vatican zloto

2013-04-23 15:42

 

Kto jest "najbogatszym człowiekiem na świecie?

Wiedzieć, jak udzielić odpowiedzi na pytanie postawione w tytule?
Być może już wyczuć co może być twoje odpowiedzi: Rothschildów? Rockefeller? Międzynarodowych bankierów? Bill Gates? Illuminati? Do tego wszystkiego miałem ochotę wierzyć zbyt "I dopóki nie dawno temu, ale czytając artykuł poniżej was uświadomić, że nie ma indywidualnego połączenia, lub dwa, oto one:

Artykule L 'poniżej jest tłumaczenie rozdziału książki z 10SmokescreensJack T. Laska.
Książka jest 1983, ale fakty, że listy są z pewnością nie zmienił się wiele od tego czasu.
(Photo: Adolfo Nicolas, Naczelny Wódz jezuitów "Papież
Black "(z prawej) papież Benedykt XVI," The White Pope "(po lewej), na rozkaz Naczelnego Wodza jezuitów).
 
Niektóre filmy dokumentalne (mis) informacje na temat Nowego Porządku Świata będzie koncentrować się na rzeczywistości historycznej postaci o imieniu Jezusa Chrystusa.
Dla nas bardziej "skromny", to ciekawe jednak znać fakty historyczne z bogactwa Kościoła katolickiego i jej wpływ na arenie międzynarodowej.
Jeśli prawdą jest, że świat jest kontrolowany przez tych, którzy posiadają pieniądze i bogactwo, hipoteza, że ​​jezuici, prawdziwe kontrolery Watykanie, miały i nadal mają dominujący wpływ na wydarzenia na świecie ma być traktowane poważnie.
I Rothschild pojawiły się w "700, Kościół rzymski ma 2000 rok, dwa tysiące lat akumulacji bogactwa.
Jezuici kontrolują obecnie wszystkie te bogactwa.
Ich wpływ jest więc tak wielkie, że może wydawać się dziwne, ale są również do głosu w realizacji nowej religii świata, fałszywe przeciwieństwo satanistycznego Kościoła rzymskiego, ponieważ, jak napisano w artykule zatytułowanymCel ONZ okultyzmem ujawnia swoich pismach, Jezuita Teilhard de Chardin jest ojcem ruchu New Age jako inspiracji jak są dwa wysokie kapłanki theosophical Madame Bławatska i Alice Bailey.
Jack T. Pisklę


 
Czy pamiętasz, kiedy Papież przyjechał do USA?

I jego wyrzuty nam za brak miłosierdzia?

I powinniśmy dać biednym, co mamy?

Jesteśmy bogatym krajem.

I wtedy, pamiętam wielkie trzęsienie ziemi, które miało miejsce w 1980 we Włoszech?

Pamiętam, że kiedy papież udał się do obszaru, w ruinach, poszedł do łóżka biedaka znikomej ranny włoski, a następnie położył rękę uprzejmie na głowie i zrobił znak krzyża, pobłogosławił mężczyznę i odszedł.Jan Paweł II "pielgrzymce wiary"
 

 
To powiedział nam wiadomość o dewastacji.
A potem wyciąć do Stanów Zjednoczonych i senator Kennedy, jak spojrzał na aparat z smutne oczy, powiedział:"Oh, my, Amerykanie, podjęte przez miłosierdzie powinniśmy wysłać przynajmniej 45 miliony dolarów na tym zniszczonym kraju, tak, że możemy odbudować."
Pamiętasz to?
Teraz pozwól mi przeczytać coś doMiliardy WatykanieAvro Manhattan, myślę impazzirete jak jestem teraz.
Chciałbym zwrócić waszą uwagę na fakt, że informacja ta została opublikowana 10 lat temu, a dane są chyba nawet bardziej imponujący dzisiaj. (Mówiąc 1983, publikacji roku z książki, ale to samo jest prawdziwe dla 2011, dlaczego nie wydaje się, że wiele się zmieniło od tamtego czasu, ndt)
"Watykan ma duże inwestycje z Rothschildów w Wielkiej Brytanii, Francji i Ameryki, z Hambros Bank z Credit Suisse w Londynie i Zurychu.
Stany Zjednoczone mają duże inwestycje z Morgan Bank, Chase Manhattan Bank, First National Bank of New York, Bankers Trust Company i inni.
Watykan posiada miliardy akcji w najbardziej potężnych korporacji międzynarodowych, takich jak Gulf Oil, Shell, General Motors, Bethlehem Steel, General Electric, International Business Machines, TWA, etc. , a na ostrożnych szacunków, to kwota ponad 500 milionów dolarów w samych Stanach Zjednoczonych. "
"W oświadczeniu wydanym w związku z prospektu emisyjnego obligacji, Boston archidiecezja wymienionych aktywów w Seicentotrentacinque milion dolarów ($ 635,891,004), tj. 9,9 razy zobowiązań.
To pozostawia netto Cinquecentosettantuno milion dolarów ($ 571,704,953).
To nie jest trudne do odkrycia naprawdę zdumiewające bogactwo Kościoła, raz możemy dodać bogactwo Archidiecezjalnym 28, diecezji 122 Stanów Zjednoczonych, z których wiele jest bogaty jak dużo, jak w Bostonie. "
"Niektóre szacunki dotyczące nieruchomości i innych form bogactwa kontrolowanych przez Kościół katolicki może być gromadzone przez komentarz członka nowojorskiej Katolickiej Konferencji, a mianowicie", że jego kościół prawdopodobnie zajmuje drugie tylko do rządu Stanów Zjednoczonych w całkowite roczne zakupy ".
Innym oświadczenie złożone przez krajowych konsorcjalnych katolickiego księdza, być może jest jeszcze bardziej istotne.
"Kościół katolicki", powiedział, "musi być największą firmą w Stanach Zjednoczonych.
Mamy biuro w każdej dzielnicy.
Nasze nieruchomości i inwestycje mogą przekraczać Standard Oil, AT & T. oraz US Steel łączone.
A nasza lista członków, że jest zobowiązany do zwrotu długów musi być drugi tylko do rolek podatkowych rządu Stanów Zjednoczonych. "
"Kościół katolicki, jeśli zostały one połączyć wszystkich swoich aktywów, jest najgroźniejszą makler w świecie.
Watykan, niezależnie od papieża, który założył, że jest bardziej zorientowany w Stanach Zjednoczonych.
The Wall Street Journal powiedział, że sprawy w Watykanie w samych tylko Stanach Zjednoczonych były tak duże, że często kupowane i sprzedawane złoto w wielu milionów dolarów lub więcej, w tym samym czasie. "
L'oscena ostentazione della ricchezza vaticana
Obsceniczne wyświetlacz bogactwa Watykanu
"United Nations World Magazine szacuje się na kilka miliardów dolarów ilość stałego skarbu złota Watykanie.

Duża większość ta jest przechowywana w złoto w sztabkach w Banku Rezerwy Federalnej, a banki w Anglii i Szwajcarii trzymać resztę.

Ale to tylko niewielka część z bogactwa Watykanu, który w samych Stanach Zjednoczonych, jest większe niż z pięciu najbogatszych korporacji gigantycznych i kraju.

Kiedy dodać wszystkie nieruchomości, nieruchomości, papiery wartościowe i akcje za granicą, to imponujące bogactwo Kościoła katolickiego jest tak groźny, jak się przeciwstawić żadnej racjonalnej oceny. ""Kościół katolicki to największa siła finansowa, bogactwo i accumulatrice nieruchomość, jaka kiedykolwiek istniała.

Ma więcej dóbr materialnych niż jakikolwiek inny pojedynczy, instytucji prawnych, bank, gigantyczny znak, rząd lub państwo na świecie.

Papież, jako widzialny czele tej akumulacji bogactwa, jest więc najbogatszym indywidualnością XX wieku. Nikt nie może realnie ocenić, ile on jest wart w zakresie miliardów dolarów. "I pomyśleć, że papież, najbogatszy człowiek na świecie, który położył rękę na głowie tego biednego człowieka nieznacznej włoskiego leżącego w gruzach, mówiąc" Niech was Bóg błogosławi ", i odszedł zostawiając ich w spokoju. Jak wysokie muszą hipokryzja. Następnie senator Kennedy, chłopiec papieża w Stanach Zjednoczonych sprawia, że ​​duży krok do Amerykanów płacących rachunki za naprawy, które zniszczyło wieś, która leży na dziedzińcu papieża Co gest miły!
 
Potrebbe essere utile anche la lettura di questo libro: L'oro del Vaticano
Może być również przydatna przeczytać tę książkę: złoto z Watykanu
Wprowadzenie tej książki:"Przez wieki, właściwości Stolicy Apostolskiej zgromadziły tworząc prawdziwy skarb.

Daleko od apostolskiego ducha, a duch pokory i ubóstwa zalecanego przez Chrystusa, przedstawiciele Boga na ziemi zbudowaliśmy kompleksową administrację do zachowania, poprawy i kontroli nieruchomości, dzieł sztuki, zabytków, złota i diamentów.

Istnieją monumentalne grobowce z marmuru i złota, kardynałów i papieży, dekoracji ołtarzy i czasach bezcenne kolekcje malarstwa, rzeźby i szlachetnych w muzeach Watykanu, w Lateranie Muzeum i innych zbiorach Stolicy Apostolskiej, uszczelki 's złoto i skarby przechowywane w tajnym archiwum biblioteki.

Nie ma pieniędzy zgromadzonych przez państwa kościelnego od jego początków do 1870, a następnie Fundacji brzegiem IOR i APSA i trwałe w areszcie w Kajmanach, istny Fort Knox poza jakimkolwiek prawem.

W prałatur addycyjnych jak Opus Dei, tylko teoretycznie niezależnego od Stolicy Apostolskiej, w rzeczywistości stanowić dodatkowe źródło bogactwa.

Skandale, objawienia i podejrzenia na tej ogromnej spuścizny są na oczach wszystkich nagłówków najnowszych.

Być może nadszedł czas, aby radzić sobie w kieszeni do Watykanu. "
 
Książka z gwoździ papieża Verbitsky przyszłości.

ESMA będzie wysyłać kapłanów antyfaszystów.

Wkrótce po konklawe, które wybrani Ratzinger, Jorge Mario Bergoglio, arciv. Buenos Aires, jednej z najwyżej ocenione nawet wtedy, został oskarżony o zmowę z dyktatury w Argentynie, który zabił dziewięć tysięcy osób.
Dowody roli Bergoglio z 24 marca 1976, zawarte są w książce Wyspa Ciszy.
Rola Kościoła w argentyńskiej dyktatury, argentyński dziennikarz Horacio Verbitsky.
Stella Spinelli na Peacereporter, pisałem już w tym czasie.
We wczesnym 70, Bergoglio, 36, jezuita, został najmłodszym prowincjała Spółki Jezusa w Argentynie.
W 76 Luty ', miesiąc przed zamachem, Bergoglio poprosił dwóch jezuitów w społeczności do porzucenia pracy w slumsach i pozostawić.
Gdyby Orlando Yorio i Francisco Jalics, który odmówił wyjazdu.
Verbitsky opowiada jak Bergoglio zareagował dwoma natychmiastowych działań: są one wyłączone z towarzystwie Jezusa, nawet nie informując ich, potem lobbował wtedy arciv. Buenos Aires, by pozbawić im uprawnienia do powiedzenia masę.
Kilka dni po zamachu, zostali porwani.
Twierdzono przez dwóch księży, cofnięcie był sygnał dla wojska, zielone światło na rzeź.
Dla dwóch otworzyły się na sześć miesięcy, horror Szkoły Mechanicznej Navy (ESMA), a następnie zostały wydane dzięki naciskom ze strony Watykanu.
W tej szkole, w tych dniach, Nuncjusz Apostolski Pio Laghi grał w tenisa z przywódcami oprawców jak wielokrotnie potępił Madres de la Plaza de Mayo.
Bergoglio bronił się, tłumacząc, że wniosek do opuszczenia slumsami był sposób, aby ostrzec ich, ale z archiwum Ministerstwa Spraw Zagranicznych, były dokumenty potwierdzające zwolnienie dwóch księży.
W 1979 Jalics ojca Francisco uciekł do Niemiec, gdzie prosił o odnowienie paszportu uniknąć stopę ustawioną w torturowaniu Argentyna.
Bergoglio oferowane działać jako pośrednik, udając, powoływać się na przyczyny jego ojca, a nie wniosek został odrzucony.
W notatce dołączonej do dokumentacji przez Dyrektora Urzędu katolickiego kultu, to organ Ministerstwa Spraw Zagranicznych, mówi: "Ten ksiądz jest wywrotowa. Miał problemy z jego przełożonych i został zatrzymany nell'Esma".
Źródłem informacji był tylko Jalics prowincjała, Bergoglio.
W innym dokumencie stwierdza się, że: "Pomimo dobrej woli jego Bergoglio ojca, argentyńska spółka nie wyczyścić w środku.
Jezuici inteligentne na jakiś czas pozostał na uboczu, ale teraz dużo wsparcia poza niektórych biskupów Trzeciego Świata rozpoczął się nowy etap "(Dyrekcja kultu, 9 spoiwo plik B2B, arcybiskup Buenos Aires, dokument 9).
"Nigdy nie miałem sposób opisać je jako partyzantów i komunistów - powiedział przyszły papież Verbitsky - między innymi dlatego, nigdy nie wierzyłem, że były one" Szkoda, że ​​Orlando Yorio ojciec, który zmarł w 2000 w Urugwaju i nigdy nie odzyskać z tortur w "Esma, powiedział jego przybyciem do Rzymu po odejściu z Argentyny:" Ojcze Gavigna, sekretarz generalny jezuitów, otworzyłem oczy.
Był Kolumbijczyk który mieszkał w Argentynie i wiedziałem dobrze.
Powiedział mi, że argentyński ambasador przy Stolicy Apostolskiej poinformował go, że według rządu byliśmy schwytany przez siły zbrojne, ponieważ nasze kościelnych przełożonych poinformował go, że co najmniej jeden z nas był partyzant.
Poprosiłem Gavigna umieścić go na piśmie i to zrobił. "
Bergoglio, w czasie dyktatury wojskowej, był w Żelaznej Gwardii, organizacja peronisty prawa, który ma taką samą nazwę jak nazistowskiego rumuńskiej edukacji, ci z Codreanu.
"Nie wiem, nowoczesne przypadki biskupów, którzy mieli udziału w życiu politycznym, jak wyraźne jak było Bergoglio - Verbitsky napisał - działa on w typowym stylu polityka.
Jest w stałym związku z politycznym świecie, nawet stałe spotkania z ministrami rządu. "
Jako prezydent Argentyny biskupów, wiele lat później, Bergoglio poprowadził argentyński Kościół opublikować rodzaju mea culpa w rocznicę 30esimo zamachu stanu w 2006.
"Pamiętając o przeszłości, aby zbudować to mądrze" to tytuł liście apostolskim ".

