutnie. Stoję na ramionach olbrzymów, jako mały krykieta. Ci ludzie są genialni i pobożny. Nicolini, włoski katolicki, nawrócili się do Chrystusa, zaangażowana we włoskiej rewolucji 1848 roku, musiał uciekać do swojego życia, był na emigracji w Anglii, a tam napisał jego wielkiej historii jezuitów, ostrzegając, że jeśli Anglia jezuici poszukiwane zniszczyć Anglię panowania Elżbiety, to oni na pewno to samo pod Victoria.
 
Martin: I mają.
 
Phelps: I mają. Mamy wielki Theodor Griesinger, który był wielki niemiecki, który napisał jezuitów jak historia opowiedziana przez niemieckiego narodu-823 stron drobiazgowej dokumentacji wszystkich ich poczynaniach, we wszystkich krajach. I był jeden, jak się dowiedziałem, kto powiedział, jezuici mogą bardzo dobrze planować sekund wojny trzydziestoletniej, innej wojny trzydziestoletniej. I napisał, że drugie wydanie było w 1873 roku.
 
[Uwaga redaktora: I pamiętaj, że sekundy krwawa i diaboliczne "wojny trzydziestoletniej" rzeczywiście się stało, między 1914 i 1945, jak Eric wspomniano wcześniej w tym wywiadzie w połączeniu z jej finansowania poprzez utworzenie Federalnej oszustwa Reserve Bank. ]
 
Tak, te ludzie uczeni dokonały dość jasne i dość oczywiste, że cel i moc zakonu jezuitów.
 
Nie mieliśmy nikogo w 20 wieku napisać obszerną historię, co już osiągnięte od 1900-2000. Mam nadzieję, że ktoś, kto zna te historie, kto wie gramatyki i pisowni i jest w stanie napisać ładny prozę (w przeciwieństwie do mnie) byłby w stanie to zrobić i napisać prawdziwą współczesną historię tego. Ridpath zbliżył się do niego, ale on zakończył swoją pracę w połowie 1850, z jego Ridpath w powszechnej historii [świata]. Nie mieliśmy znaczący historyk zrobić nowoczesną pracę dla nas.
 
Martin: A to dlaczego?
 
Phelps: Ponieważ jezuici te wszystkie kolegiów i uniwersytetów kupione i opłacone! I te uczelnie nie otrzymają dotacji, jeśli zaczynają wystawiać do zakonu jezuitów.
 
Teraz, z tych "zbrodni nienawiści" prawa, wszystko zgodnie z prawdą powiedzieć o zakonu jezuitów wygeneruje próby wykrzywiać ją do jakiegoś przestępstwa z nienawiści, co nie jest to, co robimy. My tylko mówi prawdę.
 
Martin: Jakie jest Twoje rozwiązanie problemu jezuitów w Ameryce? Co chciałbyś, aby zobaczyć, w końcu, stało w tym kraju?
 
Phelps: W tym kraju, co chciałbym zobaczyć się zdarzyć, to dokładnie to, co wydarzyło się w Anglii w 16 wieku, kiedy to wielu jezuitów opuścił zakon. Byli inteligentni, potężni jezuici zaangażowani w spisek w celu obalenia Anglię.
 
Powiedzieli uprawnienia-że-się o tym, co powinni byli zrobić, a w rezultacie, rząd Anglii wydalony jezuitów ze swoich włości, ponieważ zostały one uznane za zdrajców i spiskowców w obaleniu legalnego rządu-of self- rządzić, nacjonalizmu; kraj powinien być rządzony przez własnych obywateli.
 
Rozwiązaniem tego problemu byłoby wydalenie jezuitów, że zostaną one zakazane i zakazane.
 
Nie byłoby w tym okres karencji, w których pewne jezuici mogą wystąpić, powiedzieć, co wiedzą. Ale dlaczego jezuici chcą zrobić, gdy ten rząd jest kontrolowany przez Council on Foreign Relations, która jest kontrolowana przez jezuitów? Rząd jest kontrolowany przez jezuitów przez tłum i wysokiego szczebla masonerii.
 
Martin: Proponowanie wydalenie jezuitów, różnica między tym i rasowych prześladowań, takie jak z Żydami, twoje jest oparte na zdradzie, co jest zgodne z prawem wniosek w oparciu o badania dotyczące tego, co ich prawdziwe cele i cele, a mianowicie, obalenia tego rządu.
 
Phelps: uzurpacji tego rządu, kontrolowanie tego rządu dla własnych celów. A następnie za pomocą tego rządu, z koalicji innych rządów, które kontrolują, do unicestwienia "heretyk" i "liberalnej" ludności tego kraju, zgodnie z Soboru Trydenckiego, że każdy papież przysięga na jego koronacji przestrzegać.
 
Martin: Dziękuję bardzo za poświęcenie tego czasu na wyjaśnienie tych wielu punktów temat zakonu jezuitów. Nasi czytelnicy docenią to, jak wiele do zaoferowania zarówno myślenia i działania!