11/9 atak

2012-09-14 07:53

Peter-Hans Kolvenbach, Generalny Międzynarodowego Wojskowego Zakonu Towarzystwa Jezusowego, powszechnie znany jako "czarny papież", nakazał atak na World Trade Center i Pentagon we wtorek, 11 września 2001, z porad i zgodą jego Sztabu Generalnego, złożony z pięciu asystentów (każdy reprezentujący półkulę i pod którymi wiele Inspektorzy doradcze), doradca (przypominający pokroju dowódca wojskowy, aby ostrzec go o wszelkich błędów i pomyłek), a jego spowiednik (w celu ułatwienia jego sumienie i zwalnia go z jego wielu grzechów).

Dlaczego? Bo wyznaczony czas nadszedł dla jezuitów Generalnego zniszczyć zarówno Kopuła na Skale i meczet Al-Aksa w Jerozolimie, w tajemnicy używając jego CIA / Nazi wyszkolonej, Masonic syjonistyczny Mosadu w połączeniu z jego CIA / Nazi wyszkolonych, masońskiej Islamic agencji wywiadowczych, w tym MAK Osamy bin Ladena i pakistańskiego ISI, a owiana zamieszania ogromnej wojny lotniczej jeszcze przed nami. Pozwoli generała krucjatę templariusze (obecny Freemasons Shriner dni) na odbudowę świątyni Salomona - do Cezara w Watykanie papieskiego Rzymu. I jak mógł Czarny Papież zniszczyć meczetów muzułmańskich, ale zawierające trzeci najważniejszego islamskiego kultu religijnego na świecie za Mekki w Arabii Saudyjskiej i Medynie, nie powodując niekontrolowane muzułmańską świętą wojnę, nazywa się "dżihad", w wyniku zniszczenia Papieża Piusa XII utworzenie syjonistycznego Izraela? (Pamiętaj, że Izrael został przyjęty do nowojorskiej Organizacji Narodów Zjednoczonych w 1949 dzięki staraniom Jezuitów wyszkolonych Kardynała Francisa Spellman - ulubieńcem papieża Piusa XII, który po jego jezuici przeprowadzić zagłady Żydów w Europie, a następnie jazdy ocalałych do Palestyny, przeznaczone, pod kierunkiem swego spowiednika jezuita, Augustin kardynał Bea, wprowadzać Jerusalem miastem międzynarodowym. - natomiast regulowane przez papieskiego Weizmann Chaim Cezara i jego masońskiej syjonistami żydowskiego) Czarny Papież musi wywołać wojnę używając kraju, który również pragnie dalej niszczyć. Wprowadź "Holy Roman" Czternasta Poprawka amerykański jezuita Imperium utworzony w 1868 na gruzach Republiki kalwińskiej George'a Washingtona, ostatnio polityczny twierdzy reformacji z wolności sumienia, wolności słowa i wolności prasy.

Tutaj był "ojcem Generalnego" plan. W synchronizacji światową karierę jawne i ukryte frakcje pracować Zakonu złe końce Watykanu kontrreformacji w przywracaniu papieski Cezara jako absolutnego monarchy Powszechnej Świata, Czarny Papież użył Masonically sterowany, fanatycznej nienawiści do rasy żydowskiej, islamskiej agenci wywiadu w wewnętrznym kontrolą CIA (Osama bin Laden został skierowany, finansowane i szkoleni przez CIA do co najmniej dziesięciu lat - tak jak jezuita wyszkoleni i CIA finansowanego Fidela Castro, zanim on, jak bin Ladena, został fałszywie wrogiem CFR kontrolowanego rządu amerykańskiego) należy otwarcie i notorycznie instruktaż islamskich pilotów na lotnisko w Wenecji (Placówka Florida wykorzystywane przez CIA od 1948), w celu kontrolowanego abp Egan prasie amerykańskiej rozłożyć przygotowany komunikat prasowy, że skazany samoloty zostały porwane przez "arabskich terrorystów" w pra Osamy bin Ladena, gdy w rzeczywistości, ku przerażeniu amerykańskich pilotów, samoloty zostały przejęte i kierować do ich celów, zdalnie sterowane przez amerykańskich agentów wywiadu Wojskowych nadzorowanych przez Czarny Papieża CIA / NSA.