Habemus Gesuitam!Przewidział wyboru papieża fortissimaente związany z uprawnień jezuity i masońskich, nic lepiej niż jezuita papieżem.

Nie daj się nabrać na to, że jest on przedstawiony jako skromnego człowieka z biednych (Czułem usługę Tele Gazeta przedstawiła go tak, jakby był świętym w dzisiejszych czasach).
Obama również reszty z nas został przedstawiony jako prezydent na boku ostatnia, pokorny i uciśnionych, a on nadal prowadzić wojnę na wszystkich stronach i nacisnął na pedał gazuProjekty bardziej nikczemne.
Istnieje również zwrócić uwagę na datę wyborów (avenuta szybko, bo już prawie został wybrany na papieża rok 8 temu): 13 03 2013.
Rozkwit 13, liczba par excellence masońskie, a także suma wszystkich cyfr jest 1 3 + + + 3 2 1 + + = 3 13.
Reszta tego Franciszka ważę głębokim cieniu.
"Kardynał Jorge Mario Bergoglio, arciv. Buenos Aires, prezydent Argentyny biskupów, jak również wśród większości głosów w 2005 w konklawe Watykańskiego że wybrał następcę Jana Pawła II, jest oskarżony o zmowa z dyktaturą w Argentynie, który zabił dziewięć tysięcy ludzi. "
Napisał więc w swoim artykule słynnego księdza nie globalne "Don Vitaliano della Sala.
W rzeczywistości, jak czytamy Artykuł ostatnio.
 
"Dwa dni przed konklawe, wiadomość wstrząsnęła Argentynę gdyż dotyka kardynał Buenos Aires, Jorge Bergoglio, jednym z najbardziej popularnych wśród wyborców 115 się nowy papież Meksykańska gazeta" La crónica de Hoy "donosi, że przeciwko Bergoglio nie była w skarga dotycząca rzekomego współudziału w porwaniu dwóch misjonarzy jezuickich 23 maja 1976, w czasie dyktatury. Skarga została złożona przez adwokata i rzecznika w obronie organizacji praw człowieka w Argentynie, Marcelo Parilli, który zapytał sędzia Norberto Oyarbide do zbadania roli Bergoglio w zniknięciu dwóch kapłanów z rąk marynarki. "
 
Aktualności prawie 8 lat temu wrócił do peep sekund po powołaniu Bergoglio jako nowego papieża, a zwłaszcza wśród niezwykle korzystnych obserwatorów, nie spóźni się uzyskać ciężkie krytyki.
Dlaczego tak jest? "Guilt" nie tylko jest agencja informacyjna, ale również nazywa książkaWyspa Silence. Rola Kościoła w argentyńskiej dyktatury, Napisanej przez dziennikarza Horacio Verbitsky, Czołowy ekspert ruchu argentyńskiego za obronę praw człowieka, człowieka, który po wojskowym zamachu stanu w 1976 przez Jorge Rafael Videla dyktatora stał się częścią tajnej agencji rozprzestrzeniać pierwszą informację o obozach koncentracyjnych systemu i okrucieństwa, które spowodowały ponad 30mila zabitych i torturowanych.

 

Kościół i Religia: To przyszedł papieża odwracalne.Wybór Bergoglio na papieża nie jest zaskakujące, jak narodowość - teraz pomysł papieża międzynarodowym jesteśmy przyzwyczajeni - ale fakt, że jest jezuitą.
I "w rzeczywistości raz pierwszy w historii, stać się papieżem, a to z pewnością nie jest przypadek.
Od powstania w porządku, przez Ignacego Loyoli, jezuici zawsze były podwójne oblicze w stosunkach z Watykanem.
Z jednej strony pierwsi jezuici byli "żołnierzami Chrystusa", którzy przybyli z całej Europy w celu zwalczania protestantyzmu, które powstają w próbę przywrócenia władzy Rzymu w czasie kontrreformacji.
Z drugiej jednak strony, skrytykował znużenie i korupcji, w których duchowieństwo Rzymu upadł w ostatnich stuleciach, zażądał bardziej ścisłe przestrzeganie Pisma, miał nadzieję na większą kulturowego w górnej części kościoła, i głosił, że ubóstwo i pokorę teraz w Watykanie były zupełnie nieznane.
I "w rzeczywistości ciekawy, że nie papież, 1200 teraz, nigdy nie myślał, że nazywa się" Franciszek ".
Jezuici mają również wielkie zasługi posiadania kulturowego pomostu między Wschodem a Zachodem, w okresie wczesnego eksploracji kontynentu azjatyckiego.
Gdyby to nie było dla nich, Chiny i Japonia nie wiem prawie nic o nas ...
... i wiemy jeszcze mniej z nich co najmniej przez następne stulecia. (To był jezuici z Chin przynieść pomysł okulary, które spoczywają na uszach różdżką, kiedy przez trzy stulecia, musimy nadal próbować i szczypał niezgrabnie na nosie lub reggerli naszych oczach z kijem).
Jednak przede wszystkim w Ameryce Południowej, że jezuici nie zostawili najgłębsze ślady w ich pracy.
I tym torze, niestety, ma dwa oblicza naprzeciw siebie.
Z jednej strony, jezuici zawsze starałem się chronić miejscową ludność przed nadużyciami i próby zniewolenia przez właścicieli ziemskich.
Kulminacją tej filozofii została osiągnięta podczas 70 swoich lat, gdy teologia wyzwolenia, które głosili, wydawała się nowa społeczna ewangelia do mas wyzyskiwanych na całym kontynencie.
Ale jest też ciemna strona kościoła, w Chile i Argentynie ściśle współpracował z wojskowym represji 70 roku nie powinny nie obejmować najwyraźniej samych wierzchołków jezuitów.
To był Jorge Bergoglio, papież wybiera kilka godzin temu, być oskarżony o przekazanie do szwadronów śmierci niektórych księży jezuitów z ich poszukiwań.
To był czas zniknął, zaczął natychmiast po przewrocie Argentyńskiej "76, w którym więcej niż 5000 przeciwnicy reżimu zostali uprowadzeni przez wojsko i wykonane zniknąć jak kamfora.
Będziesz wtedy wiedzieć, że przeciwnicy byli zamknięci w piwnicy niesławnego ESMA, Akademia Marynarki Wojennej w Buenos Aires, przekształconej z tej okazji w prawdziwy obóz koncentracyjny.
Oto przeciwnicy bezpośrednio zabitych przez wojsko, czy zostały załadowane na samoloty i śmigłowce, i zostały wyrzucone za burtę żyje.
Dwóch księży, którzy przeżyli, Orlando Yorio i Franz Jalics, oskarżonych w związku z ich najwyższej, Jorge Bergoglio, dostarczane do wojska.
Bergoglio zawsze powtarzała mi, że używane do ich uwolnienia, ale nigdy nie był w stanie wyjaśnić, dlaczego on nie był w stanie ochronić ich przed aresztowaniem przez wojsko na pierwszym miejscu.
Wystarczyłyby jego słowo i nikt nie dotknął.
Historia, która wywołała sensację w Argentynie, został poinformowany szczegółowo Horacio Verbitsky w książce "El Silencio: od Paulo VI Bergoglio:. Las relaciones de la Iglesia secretas z ESMA"
Krótko mówiąc, w kółko, to wydaje się niemożliwe, aby znaleźć kogoś wśród kardynałów, którzy nie pociągnąć za sobą przeszłość wypełnioną cieniami i niejasności.
Albo ci kardynałowie są tam, ale nikt tak naprawdę nie chce się wyboru na papieża. 
Jezuitów i MASONRY: PORÓWNANIE inteligencje
WSTĘP
 
W ostatnich latach kilka 20-25 Jezuici są zainteresowani w pozytywnym sensie masonów, którzy brali udział w publicznych debatach, konferencjach organizowanych przez Wielkiego Wschodu Włoch, pisał artykuły i książki o filozofii i historii wolnomularstwa, innymi słowy, , były jedynie kościół, który pomimo anathemas i ekskomunik różnych kościoła Rzymskiego wobec masońskiej instytucji, próbowali zrozumieć, kończąc często w celu akcji filozoficzne podejście.
Pisze prof jezuitów Dr José Antonio Ferrer profesorze Benimeli historii współczesnej na Uniwersytecie w Saragossie hiszpańskim: "Wolnomularstwo Oświecenia-pomijając odchylenia i błędy, że każda organizacja osiągnąć powszechne-pojawia się na spotkaniu , ponad polityczne i religijne podziały chwili, ludzi, którzy wierzą w Boga, przestrzegać moralnej natury i chcesz wiedzieć nawzajem, pomagać sobie nawzajem i wspólnie pracować, pomimo różnic w statusie społecznym i różnorodność przekonań religijnych i że należą do nazw mniej lub bardziej przeciwne strony.
Bez wątpienia Kościół rzymski, idąc za przykładem wielu europejskich rządów realizowane tego stowarzyszenia zgodnie z przepisami o czasie, dodając do cywilnych i kościelnych kar za zachowania, które w tym czasie podejrzany o herezję, a zamiast tego, Dziś Kościół sam nazywa ekumenizm.
Mieli spędzić dwa wieki, ponieważ Kościół przekracza sytuację, która, na szczęście, to już przeszłość, a dziś oferuje wiele lekcji, historyków w poszukiwaniu zrozumienia i jedności wszystkich ludzi tworzących Katedra braterstwa Wszechświata: "Ludzkość 1 {}
W tym momencie pojawia się naturalnie pytanie: Co skłoniło towarzystwie Jezusa, aby zmienić zdanie i podejście do instytucji, która od samego początku zawsze walczył ze wszystkimi środkami?
Jeśli spojrzeć wstecz, nawet na krótko, ze względu na charakter tej pracy jest tylko dla raportu Podsumowanie historia tych dwóch instytucji, będą punkty kontaktowe mają dozwolone w ostatnim kwartale zbliżenia wieku, lub co najmniej dialog między dwoma obiektami, które wydawało się, przeznaczonych do walki zawsze.
Pierwszym faktem, do rozważenia jest to, w jaki sposób dostał się do narodzin tych dwóch instytucji, a przez jego ewolucji w czasie, jeśli nadal pozostają ważne zasady etyczne, moralne, religijne, które doprowadziły do ​​ich powstania.
 
 
Towarzystwie Jezusa "
 
Malachi Martin pisze: "... musimy rozważyć zakonu jezuitów ludzki organizacji jak wiele innych.
Wiele innych, podobnych organizacji mieli swoje chwile chwały, a następnie spadł, skostniały i wreszcie znikają.
Firma została założona w jezusa 1540 przez ciemny beret zwanym Iñigo de Loyola, lepiej znany pod nazwą Ignacego de Loyola.
Nie można umieścić Inigo jezuici na tym samym poziomie innych organizacji z tej prostej przyczyny, że żadna inna organizacja, która wiemy był w stanie konkurować z Jezuitów ogromnych usługi świadczone na rzecz rodziny ludzkiej, za to, co zrobili na rzecz ludzie i Kościół katolicki 2 {}.
Mówi Antonio Santoni Rugiu: ".... uczelni na szkolenia jezuitów, ale także świeckich, był jednym z najważniejszych wynalazków firmy: w nim <scolastici> tj. studentów, musiał nauczyć się przede wszystkim <abnegazione z stessi> jeśli unieważnienie jego temperamentu i uchylenie się od osobistych wyborów, a następnie nabyć narzędzia zachowania i komunikacji, które najlepiej służą celom w <moderni> Society 3 {}.
Zamówienie było więc z wojskiem, zarówno w formie i dyscypliny, "Pierwszym warunkiem było posłuszeństwo fakt, który miał być ślepym i bezwzględne (perinde ac cadaver, z przyzwoleniem trupa), podobnie jak u żołnierz w bitwie 4 {}.
Wydaje się, że Lenin, pod koniec swego życia, twierdził, że gdyby miał się z nim dwunastu mężczyzn podobnych do pierwszego komunizmu jezuickiego by podbić świat.
Dla "większej chwale Bożej" byli obrońcy interesów kościoła, byli "ludzie papieża", powiedział Ignacy Loyola: "Im bardziej Twoja praca jest uniwersalny, bardziej religijny." Firma rozumiane i uniewinnił jego zadanie ekstremalne: jezuici roiło całego świata, zanurzone się w różnych rodzajów spółek, z prymitywnych do najbardziej ewoluowały one są dostosowane do wszystkich strojów, cierpiał najbardziej zróżnicowane i okropna rodzaje męczeństwa, tak przekonani, że muszą one spełniać w każdym względem zadań przypisanych do nich, że oni sami wycofali się na nic zarobkowania złą reputację, że człowiek z ulicy nie wie o wiele więcej niż tych, którzy byli i są zasługi firma w dziedzinie kultury i nauki, niż w religii.

 
Ale nawet w publikacjach naukowych, jak w niektórych słownikach, Third New Webster Dictionary International, słownik Dornseif po udzieleniu podstawowej definicji jezuita i członek zakonu, dają negatywne znaczenia, takie jak: "Czyj jest poświęcony" intrygi i podstęp, do mądrej, podwójnym, fałszywe, zdradliwe, symulator, zła ... nieszczery, niehonorowe, nieuczciwi, nie mówienie prawdy 5 {}.
I w kolorowej języku ludu Rzymu generał zakonu ojciec znaleziono definicji, która nadal mu towarzyszy: czarny papież, Który stał się symbolem definicja kiedy zaczął konflikt z Biskupem Rzymu.
Iñigo napisał: "Mamy nadzieję, że nigdy nie wrogość świata mówiąc zbyt długo Zakonu". I to zostało przyznane.
Papieża ludzie wojnę z Luter, Kalwin i wszystkich Kościołów protestanckich.
Pisze M. Martin: "Jezuici przedstawia wojnę na terytorium tych wrogów papieża.
Wobec publiczne kontrowersje, omówione w protestanckiej Uniwersytetu głosił w miejscach i rynków.
Zwrócił się do rad gmin, zasięgnął rady kościoła.
Przeniknęli w nieprzyjaznym terytorium ubranych, ukrywał się.
Byli wszędzie, z ich inteligencji, ich dowcip, ich sarkazm, ich kultury i ich pobożności.
Ich stałym tematem:Biskup Rzymu jest następcą Piotra, apostoł Chrystusa, gdzie założył swój własny kościół.
Kościół ten jest hierarchią biskupów w łączności z biskupem Rzymu.
Wszelkie inne kościelne stowarzyszenie jest nieprzyzwoite herezja, córka szatana.
Innymi słowy, nikt nie mógł ignorować jezuitów, a wszyscy wiedzieli, że byli niezłomnych mistrzowie tego organu i supremacji 6 {}.
Na ponad dwustu lat w Europie miał monopol na edukację.
Rugiu Santoni mówi: "płyta nie pochodzi z jezuitów ...
Ale kolegium jezuickie nie tylko instytucja znacznie bardziej rozległe i powszechne, szczególnie w pełni wykorzystywać stan życia uczelni jako społeczności szkolnej, powiedzielibyśmy dzisiaj.
Że reguły życia, a więc sposoby szkolenia, były pod wieloma względami daleko i przeciwieństwie do naszej idei wolności i sekularyzm pedagogiczneNie umniejsza rzeczywistości historycznej, że sukces jezuitów, przed programem, była ze względu na organizację swoich ogólnych narzędzi szkoleniowych, a także fakt, na pewno nie bez znaczenia, nawet w krajach katolickich, iż ​​celem ich nauczania uzgodniono również z tymi z klasy rządzącej7 {}.
"Na wysokości jej historii" - mówi Martin - "dwieście lat po założyciel jezuitów odegrał decydującą rolę w szkoleniu i edukacji w zakresie nauk i praktycznie wszystkie kraje Europy i Ameryki Łacińskiej.
Odegrały rolę w sojuszy politycznych w Europie, miał wpływową pozycję w każdym rządzie, stanowisko Doradcy w każdym wielkim człowiekiem i moc kobiety.
Pierwszy Zachodu do udziału sądu Wielkiego Mogul był jezuitą.
Zawsze Jezuita był pierwszym powinny być zgłoszone w Cesarskim Pałacu w Pekinie mandaryńskim.
Lista mistrzów którzy uczestniczyli jezuitów mógł przejść na oraz stron.
Opracowały one traktaty, traktaty negocjowane, działał jako mediatorzy między narodami w ramiona, połączone wesela królewskie, wyjechał do niebezpiecznych misjach ratunkowych, gdzie mieszkali nie zostały dobrze przyjęte jako tajni agenci Stolicy Apostolskiej 8 {}.
Wszystkie te przejawy mocy oznaczało, że w 1773 Klemensa XIV postanowił znieść firmę Ggesù i dlatego złamał dwadzieścia trzy tysiące jezuitów, on uwięził Ojciec Generał i jego doradcy, porzucił ich do misjonarzy losy świata, uzasadniając ten akt z następującymi słowami: "Powód trzymamy zamknięte w naszych małych serc".
Podobny przyjęła kilka lat wcześniej Karola III Hiszpanii (1759-1788), że dekret za wykonanie '"wydalenia regularnego towarzystwie Jezusa," dodał, "i wiele innych (powody) pilne, sprawiedliwy i niezbędne, w mojej duszy Regale 9 {}.
Ale nie wszystkie.
Nawet Klemens XII w konstytucji apostolskiej "W wybitny" z 26 1738 kwietniu (przed bulli papieskiej ekskomuniki masonerii) "w razie braku dowodów lub argumentów, które potwierdzają przestępstw lub przestępstw proporcjonalnych do potępienia tak ciężkim, z użyciem podejrzanego lub założenie, że argument, z którym najwyższy, w prawdzie, nie ma nic, że podkreślają niesamowitą poziom ignorancji przedmiotu zdanie .. " stwierdza, ze słynnym motywem tajnych: "A z innych powodów słuszna i rozumna, znanych nam tylko 10 {}.
Ale z powrotem do firmy Jezusa, papież Pius VII w 1814 postanowiła wskrzesić ponieważ potrzebował jezuici nie należy zapominać, że w 1814 otworzył "Kongresu Wiedeńskiego", którego głównym celem było przywrócenie.
I "Papieża mężczyźni" w krótkim czasie powrócił do swojej dawnej świetności.
Mówi M. Martin: "Jezuici zaczęli ponownie wskrzeszony z odnowionym zapałem i udzieliły wsparcia dla mężczyzn i starań w celu zapewnienia, że ​​Sobór Watykański ogłosił w 1860 że nieomylność papieża był artykuł wiary i dogmat objawiony.
Ich praca była tak skuteczna i tak odrażające dla wielu, który zdobył jezuitów nowy epitet; nazywano Ultramontaninem, którzy wsparli wstrętny biskupa, który mieszkał w Rzymie po górach (Alpy) 11 {}.
I Martin kontynuuje: "Z życia i śmierci, jezuici napisał swoją historię jako ludzie papieża, jako ojciec Walter Ciszeck aby pokutować przez ponad siedemnaście lat, w Sowiecki GułagOjcze Augustin Bea, który podróżował wzdłuż i wszerz w czasie sowieckiej Unii Stalin zebrać dokładny obraz dla Stolicy Apostolskiej, lub ojca Tacchi Venturi, Promotor Negocjacje między Mussolini i Pius XI.
W rzeczywistości, co czyniło ich działania w znacznej odległości od miejsca i czasu było wspaniałe przywiązanie do posłuszeństwa, konsekrowany przez specjalny ślub: że każda firma będzie poświęcone ich posłuszeństwa wobec papieża
Szerokość widzenia nadal ewoluował do jezuitów osiągnęła momencie maksymalnego rozkwitu w pierwszej połowie XX wieku.
Dzięki ich wysiłkom, odbyły się w pseudo-odrodzenia katolicyzmu społecznego i kulturowego, który umożliwił katolików być naukowcy, technolodzy, psycholodzy, socjolodzy, politolodzy, politycy, artyści, uczeni, sami są także w nowszych gałęzi wiedzy zawsze jest w stanie pogodzić wszystko z przekonaniem solidnej 12 {}.
Dopóki 1965 spółka nigdy nie odbiegała od tej misji.
Ale z zamknięciem ostatnich czterech sesjach Soboru Watykańskiego II miała miejsce, że nikt nie mógł sobie wyobrazić.
Mówi M. Martin: "Pedro de Arrupe y Gondra został wybrany na dwudziestego siódmego General Ojciec jezuitów.
Pod kierownictwem Arrupe i oczekiwań zmiany upoważniony przez Radę, w papieskiej wizji natury i społeczno-politycznego doświadczenia ukrywał ponad wieku, został powitany przez ompagnia jako organizacja.
Nagła zmiana nie była przypadkowa, ale celowe działanie, które Arrupe, jako Ojca Generała, dał inspirującą i entuzjastyczny jazdy.
Ale to zajmuje trochę czasu, zanim na drodze patrząc na duże zmiany instytucji religijnej.
Reputacja, że ​​firma zdobyła w ciągu wieków był najlepszy ekran, za którym do budowania bardzo różne firmy, jak ten, który został stworzony w ciągu ostatnich dwudziestu lat.
W rzeczywistości, historia, wspaniała historia firmy oznacza, że ​​rzeczywiste fakty dowodzą, niewidoczny i że nowi przywódcy przedstawi nowe podejście do świata jako ostateczny i najlepszy wyraz duchowości ignacjańskiej i lojalności.
Dla wielkiej masy katolików, zarówno świeckich i duchownych, to było nie do pomyślenia, że ​​jezuici może tylko rozłożyć nową ideę kościoła, albo poruszają się do wojny nie tylko papieża, ale nawet trzy, denigrandoli, zwodząc, nieprzestrzeganie ich, czekając na Śmierć każdego z nadzieją, że następny będzie dać im wolną rękę.
Nieuchronnie wojna jezuitów przeciwko papiestwu wyszła na jaw podczas pontyfikatu Karola Wojtyły.
Ten człowiek jest charyzmatyczny i uparty przyszedł do papieskiego tronu z bezpośredniego doświadczenia marksizmu w Polsce.
Po wyborach okazało się, że Jan Paweł II spotkał się ze sprzeciwem wielu członków biurokracji Watykańskiego odziedziczył.
Co było mniej jasne, nawet dla spożywanych obserwatorów watykańskich, był fakt, że jezuici nie kwestionować jego autorytet w sprawach politycznych.
Nic, co Jan Paweł II próbował ponieważ przyszedł on do przewodniczącego s. Peter 1978 serwowane rozwiać lub przynajmniej złagodzić sprzeciw jezuitą 13 {}.
Do tej pory próbowałem, korzystając z pewnością nieoczekiwanych źródeł, aby pokrótce co było Historia firmy Jezusa, ze szczególnym uwzględnieniem tych postaw i wpływów, które doprowadziło do jezuitów konkretnego myślenia, które zawsze charakteryzuje sposób ich działania.
Ale uwaga wstępna, która powinna prowadzić do wniosku, że w dzisiejszych czasach, a prawdopodobnie również w przeszłości, walka jezuitów przeciwko wszystkiemu i wszystkim wydaje się, że zatrzymał się przed inną instytucję, która czas opiera swoje doktryny i ich zachowanie w obronie pewnych podstawowych zasad, tak, że zbyt jest stale na krawędzi wojny z tych rządów, zarówno cywilnych, jak i kościelnych, które nie pozwalają na pełną swobodę wypowiedzi " ludzie.
Nic dziwnego, że masoneria nie istnieje lub zostało usunięte, przynajmniej oficjalnie, w tych krajach, w tych czasach, kiedy była dyktatura, a nie przez przypadek, jak widzieliśmy, jezuitów poddano podobnym prześladowań gdzie ich zasady religijne spotkał się ze sprzeciwem precyzyjnych zasad postępowania o zachowanie władzy to czy tamto.
 