W muzułmanie w treningu nigdy pokład samoloty biorące udział w atakach września świadczy braku islamskich imion na wszystkich czterech listach pasażerskich. Nie było walki między pasażerami i "porywaczy" na lot 93, zgłoszonych przez zwiedziony żony zmarłego Jeremy Glick. Na lot 93 został zestrzelony przez myśliwiec F-16, wieje poza jego skrzydło, który wylądował na co najmniej sześć mil od głównego wraku! A jeśli niedoświadczony "porywacze" wsiadł wszystkie cztery samoloty, nie nowicjusze byłby w stanie poruszać samoloty się do osiągnięcia celów, o ile nie było pilotów crack, według grupy wysoce profesjonalny, zarówno cywilnych, jak i wojskowych, lotników amerykańskich. Abp Egan CFR sterowany Prasa amerykańska następnie umieszcza winę za te akty zdrady i morderstwa na barki księcia Arabii Czarnego Papieża i agent CIA, Osama bin Laden, w tym jego Al-Kaida potajemnie pracuje dla Międzynarodówki jezuita Generalnego Terrorist Network. Dziesiątki tysięcy "heretyka i liberalnych" Amerykanie zginęli, uzasadniając w ten sposób wojnę między światem islamskim i "Wielkiego Szatana".

(Nie amerykańska technologia, opracowana przez protestanckiego prawa wolności sumienia w zastosowaniu do nauki, przyniósł bogactwo i dobrobyt na raz dotkniętych ubóstwem, jałowe pustyni Arabii Saudyjskiej, centrum kulturalnym religii islamu? A jeśli tak, to dlaczego nie Arabia Saudyjska, w geście wdzięczności, dać pomocy gospodarczej na ich brata muzułmanów arabskich Palestyńczyków umożliwiające ich przenieść do innych okolic islamskich narodów ich wyboru? nie Czy jest to dodatkowo zabezpieczyć spokój narodu żydowskiego teraz w ich własnym kraju, ustaniu prześladowań i masowej zamordowany w ciągu ostatnich dwóch tysięcy lat, którego prawo do ziemi poprzez przymierza z Abrahamem nie została uchylona przez nich lub disannulled przez Wszechmogącego Boga, który dał mu na to "nasienie Abrahama" w Księdze Rodzaju 17: 7, 8 ?

Papieski konspirator w zabójstwie masońskiej Izraela premiera Yitzak Rabin, masonem Shimon Peres, który został wychowany przez jezuitów w młodości w Polsce, a teraz minister spraw zagranicznych syjonistycznego Izraela, jest zadowolenie Radzie jezuita generalnego na zagranicznych Relations, z siedzibą w Nowym Jorku Harold Pratt House, przez jego masońską Prezesa Zarządu, Peter G. Peterson, a jeden z jej dyrektorów, Leslie H. Gelb, w dniu 29 września 1993. Shimon Peres również posiada udziały w spółce publicznej na OWP telefonu, Paltel w połączeniu z Bin Ladena Rodziny Królewskiej Arabii Saudyjskiej i Jasera Arafata! Ponieważ jest oczywiste Bush / Bin Laden zasilania firma przez WSO, s Carlyle Group kierowana przez Edwarda Knighta kardynała Egan Malta Frank C. Carlucci, dlaczego nie powinno tam być podobny związek między Peres, bin Laden i Arafata? Bo są w tej samej Masonic Bractwa "Empire Invisible" nadzorowana przez suwerennego Wielkiego Mistrza i Dowódcy wszystkich - czarny papież.Papieski masowy morderca z narodu żydowskiego, "Prezes" Autonomii Palestyńskiej Organizacji Wyzwolenia (OWP) i mieszadło zawodowej, masonem Yassir Arafat jest również przyjęta przez arcybiskupa Rady nowojorskiej Stosunków Zagranicznych w osobie jednego z jej "Presiders" , Lee H. Hamilton, 20 stycznia, 2000.

Czy to możliwe, że ani masoński żydowski syjoniści w osobie CFR kontrolowanym Szimona Peresa, ani masońskiej muzułmańskim Palestyńskiej Organizacji Wyzwolenia w osobie CFR kontrolowanym Jasera Arafata, obie będące tajnych agentów dla Czarnej papieża, naprawdę chcą rozwiązać ten jezuita agitacja? Nie trwające i nieuczciwe negocjacje międzynarodowe, jak historycznego traktatu wersalskiego, zawsze promować bardziej intensywne wynikające agitations, wspieranie agendy Cezara papieskiego Rzymu, który zamierza rządzić światem z Trzeciej Świątyni w Jerozolimie? Rzeczywiście, ten nieustanny pobudzenie jest konieczne, jeśli papież ma być uniwersalny Monarch of the World!)

Czarny Papież ma teraz doskonałą wojnę między dwoma narodami, że chce zniszczyć. Dla obu narodów, biały i czarny protestanci i baptyści wraz z rasy żydowskiej w Ameryce Północnej, oraz antysemickie muzułmanów na Bliskim Wschodzie, są skazane przez szatańskich i niegodziwe Jezuitów Soboru Trydenckiego, że będąc w przeszłości największymi wrogami zakonu jezuitów jest "nieomylny" papież, który od czasów Innocentego III (1215), twierdziła, że ​​jest jedynym prawdziwym Bogiem na ziemi. Według The Motley w holenderskim Rzeczypospolitej, był amerykański biały anglosaski protestant-kalwiński Holenderski przodkowie Reformatów, znany jako "Beggars Dzikie morza", którzy dali wolność religijną do biblijnego zachodniej cywilizacji. Te pobożne i nieustraszeni żeglarze, w dzielnie opór papieskiej tyranii, nosił islamskiego Crescent - Nie Cross - na czapkach z odwiecznym napisem napisanym poniżej:

"Raczej turecki Niż klerykalny".

Instytucje, które mają być zniszczone w dniu 11 września 2001 r. były Bankowość i wojskowe ośrodki z "Wielkiego Szatana" - Centrum Papieża Handlu i Pentagon nadzorowane przez swoich kawalerów maltańskich - wspieranie i ochronę rządu papieża syjonistycznego Izraela. Tam, Żydów, pośród których są umiłowani żydowski Pana Race, znane jako "święte ziarno" z biblijnych obietnic jeszcze dziedziczących tym wypełnieniem Abrahamem i Przymierzy Davidic pod ich Mesjasza, powrót, Pan Jezus Chrystus, zostały ustawione, ostatecznie zdradzony, jak są one nieświadomie żyje pod tajnym rządzie Czarnego Papieża, publicznie nadzorowali jego masońskiej żydowskiej syjonistów w połączeniu z niektórych swoich masońskich rabinów talmudycznych, którzy zdradzili swoje Żydów, zarówno rasowo i religijnie, do hitlerowskich obozów śmierci w czasie II wojny światowej!

Jego podziemny magazyn złota całkiem prawdopodobnie został wcześniej usunięty z New York Federal Reserve Bank, World Trade Center został ofiarowany, wewnętrznie upadła, używając umieszczane chirurgicznie kompozycja C5 opłat zdetonowana przez arcybiskupa Nowego Jorku, kardynał Edward Egan, dzięki swojej zjednoczonej Ameryki społeczności wywiadowczej.

Amerykańska sieć kardynała Egan Intelligence obejmuje Centralna Agencja Wywiadowcza, Agencja Bezpieczeństwa Narodowego, Secret Service, wywiadu wojskowego, Federalnego Biura Śledczego i Komisję Mafia. Lat temu tych agencji i przestępców wszyscy pracowali razem w przeprowadzaniu zabójstwie Kennedy'ego i Cover-up pod kontrolą swojego byłego mistrza, kardynał Francis Spellman. Masońskie Twin World Trade Center w Towers, Jakin i Boaz, uśmiercono w zamian za przyszłą zniszczenia Kopuła na Skale i meczet Al-Aksa w Jerozolimie. Ten masowy mord ma zapalić amerykańskiego niewidomego patriotyczne wściekłość obliczony, że gniew jest teraz reżyserii CFR kontrolowanym Naciśnij czarny Papieża, w tym jego CFR kontrolowanym masońskiej Żydów syjonistów, przeciwko islamskim Bliskim Wschodzie ludy - wśród których zamieszkują masoński oddział muzułmańskiego Międzynarodowa Terrorist jezuita generalnego Network. Ten akt tajnego papieskiego terroryzmu został wykorzystany do uzasadnienia wojny, masowego zagranicznego sekret papieski Crusade, natomiast narzędzia z zakonu jezuitów nie despotycznie realizowany krajowy stan wojenny za pomocą "USA PATRIOT Act" w Ameryce i "Bill Bomb C-36 Act "w Kanadzie. Niestety, chłodniejsze i bardziej świadome, prawdziwie patriotyczne głowy nie zwyciężył. Boże, pomóż nam!