Od kilku lat media publiczne - prasa i telewizja - nie przegap okazji, aby dać masonów szkodliwy wpływ na życie gospodarcze i polityczne naszego kraju, dając, że postawy instytucji i działań, które są rzeczywiście obciążają osób lub grup z prawda murarski nie ma nic wspólnego z nim.
E ", następnie uzasadniony zapytać, jaki wpływ miała ona w przeszłości i naprawdę rozwijać kulturalnego, moralnego i społecznego rozwoju narodów Europy i Ameryki Północnej, i czy ten wpływ był szkodliwy lub w inny sposób decydujący dla tego rozwoju.
Ponieważ tradycyjne początki masonerii sięgają do okresów poprzedzających egipskiej cywilizacji, trzeba ograniczyć zakres badania oraz od tzw masonerii współczesnej.
Z drugiej strony, możliwe jest w celu zbadania danego okresu bez podawania, co jest historia masonerii jako instytucja ma za główny cel obronę wolności myśli, że w pewnych okresach można było dokładnie i tylko w Masonic , a także zobaczyć, jak operacyjny masoneria została przekształcona spekulatywnej masonerii, która jest obecna era.
 
) FREEDOM "MYŚLI Masońskich SECRET
 
I "jednym z wielu sprzeczności ludzkiej wolności, najcenniejszym darem dla człowieka, z samej swej natury, to często staje się skarbem wolno trzymać w cieniu!
Aby udowodnić to stwierdzenie, należy wrócić do początków masonerii jest ograniczona do okresu, ponieważ jego mityczne początki są niczym więcej niż symbolicznej narracji o naturalnej ewolucji człowieka i jego stopniowe realizowanie dwoistości swojej natury, "Istnienie Boga w nim i potrzeba opracowania przez uniwersalnych wartości, takich jak solidarność, tolerancja, duch pokoju, miłości wobec innych i wobec samego siebie.
I jak poziomy - rozwojowe, które nie mają nic wspólnego z tymi kulturalnymi - różnią się od osoby do osoby, wynika z potrzeby instytucji odpowiedzialnych za odkrycie i wykorzystanie potencjału ludzkiego wyższym przyjęte do elitarnego charakteru i separessero ' ezoteryczne nauczanie od tego egzoterycznym, aby lepiej dostosować się do jednego i drugiego do potrzeb różnych osobowości.
To nie było tylko "nie dać pereł przed wieprze", ale przede wszystkim nie przeszkadzać sumienia najprostszych pomysłów nieodpowiednich.
Należy zauważyć przy okazji, że gdy masoneria podjęła bardziej liberalne podejście w zaakceptowaniu laika w piersi, niech ilość przejść na niekorzyść jakości, nastąpił proces inwolucji w instytucji z pogorszeniem wartości wewnętrzną, a nawet rytuał.
Dlatego, wraz z quell'ampiezza poglądów i poczucie powszechnej solidarności sprawia, że ​​nie różnice rasy, bogactwo, itp. zawód., Muszą być ściśle utrzymana że ostrożność w doborze kandydatów, który zapewnia zachowanie instytucji, w jej cechy i jej cele.
Więc od początku murowana charakteryzuje się konceptualnym i metodologicznym ciągłości tradycji ezoterycznej, zapożyczając jego symboli i obrzędów starożytnych szkół pitagorejskiej, platońskiej, gnostyk, Kabała, etc., A także humanizmu egipskich, orientalny, grecki, arabski, Roman, i tak dalej.
Ale kiedy ciemność dogmatycznego katolicyzmu wybuchła we Włoszech iw całej Europie prześladowania wobec wszystkich, którzy nie zgadzał się z tych koncepcji, tajne stało się konieczne ze względów praktycznych bezpieczeństwa i wolności myśli może przetrwać dzięki stowarzyszeń którzy ujęli inicjacyjnych zleceń rycerskość i korporacji sztuki i rzemiosła, akademii, klubów i szkół filozoficznych, które rozkwitły w wolnych miastach dzięki patronatem mistrzów renesansu.
I wszystkie te grupy miały wspólnego, że wciąż jest podstawą nowoczesnego nośnika masonerii, że jest anty-dogmatyczne koncepcja religii i całej ludzkiej wiedzy, deistą i gnostyckie koncepcję człowieka w tym sensie, że jego realizacja rozpocznie się od poznania siebie i boskiej w nim i bardzo demokratyczna koncepcja polityczna i społeczna.
Tak więc, z jednej strony znajdujemy unikatowość i ciągłość tradycyjnej myśli masońskiej, z drugiej istnieje wielość historii nurtów masonerii, które zostały znacznie zredukowane po wielu stowarzyszeń istniejących opuściły ich spuścizna idealny jeden duży Ciało, Grand Lodge of London, która została założona w 1717 wyznacza narodziny nowoczesnej masonerii.


B) MASONRY OBSŁUGA I MASONRY spekulacyjnych
 
Pomijając, jak już powiedziałem, mityczne początki masonerii można wypożyczyć w średniowiecznej tradycji rozróżnić różne aspekty, które zostały wymienione: Eugenio Bonvicini, który musi nauczyć się prac historycznych, w rzeczywistości, wyróżnia trzy rodzaje zrzeszeń, które można uznać to przodkowie współczesnych Masoneria jest nie tylko dla ducha, który animowanym i zasad, które inspirowane, ale również do specyfiki wzajemnego zachowania wśród członków, zaszczepił w obecnych rytuałów masońskich 14 {}.
Przede wszystkim, cytuje rozkazy rycerskości i parareligiosi oraz w szczególności Zakonu Templariuszy: ostatni, przez krucjaty były w kontakcie z kulturą świata arabskiego i Wschodniej, w tym 1100 i 1300 od firmy do monastycznego charakteru i wojskowy sort bronić Ziemi Świętej przekształcony znacznie bardziej złożonym organizmem bardzo przedsiębiorczym, z charakterystyką uwolnieniu z więzów terytorialnych i lojalności feudalne i teologiczne, a zatem w stanie podjąć w całym basenie Morza Śródziemnego oraz w "Continental Europe polityczna i gospodarcza potęga, która wkrótce kolidować z tym z suwerennych państw i kościół.
I właśnie ze względu na jego podbój wolności materialnej i moralnej Zakonu Templariuszy charakteryzuje cechy, które zawsze charakteryzowały masoński instytucję, to jest szacunek i tolerancja - niezwykłe w czasie - dla wszystkich innych form kultu, w tym muzułmanów i był w stanie rozwijać kontakty z miastami, które zostały podane w postaci wolnej gminy i których gospodarka jest na zawiasach na korporacjach sztuki i rzemiosła i wspólnot.
Bonvicini Dlatego uważa się więcej niż prawdopodobne połączenie i wzajemne oddziaływanie między porządkiem templariuszy i tych innych organów, w szczególności zamówień ze strony producentów i masonów, których zasady odzwierciedlają inicjacyjny podróż, tym bardziej, że Templariusze byli drogowcy, klasztory i wojskowych fortyfikacji.
W związku z tym nie dziwi fakt, że w czasie prześladowań, rozpętanej przez Filip Piękny i papież Klemens V (1307-1314) Templariusze uciekli ubój znaleźli schronienie w lóż wolnomularzy, których accomunavano ideały wolności. 
Innym rodzajem stowarzyszenia, oparte na obronie tych ideałów, aw szczególności odrzucenie dogmatów Kościoła Rzymskiego, był reprezentowany przez różnych sekt religijnych uznanych za heretyckie to: Gnostycy, Manicheans, Alchemicy, Pitagorejczycy itp. ..
Potem były literackie szkoły Prowansji- Trubadurzy- I Italian School "Dolce Stil Nuovo"Które spowodowałoby Akademiach XIV i XV w., w którym znajdują się wielość interesów je łączyło uwłaszczenia od politycznej i religijnej egzaltacji"ideał humanistyczny.
I wreszcie, w odniesieniu do organizacji podstawie masonerii przed 1717, zdecydowanie należy szukać w stowarzyszenia masonów, zwłaszcza Bractwo Mistrzów Como, w której - mówi Bonvicini zdominowanego korporacyjny wygląd i braterstwo, dając masoński znak, że być może nie były pierwotnie i zamiast pokazuje już w kolegiach Brothers Comacini 15 {}: Są już z l 'Edykt Rotari 632 zostali uwolnieni przez prawa feudalne władze tych miejscach, gdzie udaliśmy się do zbudowania, stąd nazwa "wolnych mularzy lub frankach."
Ich wolność była nawet bardziej pewni w później i to pozwoliło im mieć własnego ustawodawstwa, w tym statutu, rytuałów, zasad pozytywną ocenę, podczas gdy miejsce ich tajnych spotkań stał się znany jako "Loggia" z pokoju, w którym zostały posiadaniu narzędzi i obliczeniowych.
Wstęp do tych domków było ściśle zarezerwowane dla tych, którzy pracowali w technice muru, a potem mówią, że Mur był jednym z wczesnych "masonerii operacyjną"; 1600 odbędzie się tylko w "przyjęciu" ludzi spoza sztuki w celu umożliwienia im udziału w pracach "spekulacyjnych", która odbyła się w lożach, ale Bonvicini uważa, że ​​praktyka ta zaczęła się dużo wcześniej, jak w korporacjach istniały elity utworzony przez architektów i nauczycieli sztuki, którzy stanowili Maksymalna ekspresja kultury i świeckie epoki, co oczywiście spotkało się z innych myślicieli z tych samych ideałów, w tym wyżej wymienionym Templariuszy.
Tak więc, na długo przed 1717, masoneria stała się również "spekulacyjny", aby zaakceptować znaki z organizmów bardzo podobne w swoim celu i ustalono związek z domków myślenia, w którym sztuka murze pozostał jako symbol.
Watch ostro Bonvicini: "Stąd rozumiemy, jak schronisko, studio pracy zawodowej, przekształcić w miejsce tajnego spotkania wzajemnej wymiany kulturalnej i jak badać je w rytuale i symbolu, aby ukryć sekret staje" wolny człowiek, wolny od uprzedzeń, przesądów, Journal dogmatyzmu.
Był również "homo vagantis w całej Europie, a następnie otworzyć najgwarniejszych źródeł literackich różnych języków narodowych i stąd łatwo jest zobaczyć możliwe punkty styczne z uczonych sądów bardziej zaawansowanych i mniej konformistyczne i trubadurów, z pisarzy i poetów w takich krótko zebrane 16 {}.
Starożytna akceptacja murarstwo zjawiska osób spoza zawodu są dowody historyczne, ponieważ są one już w aktach angielskiego sięgają XIII i XIV wieku spotykamy określenia "Rampa massons" i "massons wolne" w przeciwieństwie do "dopuszczonych massons", które były filie dla ich pracy.
 