Ten atak był aktem wojny prowadzone przez niewolników z Czarnego Papieża, zarówno krajowych jak i zagranicznych, co pozwoli amerykańskiej faszystowską Białego Papieża marionetka, George W. Bush, do ogłoszenia "wojny z terroryzmem [islamskiej]" - do Wyłączenie katolickiego terroryzmu prowadzone przez tajnych jezuitów jak Fidel Castro komunistycznej Kuby i Gerry Adams z IRA - bez określonego narodu wroga w zasięgu wzroku. (Dla Waszyngtonu potajemnie rządzi Edward kardynał Egan od katedry Świętego Patryka w Nowym Jorku. Jako kraju "Wikariusza Wojskowej" i najpotężniejszy amerykański arcybiskup Egan jest wspomagane przez Georgetown University i Fordham jezuitów Uniwersytetu tym dowiedziałem i przyprawione, osiemdziesiąt dwa lata stary, Avery Dulles kard.) Ten masywny odwet, trwać od czterech do dziesięciu lat jest inny Papieska krucjata przeciwko Islamskiej Ludów w rywalizację tych z wczesnego średniowiecza, został zadeklarowany. Będzie ona prowadzona przez CFR kontrolowanym kardynał Egan Commander-in-Chief, George W. Bush, został poinformowany o jego roli do odegrania w czasie jego ostatniej wizyty z Baal-wielbienie, kanibalistycznej (wierząc niebiblijne doktryny transsubstancjacji), bezwzględny dyktator w Watykanie, Papież Jan Paweł II.

Nowojorska Edward kardynał Egan, będąc "Arcybiskup politycznej stolicy świata", kapitan Rady Stosunków Zagranicznych, a więc kontroluje wszystkie agencje, zawierające jego jednolitą amerykańskiej Intelligence Network, wykorzystał sześć podstawowych narzędzi przy zapalaniu ten sekret papieski Crusade. Są to prezydent George W. Bush, były prezydent George HW Bush, wiceprezydent Dick Cheney, doradca ds. bezpieczeństwa narodowego prezydenta do Condoleezzy Rice, Prezes Zarządu Rezerwy Federalnej Alan Greenspan, a dyrektor CIA George Tenet, wszystkich członków Rady na arcybiskupa Stosunków Zagranicznych. Dodaje Bill konkretów usprawiedliwić nasze opłaty:

1. W "terrorystyczne" ataki były przewidywane i narażonych na długo przed 11 września 2001 roku. Dr Garth Nicholson, Ph.D., przede wszystkim badacz śledczych Gulf War Syndrome, zgłaszane urzędników Pentagonu, że potwierdził wywiadu wskazujące, że 11 września 2001 r. "terrorysta" strajk przeciw Pentagonu będzie wykonane. Ich źródła wliczone osób w kluczowych stanowiskach wywiadowczych, mafia i jeden wysokiego poziomu afrykańskiego dyplomaty. Ostrzeżenie zostało przekazane m.in. National Security Council (Condoleezza Rice), ale został zignorowany. Dr Leonard Horowitz, nagradzany autor kilku ogromnych książek, również heroicznego wysiłku alarmował rząd, ale bez skutku.

2. W piątek, 07 września, Floryda gubernator Jeb Bush, brat prezydenta, wydał dekret, w którym członkowie Gwardii Narodowej Florydy były włączone, "dla celów szkolenia w celu wsparcia organów ścigania pracownicy i pracownicy zarządzania kryzysowego w Wydarzenie z zakłóceniami porządku publicznego lub klęski żywiołowej. "Dynasty Bush, w tym byłego dyrektora CIA i partnera biznesowego Saddama Husajna w wojnie w Zatoce Perskiej, Shriner George HW Bush, nie tylko wiedział, że ataki były tak, ale aktywnie uczestniczy w nich.

3. Na niedzielę wieczorem, 17 września 2001, w Providence zmartwychwstałego Syna Bożego, program CBS telewizyjnych zatytułowanych "60 Minut" ujawnił, że bliscy współpracownicy prezydenta Busha miała nagle i niewytłumaczalnie, sprzedał wszystkie swoje akcje linii lotniczych zaledwie kilka dni przed "terrorystyczne" ataki. Opowieść została następnie pochowany przez CFR kontrolowanym Press, który zawiera CFR kontrolowanej CBS. Ponownie, CFR / CIA sterowany Bush Dynasty, miał foreknowledge zabójstwa nadchodzącej masowej, a tym samym stanąć oskarżony o zdradę stanu, będących agentami Edward kardynał Egan.