C) renesansu i nowoczesnej Wolnomularstwo
Wspominaliśmy już, że zerwał Akademii Kiedy feudalna arystokracja stopniowo zostać zastąpione przez nową klasę utworzonego przez burżuazję wzbogaconej działalności produkcyjnej i handlu, a te zmiany społeczne doprowadziły do ​​zjawiska humanizmu, renesansu i także reformy religijnej.
To właśnie w tym środowisku, które miało podjąć się spotkania pomiędzy free-myślicieli czasie, tak, że upadek zakwaterowania comacino nastąpiła powstania uczelni we Włoszech, w którym odnowiono masoneria europejski charakter.
Więc spekulacyjny masoneria została nałożona na operacyjny długo przed utworzeniem Wielkiej Loży Londynu.
Musimy pamiętać, że złoży muratorie Brytyjczycy byli znacznie bardziej spokojne życie już istniejących we Włoszech i we Francji, gdzie był bardziej nietolerancja religijna.
To doprowadziło do zjednoczenia z czterech domków istniejących w Londynie w jednym Grand Lodge, przy wyborze na Wielkiego Mistrza, za zgodą tzw "orientacyjne", czyli zbiór zasad, które składają się dawne obowiązki i starożytne zasady tradycyjnie stosowaną w instytucjach wszczęciu postępowania i nie tylko w tych masońskich.
Zabytków zebranych przez Andersona zostały zatem zatwierdzony 1723 przez Grand Lodge of London i są nadal podstawą wszystkich masońskich instytucji uznanych przez to.
W tym momencie, masoni został bohaterem wieku Oświecenia i dał podstawy do różnych "nici" przez tak zwanych "obrzędów wyrafinowania", każdy z tych wierszy był z kolei prowadzi do politycznych i społecznych w różnych krajach, który pomógł ustalić wydarzenia historyczne zasadnicze znaczenie, rewolucji francuskiej i amerykańskiej Wojny o Niepodległość, włoskim Risorgimento itp..
Fundacja wielkiego loggia Londynie sankcjonuje zerwać z przeszłością i getteva podstawę nowej koncepcji społeczeństwa, religii i człowieka, obejmującego i opracowywania treści filozofii deistyczną.
Późniejsze konstytucje 1723 były rodzajem moralnego zobowiązania do walki z dogmatów opartych na promowaniu wolności i tolerancji.
W trzecim i czwartym dziesięcioleciu XVIII wieku w sercu Europy z zadowoleniem te nowe zasady i Orients Wielki urodzili się w wszystkich krajach, nawet pod opieką monarchów, jak w Prusach i Austrii.
Ale dlaczego masoneria rozprzestrzeniał się tak szybko, na kontynencie, a nawet w tych państwach, w których nie było absolutne monarchie, w których trybunałów Inkwizycji nadal w posiadaniu ich pracy, gdzie nie było jeszcze prawo cenzury?
Odpowiedź wydaje się należy szukać w duchu, jak również duchownych i anticuriale giurisdizionalista że przenikała politykę XVIII wieku, zwłaszcza w pierwszych dekadach.
Czuł się coraz bardziej częścią potrzebę reform politycznych i społecznych, az drugiej konieczność umorzenia władzy świeckiej przez ciężki klimatyzacji, że Kościół rzymski miał wprowadzonego przez nieustającego kurii polityki.
I właśnie w tym odnowienie religijne uznano z konsolidacją ruchu "jansenistów", który przyciągnął na niski hierarchię kościelną i zmaga fanatyzmu i autorytaryzmu nieomylnym papieżem.
Ta walka z jansenistów była mile widziana przez siły świeckie, zwłaszcza we Francji, gdzie znalazł silne wsparcie w prowincjonalnym parlamencie, przekonani zwolennicy Gallican linii.
Nie zapominaj, że najbardziej reprezentatywne dokument Gallikanizm "Deklaracja Gallican duchowieństwa władzy w Kościele", Został zatwierdzony w 1682 na nadzwyczajnym posiedzeniu Zgromadzenia Ogólnego francuskich duchownych.
We Francji został w ten sposób przygotowuje się do starcia z "Towarzystwo Jezusowe", Który stał się jednym z najbogatszych i najbardziej wpływowych zleceń kościelnych, nieomylność assertrice papieża i zwolennikiem hierarchii duchownych.
Bitwa ta zakończyła się zwycięstwem Parlamentu Paryża zakazu wszystkich terytoriów Królestwa Francji Towarzystwo Jezusowe konfiskaty towarów i kładąc kres nauki i uczelni o Zakonów.
To właśnie ten kontrast między władzą świecką i mocy Curial monarchie Europy wykazały tolerancyjną postawę wobec masonerii, jako ruch świeckich i antyklerykalne, może wywierać korzystny wpływ na społeczny do nowych jurysdykcji instancji.
Ale zainteresowanie monarchów do tej nowej instytucji było również ze względu na fakt, że zebrane sympatię intelektualnej klasy, który został zainspirowany ideami wolności myśli i sprawiedliwości.
Nie było wtedy zjawisko przystąpienia do muru arystokracji i domów królewskich z deklarowanym zamiarem kontroli tej instytucji od wewnątrz, Fryderyk Pruski założony Grand Orient z pruskiego, który był Wielkim Mistrzem na terytorium cesarstwa Habsburgów był założył Grand Orient, które przystąpiły do ​​prowadzących wykładniki monarchii.
Pomnożona Oświecenie loże, które dominowały w duchu reform i stopniowej zainspirowany doktryn Rousseau i Woltera.
Stąd zrodziły się w Paryżu "loży Dziewięciu Sióstr" w Wiedniu "Zur Wahren Eintracht", który zgromadził śmietankę francuskich intelektualistów i austriackich, a około roku "masonerii europejskiej 80 osiągnął szczyt popularności i rozprzestrzeniła się na wszystkich poziomach Firma przenikają górną arystokracji, która nie zawiodła, aby zapewnić ochronę wielu "braci".
OSTATNIE WYDARZENIA - WNIOSKI
Po rewolucji francuskiej, Masonic Institution fizjonomia zmienił, gdyż jego ideały były w dużej mierze podporządkowane napoleońskiej marzenie wielkości, a po masonerii Restoration nie ma już przychylność władców, którzy nie zapomnę jego wcześniejszej eksploatacji.
To szczególnie w krajach, gdzie jest ona najbardziej umocnił napoleońską zasadę i że we Francji i we Włoszech.
Od 1814 włoski rząd zakazał przynależności do masonerii i "sprzeciw wobec autorytarnego reżimu musiał wtedy użyć nowego narzędzia, które z tajnego stowarzyszenia, broń do walki aktywne i zaangażowane w sferze politycznej, a nie tylko ideologiczne i kulturowe bitwa.
Tajnych stowarzyszeń powstały we Francji, Włoszech i innych krajach z pewnością pochodzących z Wolnomularstwo metodach organizacyjnych, praktyka latomistica, rytualne i symboliczne zdanie, ale w tym samym czasie, różniły się od XVIII wieku do praktyki działacz masonerii i spisku.
W kategorii nowych tajnych stowarzyszeń najbardziej aktywne i ważne szybko stał Carbonari (których) wywodzi się z Charbonniers Franche-Comté i wprowadził w południowych Włoszech wokół 1806, podczas gdy w trakcie urok masońskiego rytuału było to samo, co masonerii.
Net oderwanie nie tylko na ideologii, ale także struktury organizacyjnej i symbolicznego rytuału masońskiego następnie pracować w 30 początku "Giuseppe Mazzini i jego Włoszech Young.
Można stwierdzić, że Mur podczas Risorgimento, zarówno przed, jak i po rewolucjach 1848, chociaż czasami składający się z modelem i punktem odniesienia dla organizacji włoskiego świata sekciarskiej, pozostały niemal uśpione i nieaktywne 17 {}.
Wolnomularstwo można mówić jeszcze raz, w tym sensie, że ją rozumiemy dzisiaj, z ustanowienia Lodge Ausonia w Turynie w 1859 a później powstania Wielkiego Wschodu Włoch, ale ponownie wzrosła silnie dotknięte degradacją znanym w okresie napoleońskim, na gdzie ideały zabytków, nadal bazowych instytucji, dodano jasne cele polityczne i siły.
Ponadto, nadal cierpi wpływy że jakobini dał precyzyjnej anticuriale konotacji i antyklerykalne.
Rzeczy nie uległ zmianie w okresie od zjednoczenia Włoch w Wielkiej Wojnie, okres objęty badaniem naukowym prof Augusto Comba uniwersytecie w Turynie.
Do czasu pojawienia się faszyzmu, masoneria wzmagał politycznie, reprezentujących aktualny świeckiej i władzy świeckiej w opozycji do konserwatywnego i biurowe.
Zakazane przez faszyzm, który natychmiast rozwiązał Roman pytanie z Traktatu Laterańskiego 1929 podniesione kolumny ich świątyń pod koniec II wojny światowej i od tego czasu nadal jest, aby być uczciwym wobec życie znacznie mniej ideologicznej i politycznej, Prąd świeckie i antyklerykalne.
Okres od 1929 1980 odnosi się do artykułu w jezuity o. Giovanni Caprile.
Negocjacje między rządem Mussoliniego a Stolicą Apostolską, co doprowadziło do podpisania Paktów Laterańskich, ujrzeli sojuszu Piusa XI i Mussoliniego do "wymazania" The Freemasons, choć sam Pius XI encyklika "My nie potrzebujemy"1931 skarżył trwałości że masońskich grup.
Po II wojnie światowej masonerii we Włoszech miała poparcie Ameryki, ale ideały, które charakteryzują go w przeszłości zostały zastąpione wykonywania porządków ideowych i politycznych.
Ta doskonale nadaje się, aby dać jego boku na często ostrej krytyki od czasu do czasu pojawił się w "katolickiej cywilizacji": jezuici byli w tym czasie w pełni zidentyfikowane w ich misji jako obrońcy papieża i dlatego nie stracił możliwość walki w bardzo dźwięk, a sposoby, że czas, aby utrzymać Kościół rzymski jak wiele przywilejów, jak to możliwe.
Przeciwnik jednak nie tyle masoni, jak Koalicji Lewicy (PCI-PSI), tak bardzo, że pobór prądu stałego, w wyborach 1948, głównie ze względu na jego mobilizacji na rzecz kościelnej.
A problem masonerii nie stanowi cierń w boku Watykanu, który do tej pory nie była w skąpy ekskomuniką, świadczy fakt, podkreślany przez ww Caprile Ojca, który w Sobór Watykański II kwestia ta nie została jeszcze skierowana.
Ale, że Rada będzie początkiem rewolucji w ciągu Towarzystwo Jezusowe, Co stopniowo przyjmuje postawę oderwania się od oficjalnego stanowiska Kościoła w Rzymie, zakończone otwartym dysocjacji.
W tym samym czasie, nawet masoneria-przede wszystkim w odniesieniu do urzędnika uznanego przez Grand Lodge of England, a Wielki Wschód Włoch-opuszczony jego sztywność i jego antyklerykalne postawy, wracając do dawnej tolerancji wszystkich wyznań: old Masons mentalności "carbonara i jakobińskiej", ustąpiła ludzi otwartych na każdego doświadczenia duchowego charakteru, który widział w Wielkiego Architekta Wszechświata ostateczny cel dążyć do.
A jezuici, z Teilhard de Chardin, Uważany za "człowieka zjawisko" z otwartości naukowca, uznając wolność sumienia w osnowie swej ewolucji.
Więc odwiecznych wrogów, masonów i jezuitów, znaleźli się w pełnej zgodzie na prowadzenie misji każdego religijnego stowarzyszenia i inicjacji: elewacja z materiału, moralne i duchowe, które jest programem masonerii.
Ottavio Gallego
 
Przypisy
 
1 - JA Ferrer BENIMELLI - "Wolnomularstwo w historii Włoch" Aldo A. Mola - Edizioni Atanor - Rzym - wrzesień 1981 - p. 43-44.
 
2 - Malachi Martin - "Jezuici" - Sugar Editore - Mediolan 1987 - P. 19-20.
 
3 - Antonio Santoni RUGIU - "Social History of Education" - Editore Księstwo - Mediolan styczeń 1990 - p. 224.
 
4 - Ibidem
 
5 - Malachi Martin - op. cit. - P. 21
 
6 - Malachi Martin - op. cit. - P. 22
 
7 - Antonio Santoni RUGIU - op. cit. - P. 226.
 
8 - Malachi Martin - op. cit. - P. 24-25
 
9 - JA BENIMELLI Ferrer - op. cit. - P. 24
 
10 - JA BENIMELLI Ferrer - op. cit. - P. 22-24
 
11 - Malachi Martin - op. cit. - P. 26.
 
12 - Malachi Martin - op. cit. - P. 27-28.
 
13 - Malachi Martin - op. cit. - P. 29-30
 
14 - Eugenio Bonvicini - "Ancient murarski - Z Karty Bolońskiej obowiązków Starożytnych 1248 1723" - Edition Atanor - Rzym 1989 - p. 21
 
15 - Eugenio Bonvicini - op. cit. - P. 102
 
16 - Eugenio Bonvicini - op. cit. - P. 153
 
17 - Franco Della Peruta - "Historia masonerii we Włoszech" Aldo A. Mola Editions Atanor - Rzym - wrzesień 1981 - p. 62 / 66

The Black Pope-L 'najpotężniejszym człowiekiem na świecie?