4. Prezes i pełnomocnik papieski George W. Bush kontroli Federalnej Agencji Zarządzania Kryzysowego (FEMA) wysłał Urban Szukaj i ratownicy do Nowego Jorku, w noc poprzedzającą atak nastąpił! Jeden FEMA urzędnik, pan Tom Kennedy powiedział Naciśnij ikonę, członek CFR i odtwarzacz w zabójstwie Kennedy'ego, Dan Rather, w dniu 11 września 2001 r., "Jesteśmy obecnie jednym z pierwszych zespołów, które zostały wdrożone w celu wspierania miasta Nowy York w tej katastrofie. Przyjechaliśmy późnym wieczorem poniedziałek [czyli 10 września, w nocy przed] i poszedł prosto do akcji we wtorek rano ".

5. Osama bin Laden i jego zespół z "terrorystów" nie mógł ściągnął "wyrafinowane" działanie czterech jednoczesnych porwań powietrznych i precyzji skierowane ataki, bez wsparcia jednego lub więcej "organizacji wywiadowczych [który obejmuje CIA i jego dyrektora, CFR członkiem George Tenet]. "To było świadectwo eksperta dostarczone przez CIA w Afganistanie przeszłości Dyrektor Operacyjny i bin Ladena wywiadu doradcą Milt Bearden, przesłuchiwanej przez Dan Rather w dniu 12 września 2001 roku. W rzeczywistości, gdy naciskany przez Dan Rather poprzeć teorię winy bin Ladena, Pan Bearden stwierdził: "Jeżeli nie masz Osma bin Ladena, to oni wymyślić."

6. W dniu 31 października 2001 roku, francuski dziennik "Le Figaro" poinformował, że Osama bin Laden spotkał się z wysokiej rangi urzędnik CIA, w lipcu 2000. W tym czasie, bin Laden był już zgromadziła się na rozprawę z powodu jego zaangażowania w dwóch amerykańskich bombardowań ambasady i USS Atak Cole. Spotkanie odbyło się w prywatnym apartamencie bin Ladena w pluszowym Hospital Dubai zbudowanego przez amerykańskich firm budowlanych do pielęgnacji Zakonu masońskich rodzin królewskich muzułmańskich działających islamu jednolity Bliski Wschód i wspólnoty wywiadowczej siatki terrorystycznej w imieniu CIA. Choć mógł być zabity - jak Fidel Castro CIA - zgodnie z ustaleniami prezydenta Billa Clintona wywiadowczych, 14 lipca został zwolniony i opuścił Dubaju na swoim prywatnym samolotem. Osama bin Laden jest tworem CIA Czarnego Papieża i tak pozostało do dziś.

7. Osama bin Laden wziął kierunek i pieniądze od CIA na dziesięć lat. W tym czasie, około pięć (5) miliardów dolarów został funneled jego organizacji poprzez czarnych budżetów OP (finansowane przez międzynarodowego handlu Czarnego Papieża Leków) do operacji CIA znanego jako Maktab al-Khidamar-MAK. Jest oczywiste, jak MAK najemnik liderem armia, majątek bin Ladena znacząco wzrosła w tym czasie. Ponieważ, jak mafia, "Raz w CIA, zawsze w CIA", MAK bin Ladena jest tylko rozszerzenie Wspólnoty Międzynarodowej Czarnego Papieża Wywiadu oraz sieci terrorystycznej. A jeśli CIA kontroluje siatkę wywiadowczą w Afganistanie, to kontroluje agencji wywiadowczych Pakistanu, Iraku, Iranie, Jordanii, Syrii, Libanie, Egipcie, Libii i Turcji. Rzeczywiście, słowa lidera talibów mułły Mohammeda Omara było prawidłowe, gdy powiedział w wywiadzie, zawartych na stronie trzydzieści cztery w listopadowym numerze z Free American:

"Ameryka kontroluje rządy krajów islamskich ... Warto zatrzymać próbuje narzucić swoją imperium na resztę świata, zwłaszcza w krajach islamskich."