Rick Martin Eric Jon Phelps wywiad

Więc myślałem, że dość dobrze poinformowany już o wszystkich głównych graczy na polu "spisku"? Przez lata, być może słyszałeś (lub będzie natknąć się na własne) różne elementy społeczeństwa, którzy prowadzą nasz świat zza kulis.
Może jesteś dobrze poinformowany o roli, na przykład, syjonistyczny Chazarowie (kto wymyślił słowo "Żyd" w celu ukrycia ich przyjętego dziedzictwa, aby odróżnić się od Żydów Biblię), lub rola odgrywana przez banksterów (gangsterzy bankowe) zarządzanie gospodarek na świecie, przez CFR (Rada Spraw Zagranicznych), Trójstronnej Komisji, Bilderbergers, Komitetu 300 (tzw. rodziny 17 "elite") bogatsza - Rothschildów w Anglii, Rockefellerów w Ameryce, Bronfman w Kanadzie, i tak dalej, w tym struktury fizycznej moc nowego porządku świata marionetek pod kierownictwem motywatorów ciemnych, super-rozmiar "Masters of Deception" powszechnie znany jako Lucyfer czy szatana i jego kohorty " upadłymi aniołami ". Chociaż wszystkie te szczegóły przyczynić do zrozumienia globalnych ram, co masz do odczytu jest brakujące ogniwo najważniejsza część całej tej struktury.
I nie mam na myśli małe marginalny oznacza centralne połączenie dzwonka, ukryte tak dobrze z punktu widzenia ogółu społeczeństwa i na tak długo, że nawet najbardziej przygotowane, "uczonych teorii spiskowej", zapewne większość z Informacje, które zostaną przedstawione tutaj.
Określić, co następuje: "kontrowersyjne" i "obraźliwe" jest niemal mało delikatnego Faktem! To brakujące ogniwo zmienia całą nastawienia całego pola gry!
Po miesiącach oczekiwania i tygodni przygotowań, wtorek 14, byłem w końcu w stanie mówić z autorem "Vatican Assassins", Eric Jon Phelps. Po prostu nie było innego sposobu na odkrywanie historycznego arcydzieło Eric zakresie dosłownie pięć wieków, jeśli nie zadawać im pytania, obejmujące ogromne rozpiętości czasu i wydarzeń. To trwało prawie cztery godziny, aby osiągnąć cel, ale możemy łatwo przejść przez kolejne czterdzieści godzin.
Mamy tu "widma" jesteśmy po prostu nie chcą, aby zmniejszyć wagę tej pracy poprzez przedstawianie go w sposób zbyt krótki. W rzeczywistości, w celu dzielenia się ten materiał z przynajmniej niektórych istotnych kopii, Eric udzielił nam zgody na publikowanie (bezpośrednio po wywiadzie) kilka fragmentów jego książki wkrótce opublikowane, które pomogą w zrozumieniu wszystkich elementów tej wspaniałej historii, ważnej i szeroko odsłaniając. Brakujące ogniwo jest na pewno centralny link.
Nazwijmy to historia "jezuita-Watykan zasilania" (jezuita-Vatican Connection) plany nowego porządku świata objawionego. Potrzebujesz, aby zorientować się, co jest tak centralną, a jednocześnie tak dobrze ukryty ten link! Istnieją dobre powody, które Biblioteka Watykańska sekret jest tak obszerna, będąc wykluczały zewnętrzne włamania, mimo wielu, którzy chcieliby posiadać taki zbiór informacji, który opisuje w korzystnych danych szczegółowych "ocenzurowano" na naszej prawdy i naszego dziedzictwa kulturowego tego świata. Kiedy Prawo pracy jako "Vatican Assassins", nie pomaga nam, ale każe nam myśleć o tych wszystkich godzin spędzonych w historii szkoły,
w zajęciach specjalnie "ułożone", opłukać i nudne. Zamiast tego, prawdziwa historia o tym, co było jest dynamiczna i pełna obliczonej intrygi.
W tej dziedzinie, słyszałem i czytać wszystko. Ale kiedy miałem wyciągnąć moją szczękę z podłogi w trakcie czytania w pewnych historycznych częściach książki Erica, dobrze pozwól mi tylko powiedzieć, że Prawda jest dziwniejsza i bardziej interesujące z wielu powieści, że byliśmy skłonni uwierzyć, fakty historyczne. A nawet więcej Truth ściśle wiąże się również tak, jakbyś montaż układanki.
Ta książka powinna być bestsellerem, ale to jest trudne do osiągnięcia ogólnej uwagi, traktowane jako działalności wydawniczej, jest tak dobrze kontrolowane i cenzurowane.
To jest powód, dla naszej długiej prezentacji tego wspaniałego i niezwykle ważny materiał tutaj z widmem.
Żyjemy w czasie, w którym Prawda objawiona z wielu kierunków. I nie ma chyba większego znaczenia tutaj jako przykład abbiamoe co mamy zamiar zaprezentować może nas wstrząsnąć nasz umysł i że ociera się pojęciami, które mieliśmy wcześniej. Wywiad jest po kilku istotnych fragmentów z książki, że Eric będzie dostępny od 1 lipca.
[Uwaga redaktora: Powinno być jasne, że poniższe informacje są prezentowane w ramach opinii oraz świadome badania przez Eric Jon Phelps. Jesteśmy bardzo zainteresowani w widmie jej ekspozycji do badań historycznych faktów, które są ze sobą powiązane i rozszerzenia o Prawdzie, przedstawiony przez wielu innych autorów w tych stronach (web, ndt.) I gdzie indziej. Wydaje się to dobra rzecz. Prawda jest prawdą i prawda, i wszystko powinno się przekroczyć.
Jednak dla świętego spokoju z naszych czytelników, którzy zazwyczaj są uprawiane bardziej duchowy ogółu społeczeństwa, nie chcemy sprawiać wrażenie, do zatwierdzenia w całości (lub chcesz promować) niektóre aspekty zabezpieczenie prezentacja Erica konieczności zrobić z jego osobistych przekonań religijnych. Fokus z tych przekonań, należy bardziej biblijnie (dosłownie) konwencjonalne, w przeciwieństwie do dużych, pytająca i niekonwencjonalnych wizji jego historycznego materiału.
Bardziej ogólnie, niektóre opinie są na własną rękę - czy mają do kategoryzowania i interpretacji, jak chcesz lepiej - zamiast wybrany przez innych lub być skierowane edytorsko. Jednakże, w tym przypadku, ze względu na praktyki religijne przekonania Eric obejmuje przebaczenie pewnego stopnia przemocy (lub gwałtowny protest) i korzystanie z broni. I tego rodzaju przekonania są zupełnie odwrotne naszej wizji filozoficznej z wielu powodów, nie tylko z nich jest przynęty i pułapki "przeciwnika, w wyniku wyborów, które uważamy za niskiej częstotliwości odpowiedzi na aktualne wyzwania, że ​​żyjemy na Ziemi .
Ale jeśli uważny czytelnik jest w stanie czytać między wierszami, z namysłem, dostrzegł stałą i cenne duchowe przesłanie w komentarzach Erica w rodzaju "odwagę mówienia prawdy" i "Bóg pomaga tym, którzy pomagają sobie", na którym bezpieczne zgodę Stanów Zjednoczonych na otwartym sercu i którzy z entuzjazmem popieram.
Jesteśmy w czasach Wielkiego Przebudzenia na tej planecie. Światło Prawdy, intensyfikuje się każdą chwilą, wzywając nas do śmiało i akcji, co wiemy. Niektórzy po tej pchania lub continuerano do ukrycia w strachu?
Odpowiedź na to pytanie jest być może najważniejszym aspektem badania nieustający w tej "akademii" Ziemi jest obecnie jego najważniejszym momencie.
Martin: Zanim zaczniemy, chciałbym powiedzieć kilka rzeczy. Tematem książki jest tak kompleksowa i obejmuje dosłownie wszystkie aspekty globalnej kontroli jezuitów 1540. Chciałbym rozpocząć naszą rozmowę o bardzo ważnym aspekcie wyjaśnienia, tak, że jest coś do naszych czytelników, jak czytać tę historyczną drogę, która mamy zamiar przedstawić. Chciałbym również dodać, że książka jest jedną z najsilniejszych dokumentów historycznych, dynamiczny i znakomicie edukacja, jaką kiedykolwiek czytałem. Jestem naprawdę pod wrażeniem!
A ty, dosłownie, koledzy każdy większy globalny konflikt i polityczne zabójstwo na rękach "Zakonu Jezuitów. Żydzi, podobnie jak innych grup można wymienić były przypadkowe pionkami w planach jezuitów.
Przejdźmy teraz do teraźniejszości. Zacznę od tego, następnie wracamy, a następnie wznowić. Ale chcę, aby rozpocząć tu, bo to będzie podstawą wrócić.
Dzisiaj, kto jest przełożony generalny jezuitów, tak zwany "czarny papież" (czarny odnosi się tutaj do ukrytych szkodliwych działań, a nie do wyścigu do koloru), który daje rozkaz Papieża to jeszcze Jean-Baptist Janssens?
Phelps: Janssens, francuski. Nie, on zmarł w 1964. Później, Pedro Arrupe doszedł do władzy. Potem, gdy zmarł w Arrupe Myślę, 1988, jest obecnie hrabiaHans Kolvenbacha. Nazywam hrabiego Hansa "gniazdo" Kolven.Martin: Porozmawiajmy o roli "General", plus kto to hrabiaHans Kolvenbacha? Kto to jest? Jakie są jej początki? Gdzie sprawdzić?Phelps: obecny generalny niemiecki, jego obywatelstwo jest niemiecki.Martin: Gdzie on teraz jest? Fizycznie, gdzie on jest?Phelps: Mieszka w Rzymie, w siedzibie jezuitów, tak zwany Kościół JezusaTak mieszka w Rzymie, jak powiedziałem, jest siedziba jezuitów.Martin: Kościół Jezusa, jest blisko do Watykanu?Phelps: Nie daleko od Watykanu, w prawo. E "w tym samym obszarze, podobnie jak w siedzibie Kawalerów Maltańskich.Martin: To jest część Watykanu dokładnie?Phelps: Tak, myślę, że jest.Martin: W tym kontekście, jak to pasuje szatana, a co jest ostatecznym celem jezuitów, tak zwane Towarzystwo Jezusowe?Phelps: przełożony jezuitów i innych przełożonych są magikami. Są Luciferians, a ich wiara opiera się na tym, co oni nazywają Lucyfera. Oni nie wierzą w szatana. Oni wierzą w Lucyfera.Teraz to, co według Alberto Rivera, został zaproszony do Hiszpanii, ponieważ był to jeden z przywódców jezuitów w późnym 60, "Rally Nero" (Black Mass), w których nie było żadnych innych wyższych rangą członków jezuitów. Nazwała go "Rally Black." Dobrze, jeśli są zaangażowani w "Meet Nero", jesteś zaangażowany w kult Lucyfera, wszystkie z czarnym kapturkiem czaszki i tak dalej.Martin: Jestem zafascynowany tym hrabiego Hansa Kolvenbacha bo nikt na świecie nie wie, kto to może być. Nigdy nie słyszałem jego nazwiska.Phelps: Mówię ci, że można zobaczyć jego zdjęcie w razem na szczycie jezuitów, chwila wziąć książkę. Tytuł tej książki jest Jezuici: Multibiografia, JeanLacoutre i jest dostępny w sklepach, to 1995.(Jean Lacoutre, jest Francuzem. Był komunistą, jest komunistą. Strony zdjęć blisko stronie 343 widać Pete Hans Klovenbach., Przełożony jezuitów, i naprawdę wygląda jak istoty zła. Jest człowiekiem Black, który jest inny jezuita, z międzynarodowego sztabu generalnego. Sztabu Generalnego wygląda jak Ben Kingsley w Liście Schindlera. Bianchi Istnieje sześć mężczyzn i Black Man to Sztab Generalny.Martin: Co to jest kryterium sukcesji Superior?Phelps: Wysokie jezuici wybiera go, i jest wybierany na życie, chyba że staje się on "heretyk".Martin: A co grupa oznaczone jako "Wysokich jezuitów"?Phelps: Powiedziałbym, że "wyznanie" w 4 ° wysoki stopień. Kiedy jezuita jest "wyznawana", to pod przysięgą jezuitów, to zgodnie z "Blood Oath", co wyjaśniam w mojej książce.Martin: Mamy pozwolenie na przedruk Przysięgę środo w naszej gazecie?Phelps: Tak, oczywiście.Martin: Jednym z moich pytań ma zrobić z przysięgi i jego podobieństwo do Protokołów Mędrców Syjonu, miałem zaznaczone na to pytanie wcześniej, kiedy poszedłem do działu protokołów z książki.Phelps: Jezuici oczywiście pisał protokoły, ponieważ dał każdy protokół, w naszym podręczniku. Kładziemy aveveano wszystko. I Alberto Rivera był jezuita, został znacznie maligned, i wcale nie pomógł przez schizmatyków, protestantów i baptystów w jego kraju; Fu pomógł nieco, przez Jacka Chicka. Jack Chick opublikował swoją historię w sześciu tomach pt Albert I, II, III, IV, V i VI.Alberto Rivera mówi, że to Żydzi wyrównane z Papieżem, który opublikował protokołów. Cóż, staram się myśleć, że to właśnie jezuici sami, tylko dlatego, że byli jedynymi, którzy mogą być w stanie zapewnić, że mogą być przyspieszone. Są to pierwsze w rządzie. Są to pierwsze profesjonalne sportowe tyłu. Właściciel Pittsburgh Steelers jest Knight of Malta. Właściciel Detroit Lions jest Knight of Malta. Wszystkie główne prezydenci tych klubów sportowych, w przeważającej części są Knights of Malta, które biorą te rzesze fanów tej gry i zawody sportowe, podczas gdy jesteś zajęty tworzenia tyranii. Jak widać, jest to jedna z rzeczy znajdujących się w protokołach, które mogłoby "rozrywka".Kolejny z nich, który został użyty był Walt Disney, 33 stopnia masonem, Disneyworld, Disneyland. Więcej Milton Hersey z Hesley Park.Stworzyli te fabryki zabawy, gry rubriacare np. ludzie z przyjemnością, podczas gdy oni byli zaangażowani w obaleniu protestanckiej formę rządów.Martin: Jaką rolę odgrywa czynnik Las Vegas w tym wszystkim?Phelps: Las Vegas, w przeważającej części jest kontrolowana przez mafię. Ale wszystkie główne rodziny Mafia to katolicy, a wszystkie one są podporządkowane papieżowi lub kardynała Nowego Jorku, który jest kardynał O'Connor, ponieważ Komisja Mafia mieszka w Nowym Jorku. Frank Costello był członkiem Komisji Mob, był bliskim przyjacielem Rycerza Malty Hollywood magnat Joe Kennedy. I to się nie zmieniło. Więc, Wysokie Knights są dobre, drodzy bracia z mafią Don: The Gambinos r. Lucchese, Colombo, z każdym z nich. Kontrolują Hollywood, a nie Żydów. Żydzi są tylko przednie człowiek zaangażowany w Hollywood, pracuje dla mafii i dla kardynała, tak jak w polityce byłoby Arlen Spector. Arlen Spector był "Żyd kardynała Spellman w" zamachu na prezydenta Kennedy'ego, a on nigdy nie wypowiedział ani słowa o tym.Martin: Skoro doszliśmy tak daleko, czy jest coś co chcesz mnie nie publikować, dobrze, powiedz mi, bo będę publikować dosłownie cokolwiek zostanie powiedziane w tym wątku.Phelps: Dobrze, cicho dla mnie, ponieważ konieczne jest, aby wiedzieć.Martin: Wróćmy do hrabiego Hansa Klovenbach. Chciałem zwrócić uwagę świata na to trochę więcej. " Parlamo go. Co to robi? Kto to jest? Porozmawiajmy o tym urząd przełożonego. Jak skorzystać z tej kontroli nad papieżem Papież wie, że jest pionkiem?Phelps: Ok, jedno pytanie na raz. Więc jakie pytanie chcesz odpowiedzieć?Martin: Miejmy Liczymy światło teraz.Phelps: przełożony jezuitów, okMartin: Zacznijmy od tego, powiedz mi wszystko, co powiesz mi o tym opłat.Phelps: Superior jezuitów jest absolutnym dyktatorem i autokrata, wypełnić zamówienie. Kiedy mówi, jego prowincji ruch. Inspektorów są jego podwładnymi więcej. Obecnie istnieje 83 prowincjałowie. Z tego co rozumiem, Zakon podzielił świat na regiony 83. Ok? Dla każdego regionu, jest jezuita prowincji. W USA istnieje 10 prowincjałowie. One w Ameryce Środkowej. Jeden dla Irlandii. Podzielili świat w tych prowincjach. Jak w administracji prowincji Babilonu, Nabuchodonozor wszystko skupia się na tym samym lub przełożony jezuitów, w ten sam sposób Roman forma rządu, gdzie wszystkie państwa lub prowincje są podporządkowane tej ogólnoświatowej suwerena.
Superior jezuitów sprawuje pełną i całkowitą władzę w Zakonie. S 'spotyka się z Inspektorów. Jeśli zdecydujesz się na rozpoczęcie wojny lub zamieszek, pobiera informacje z prowincji tego kraju, to najlepszy sposób, w jaki sposób działać, postawa społeczeństwa, więc korzysta z uzasadnionymi skargami wzbudzić bunt, jak w Ruchu Praw Obywatelskich w 1964. To było wszystko, bunt jezuita całkowicie, bo koniec jest większa konsolidacja władzy w Waszyngtonie z Civil Rights Act z 1964, napisana przez księdza Theodore Hesburgh (przez długi czas prezydenta na Uniwersytecie Notre Dame).
Superior jezuitów prowadzi świat przez Inspektorów. A provincials Potem oczywiście poleceń jezuici pod nimi, i istnieje wiele jezuici, którzy nie są "śluby", więc wiele z niższych jezuici nie mają pojęcia, co dzieje się z wierzchołków. Oni nie mają pojęcia o sile ich Zakonu.
Podobnie jak w masonerii. Stopnie kochane nie wiedzą, że ich praca na Grand Masters przełożony jezuitów. Uważają, że tylko przeprowadzić ich lavorie są dobrzy. Ale Najważniejsze jest to, że wysokie stopnie masońskie podlegają również przełożony jezuitów, bo przełożony jezuitów z Fryderykiem Wielkim, oświadczył ostatnich 8 stopni Rytu Szkockiego, gdy Fryderyk chronił go, kiedy zostały stłumione przez Papież w 1773.
Tak, więc mamy przynależności zakonu jezuitów z najpotężniejszym z masonami, że istnieje organizacja, Fryderyk Wielki, w czasie ich tłumienia. To niepodważalny wniosek. Tak więc, gdy myślisz o wojnach napoleońskich, rewolucji francuskiej i wojen napoleońskich wspieranych przez masonerię, wszystko Napoleon zrobił, co zrobił jakobinów, wszystko poszło na rzecz zakonu jezuitów.
E ", z tego powodu, że Aleksander Dumas napisał swoją hrabiego Monte Christo. Hrabia jest przełożony jezuitów. Monte Cristo. Hrabia Monte Chrystusa. Alexandre Dumas mówił przełożony jezuitów, który mści zniesienia jezuitów, a wielu z nich zesłano do wyspy, trzy godziny żeglowanie na zachodnim wybrzeżu Portugalii. Więc kiedy jezuici wreszcie odzyskali władzę, ukarali wszystkich monarchów Europy, którzy przyczynili się do ich tłumienia, usunięto ich z tronów, w tym Cavalierii Malty z Malty, używając Napoleona.
I Aleksander Dumas, który walczył dla włoskiego patriotów w 1848, do swobodnego Rzymie od doczesnej władzy papieża, napisał wiele książek i jeden z nich powiedział tylko, że i to był Hrabia Monte Christo. Tak więc, gdy czytasz tę książkę, należy pamiętać, że w rzeczywistości jest to satyra na zakonu jezuitów, który odzyska swoją władzę we Francji. Hrabia Monte Christo, posiada aparat szpiegowski, pobicia. No to do zakonu jezuitów.
Ale nie hrabia to, za co tak naprawdę chce, czy jego ostatnie życzenie, i to jest miłość kobiety. Odzyskuje całą swoją władzę polityczną, w posiadanie wszystkiego, co zostało utracone, ale nie ma miłości kobiety. I to jest do zakonu jezuitów. Oni nie mają kobiety. Oni nie mają miłości kobiety. Dlaczego żony, mieć kobietę, oznacza, że ​​masz przymierze z żoną i rodziną, a to uniemożliwia posłuszeństwa Superior. To dlatego, że nie poślubić nikogo, a jest to jeden z ich wielkich kluczy do ich sukcesu.
Może rozwiązać naród i przejść. Może wypowiedzieć irlandzkich katolików schiaffandoli na Titanicu i przejść. Może nas zwieść do Wietnamu i przejść. Mogą pozwać nas za każdym razem, gdy pojedziemy do szpitala, narazić nas na promieniowanie, operarci i jagnięcego i przejść, bo to "dla większej chwały Bożej" (Ad Majorem Dei Gloriam): większa chwała Boża znajduje się w Rzymie.
Martin: Co jest celem jezuitów ostateczna?
Phelps: Ich ostatecznym celem jest, aby rządzić światem, z Papieżem ustanowionego przez nich, z odbudową świątyni Salomona w Jerozolimie. To jest ich celem.
Martin: A dlaczego odbudowa Świątyni Salomona jest tak ważne?
Phelps: Ponieważ jezuici zawsze chciałem. Kiedy Ignacy Loyola założył Zakon na początku, jedna z pierwszych rzeczy, jaką zrobił, było, że chce iść do Jerozolimy i ustanowienia siedzibę jezuitów. Poszedł więc tam, próbował i nie udało, wrócił, poszedł do szkoły, zaczął naukę łaciny, itd.. Być może będzie to dobry pomysł, aby odświeżyć nieco "Ignacego Loyoli.
Martin: Tak.
Phelps: Ok, Ignacy Loyola był hiszpański żołnierz, to i został ranny podczas bitwy między francuskim i hiszpańskim, i miał nogę zafakturowane. Francuski generał, gdyż był bardzo odważny w boju, nakazał lekarzom zająć Loyola. Zatem, kuratorem nogę i rispedirono w swoim domu w Basque szlachetne jak w Radzie Loyoli w Hiszpanii.
Loyola, w serii prób chcących odzyskać nogę, opiekowała się niezgrabnie, wykonany w rodzaju strażnika, z którym, jeśli zaostrzone provocandosi silny ból, straszne i okropne, starając się przywrócić normalny kształt nogi, utrzymywała się w tym ogromnym cierpieniu. Jeśli rifratturò dwa razy więcej, nie wyzdrowiała całkowicie i kulał. Nie mógł już zabiegać kobiety, w wyniku czego wpadł w depresję, na którą miał te wizje świętych, itp.. Itp.., I wtedy napisał Ćwiczenia duchowne.
Na rekolekcji zatrzymać się na chwilę, a następnie powrót do nich. Loyola następnie zamierzał stworzyć armię, ale kiedy wziął je, wraz z jego duchowego wysiłku, mogliby się podstawą szkolenia jezuitów. To właśnie w ramach którego na minie. I w tym każdy jezuita idzie dziś. Jedna z maksym duchowych ćwiczeń jest to, że jeśli mój przełożony mówi "czarne jest białe a białe jest czarne", tak musi być. E "w jego duchowym esercii. To jest cytowany w JFK, gdy Kevin Costner mówi do swego ludu: "Hej ludzie, zaczęliśmy myśleć jak CIA. Czarne jest białe a białe jest czarne. "To był hołd jezuita, gdyż jezuici przygotowała ten film, ponieważ zostały one powołując Loyoli w tym filmie z rekolekcji.
Więc, Loyola miał unavolontà nieugięty. Żelazną wolę, jego celem było odzyskanie tego, co papiestwo straciło do reformacji. Więc poszedł do papieża, a ten ostatni w 1540 zatwierdzony do zakonu jezuitów. Ale ten człowiek (Loyola) był żołnierzem, ustawodawca stawia razem legion żołnierzy i wojowników, aby zgłosić co Rzym stracił, jak również ustanowić Rząd Światowy dla papieża, z Jerozolimy. Wszystko to w 1540.
Zaczął Order "w 1536. Został aresztowany przez Inkwizycję, a następnie został wydany, a następnie udać się do Papieża, upadł u stóp papieża byłby competamente w jego służbie. Papież wyraził zgodę, był Pius III. Zgodził się i został stworzony do zakonu jezuitów, miał teraz ochronę papieża i zaczęli ich historię krwawych działań. I wojna po wojnie, po wojnie, należy podać wszystkie jakoś zakonu jezuitów. Katoliccy szlachta z ogromnymi kwotami pieniędzy zdobyłem zamki, szkoły i przeznaczane pieniądze do jezuitów.
Praktycznie wszystko, co posiadali dano, jeśli nie im skradzione. Oczywiście, że ukradł wszystkie losy Żydów w II wojnie światowej. Ukradli wszystkie swoje złoto, ich własności, wszystko, za każdym razem weszli do kraju. I co nie wrócili to nic w porównaniu do tego, co zostało zabrane.
W książka Edmonda Paryża, drukowane przez Ozark Publications, nazywa Watykan przeciw Europie, można wejść w szczegółach, co zrobili. Mówi się, że ostatnie infatto roku 30 wojny może być przypisana do jezuitów, ich masakr Serbów i Żydów, itp.. Ale Edmond Paris nie rozumiał, że przełożony jezuitów (i to jest najważniejsza uwaga chcę podkreślić na Von Klovenbach), Superior krótki ma pełną kontrolę całej społeczności szpiegostwa międzynarodowego: jak CIA, FBI, KGB, Mossad Izrael, niemiecki BND, SIS Polski. Jezuita Superior ma pełną kontrolę nad wszystkimi urządzeniami szpiegostwa, FBI, każdy biurokratyczny agencja w tym kraju, to wszystko, kontroluje go całkowicie.
Więc jeśli chcesz szukać czegoś o kimś, po prostu podaj swój numer Social Security i uzyskać wszelkie informacje od szpiega aparatury, on i jego provincials może wiedzieć wszystko o tej osobie. Karty kredytowe, zadzwoń do nich, wszystko co jest związane w Rzymie przez liczbę zabezpieczenia społecznego, że nie było affibiata FDR (Franklin Delano Roosevelt), z pomocą Spellman w chwili myślę, że to może to było kardynała arcybiskupa Hayes, ale Rzym był za FDR w oddanie go do pracy.
Kilka rzeczy, jaką zrobił, było wdrożenie społecznej niepewności z podatku dochodowego i uznawania krwawego rządu ZSRR jezuitów Józefa Stalina. Dając nam numer Social Seurity, który jest podłączony do Rzymu (dlatego odmawiam go używać) ma to być używane przez wszystkich za wszystko: Prawo jazdy, ruchy podatkowe, karta kredytowa, cokolwiek robisz, że liczba jesteś i że liczba ta jest w posiadaniu urzędów w Rzymie.
Martin: Przypomnę moment na chwilę. Co przychodzi na myśl jest Louis Freeh, szef FBI.
Phelps: katolicki, dobry ministrantem. Prawdopodobnie Rycerzem Kolumba. Nie mogę tego udowodnić. Ale każdy z tego rodzaju energii może być Rycerzem Kolumba.
Rycerze Kolumba wdrożyć polityki jezuitów. I Louis Freeh jest jedną z osób odpowiedzialnych za zbrodnie w Waco i zbombardowaniu miasta Oklahoma. A jego snajper na górze jego był japoński rzymskokatolicki nazwie Lon Horiuchi.
Więc katolików w kontroli, Rycerze w kontroli FBI, którzy sprawili, że wszystkie te zabójstwa. I ci dwaj mężczyźni, Freeh i Horiuchi są przedstawiciele kardynała O'Connora z Nowego Jorku, który jest najpotężniejszym kardynał w kraju. I "wojskowych wikariusz. I dlatego Bush lizał tyłek, aby przejść do Bob Jones, bo kardynał O'Connor jest król amerykańskiego imperium. Zasady jego imperium z tego pałacu, katedry św Patrick, "mały Watykan".
Martin: I myślisz, że jest w kontakcie z Klovenbach?
Phelps: Oczywiście. O'Connor w sobie nie jest jezuitą, ale jezuici są jak SS Kościoła katolickiego. Oni utrzymania porządku. Niektóre z tych najbliżej niego, że aby mantiengono Sonoi jezuita Fordham University. Teraz jeden z nich, prezydent Fordham, myślę, że jest Irlandczykiem, jest również członkiem CFR [Council on Foreign Relations]. Mam go tutaj w sprawozdaniu rocznym z 1993 WSO. Jezuici na Fordham kontrolować fasadę oraz rząd kardynała w Nowym Jorku. I oczywiście, potężne Jezuici obejmują Avery Dulles, John Foster Dulles, jeden z autorów książki na Soborze Watykańskim II.
Martin: Wróćmy teraz, co było Sobór Trydencki?
Phelps: Sobór Trydencki był odpowiedzią Rzymu do reformacji protestanckiej.
Pamiętaj, że Reformacja przyniosła nam wszystkim wolność polityczną, które znamy dzisiaj. Bez Reformacji nie byłoby narodowej suwerenności. Reforma nie istniałaby bez prawa osoby prywatnej. Reforma nie istniałaby bez prawa narodów, jak wiemy to dzisiaj, z Monteskiusza i innych.
Tak więc, gdy pojawiła się reformacja z jego doktryny zbawienia z łaski przez wiarę, bez potrzeby duchowieństwa, aby dostać się do nieba, powiedział, że wszystko, czego potrzebujemy jest zbawienie w Chrystusie, patrz Rzymian rozdziału. 1 vers.17: tylko z wiary żyć będzie. Nadejście reformacji pozbawione Rzymu jego duchowej mocy. Kapłani nie chciał, bo ludzie mieli słowo Boga z Biblii, zwłaszcza w Holandii, Anglii i Niemiec. To właśnie z tych przystąpienia nowego i odrodzeń 's do Reformacji, że narody w mocy papieża jest sganciavano Święte Cesarstwo Rzymskie zapadała. Karol V, cesarz wycofał się Monaco i ogrodnik. Pan potężny postęp w destrukcji Świętego Cesarstwa Rzymskiego, założona przez Karola Wielkiego z papieżem
Oczywiście to nie było dobre dla Rzymu, ponieważ zostały one utraty dużej ilości pieniędzy. Narody nie płacili więcej niż "Tribute do Piotra:" to, co dziś nazywamy "Wkład do obcych" w tym kraju. Papież był bardzo zły wtedy.
Co masz zamiar zrobić? Kraje te spadają przez nas, nie są już w ramach naszej mocy duchowej i czasowego, to jest bardzo ważne, aby pamiętać, że Papież odbył dwa uprawnienia, duchowych i doczesnych, a łamanie jego duchowej władzy było stracić nawet jeden raz. Innymi słowy, nie ma już zdolności do kierowania ludzi przez króla kraju, ponieważ król stał się niezależny jak Henryka VIII. Więc Henry VIII oderwał się od Kościoła rzymskiego i stworzył Kościół Anglii był zatem nie podlega już papieża stało się to w Anglii, Holandii, Niemiec i innych miejscach. Wynikiem tego było to, że diabeł wyprodukowany przez Ignacego Loyoli, z jego demonismi, jego "Ćwiczenia duchowe", a od Loyola był membo z "Alumbrados" Hiszpanów, którzy są tak samo dzisiaj, co nazywamy Illuminati, wykorzystywane do zakonu jezuitów w omacku ​​odzyskać to, co zostało utracone do Reformacji, co Pan uczynił w rękach Luter, Kalwin i Knox. I oczywiście, jak Luter i Kalwin i Knox, żaden z nich nie zginął gwałtowną śmiercią. Wszyscy oni mieszkali do starości i umarł spokojnie, otoczony mocą jezuita machinacje.
Sobór Trydencki składa 25 sesji. Są 25 sesje, oczernianie i potępiamy wszelkie doktryny reformacji. Potępia nikogo, kto nie wierzy, że Jezus Chrystus dosłownie polega na gospodarza (chleb Komunia Święta), i że jego krew jest w winie. To się nazywa transustansazione. Każdy, kto nie wierzy, to podlega anatema. Każdy, kto wierzy, że ich zbawienie jest poza Kościołem katolickim jest pod klątwą. Jak jest przekleństwem dla każdego, kto wierzy w usprawiedliwieniu z łaski przez wiarę, ci, którzy nie wierzą, że Papież jest Namiestnikiem Chrystusa. Widać, wszystkie te doktryny pochodzi od wyniku uzyskanego z czytania Biblii, który spowodował reformację, więc jezuici potępione wszystko, zwolennicy reformacji w ramiona. To wszystko było w ustawie zwany Sobór Trydencki.
4 w pierwszej sesji, co jest chyba najważniejsze, jezuici potępić wolność słowa, prasy i librtà świadomości. Tak więc żaden człowiek nie ma prawa do wyboru własnej religii, i nikt nie ma prawa do publikowania, co on uważa za prawdę, a nie człowiek ma prawo do wolności sumienia.
Prawa te były gwarantowane przez ojców Battisto-kalwinistów w pierwszej poprawce. Człowiek, który napisał pierwszą zmianę był James Madison, która była Battisto-kalwiński, i został wydany przez Battisto-kalwiński w Virginia Dr John Leland: ". Jeśli nie będzie zabezpieczenia tych praw Virginia nie ratyfikuje Konstytucji" Virginia Był to stan-kalwiński wiara baptystów. Nie było zatem konflikt między Soboru Trydenckiego i doktrynami Reformacji, zwłaszcza przedstawione przez Jana Kalwina w Zakładzie religii chrześcijańskiej. Calvin (1536) napisała instytucja religii chrześcijańskiej, która zakończyła się w wieku 27 lat i poświęcić go na króla Francji. Bo nienawiść jezuitów przeciwko nim, przeprowadził się z Francji i przebywał w Genewie, aż do jego śmierci, kiedy został gubernatorem Genewie. W dwóch kolejnych dokumentów sięgają Calvina i jego instytuty religii chrześcijańskiej przed Loyoli i jego Radę Trydencki.
Martin: Co roku był Sobór Trydencki?
Phelps: Od 1545 do 1563, osiemnaście lat. Trento jest małe włoskie miasteczko. Odbyła się ona tam w Trento we Włoszech.
Spowiedź i Faith Presbyterian Westminster, która została zakończona w 1648 po wojnie roku 30, jest kolejnym rozszerzeniem Instytucji Kalwina i to jest to, co zostało przejęte przez Kościół Szkocji oraz Covenanters w przeciwieństwie do uprawnień Rzymie Anglia. To jest głównym dokumentem, i to nie jest nowy Spowiedź jest stary z 1648, który określa Papież człowiek grzechu, że antychryst Roman Empire, w którym potępił antychrześcijańską tyranię.
I to był ich obowiązek, czyli wykorzystać to, co nazywali "miecz ducha", który jest słowo Boże, jak czytamy w Liście do Efezjan, rozdz. 6 "miecz tylko obrona", pistolet, miecz.
Więc kalwini wierzą, że jest czas pokoju i jeden na wojnie, a nie ciągnąć z powrotem na pole bitwy w razie potrzeby. Było kalwini, którzy dali nam wolność polityczną w Anglii Cromwell. Był kalwiński i niezależny Chrzciciela. Jak również kalwini w Holandii dała niemieckiej wolności politycznej, z Wilhelma Orańskiego, a później jego syn, Prince Maurice, a jeszcze później, w naszym wielkim kraju, to Washington, masonem, które nie staną się częścią loży masońskiej jeśli nie na 30 w ostatnich latach, jak stwierdził sam, który był Chrzciciela i kalwiński. On został ochrzczony w First Baptist Church w Nowym Jorku, jeden z jego dowódców, pastor Gano, otoczony przez kalwinistów.
Dlaczego nie oddać w Valley Forge, dlatego, gdy są nadzy, kiedy superaronoe znoszonych śniegu, boso, ponieważ byli kalwini wierzą Biblii odmówił poddania się tyranii króla Jerzego, który był kontrolowany przez jezuitów.
I "duszą naszego kraju. Ques'anima Jeśli przegramy, straciliśmy wszystko. I te same baptyści, w drugiej poprawki, zapewnili nam prawo do posiadania broni palnej, ponieważ zapewniało prawo, "miecz tylko na obronę." I "miecz ducha" jest zawarta w pierwszej poprawki, prawo nigdy nie zabrano Biblię. Dwa miecze kalwinizmu są zabezpieczone Poprawka pierwszym i drugim. Bez tych dwóch pierwszych poprawek, cała reszta to nic.

http://uaer.jimdo.com/2013/03/23/papa-francesco-facciamo-chiarezza-tutto-dalla-a-alla-z/
 

 

 

 

 

Wideoteka

Odwiedzin:
2211
 
Data:
22-08-2011
 
Odwiedzin:
4523
 
Data:
11-12-2008
 
Odwiedzin:
869
 
Data:
21-09-2012
 
 
Odwiedzin:
1643
 
Data:
04-10-2011
 
 
 

 
Zbudowany z HTML5 i CSS3
© Copyright 2011 YOOtheme