8. Aaron Swirsksi, jeden z architektów na World Trade Center, powiedział, że zaprojektowane wieże wytrzymać zderzenia samolotów. "Zaprojektowałem go na trafienie 707," powiedział. Upadek budynków przyszedł jako kompletny "szoku" dla niego i jego kolegów. Van Romero, ekspert rozbiórki, były dyrektor Badań Materiałów Energetycznych i Centrum Badań i obecnego wiceprezesa badań w Nowym Meksyku Instytut Górnictwa i Technologii, powiedział, że sposób, w jaki Twin Towers upadł przypominały te kontrolowanych implozji stosowanych w Planowana rozbiórka. "Moja opinia jest oparta na kasetach wideo, który po samoloty uderzył w World Trade Center było kilka wybuchowych wewnątrz budynków, które spowodowały wieże aby zwinąć" Romero powiedziała. NBC News wywiad z ludzi, którzy uciekli "strefy zero" w dniu 11 września 2001 roku. Jeden niezidentyfikowany mężczyzna powiedział: "Utknęliśmy na schodach na chwilę. I zstąpił z 85. piętra. Gdy byliśmy prawie do opuszczenia budynku, było super." Zeznania kobiety następuje: "utknąłem na schodach. Kiedy dotarliśmy do holu było super ", powiedziała.

Ponadto, rozbiórka wieży północnej na World Trade Center, podłogi 22, 23, i 24, zniszczył ogromny dowód FBI przeciwko członka CFR James Giffen, CEO Mobile Corporation w WSO, nielegalnych transakcji zamiany ropy między Iranem a Kazachstanem. Nie było również dowodów przeciwko CFR członka i Shriner Freemason Alan Greenspan - żydowski przewodniczący Rady Gubernatorów Federalnego Systemu jezuita Generalnego Reserve Banking - złotem, ustalanie cen. Masońskie żydowskich syjonistycznych Greenspana partnerzy w zbrodni zawarte WSO w Morgan Stanley & Company oraz WSO w Goldman Sachs & Company. Dowody wskazują, że te podłogi eksplodował i zostały zniszczone minut przed wybuchem z samolotu, i sugeruje, że były po prostu awarii samolotu "podstęp wojny". Oczywiście, Wspólnota Intelligence arcybiskupa kardynała Edwarda Egana implozji budynków, które nie tylko tłumione i zniszczył dowody, ale także doprowadziły do ​​śmierci i pochówku na przynajmniej czterdzieści dwóch swoich lojalnych Rycerzy Kolumba i kilku uczciwych agentów FBI. Rzeczywiście abp następuje wielkie jezuitów maksymę "cel uświęca środki".

9. W dniu 11 września 2001 roku, prezydent Bush, z pełną wiedzą członka CFR i bliski przyjaciel abp Egan, wiceprezydent Richard Cheney był w Sarasota, Florida (domu z lotniska w Wenecji, placówki CIA, który miał otwarte i notorycznie przeszkoleni piloci islamskie umożliwiając Czarnego Papieża CIA winić jego agenta umowy, Osama bin Laden, za zniszczenie WTC). Prezydent był "czytanie dzieciom w klasie na 09:05, kiedy jego szef sztabu, Andrew Card, szepnął [aktualności] do jego ucha, według Associated Komunikat prasowy z dnia 12 września dzień po ataku. Prezydent krótko odwrócił posępny zanim wznowił czytanie ... [Next] Prezydent Bush słuchał osiemnaście Booker Elementary School drugiej równiarki czytać historię dziewczyny kóz domowych ... zanim mówił krótko i ponuro o ataki terrorystyczne. "Tutaj mamy dowódcę Ameryki Naczelny spokojnie mówić przez około trzydzieści minut, zanim spokojnie odpowiedział na kraju największego kryzysu bezpieczeństwa narodowego w historii wraz z jej towarzyszących tragedii. I nic dziwnego, bo została poinformowana przez papieża Jana Pawła II podczas jego wizyty w Watykanie zaledwie tydzień przed naszym narodowym katastrofą! CFR członek i dyrektor CIA George Tenet miał również przechowywane prezydent poradził.

10. Wielu dziennikarzy zgłosiło, że bombardowanie Afganistanu, rzekomo na celu ukaranie talibów za powiązań z bin Ladenem, jest po prostu przykrywką dla zniszczenia talibów uprawy opium w Afganistanie więc ograniczanie międzynarodowego handlu Czarnego Papieża Narkomanii. Talibowie wycofał swój dawny poparcie dla ropociągu do zbudowanego przez CFR Henry Kissinger i CFR George Schultz w Korporacji Unocal przez Afganistan od rozległych pól naftowych Morza Kaspijskiego. 11 września pod warunkiem świetną wymówkę do kontynuowania zakonu jezuitów / CFR jest nielegalny handel narkotykami wraz z jego petrochemicznego, gospodarczego i "bezpieczeństwa narodowego" stanu obiektywnego prawa. Co ważniejsze, ten rurociąg jest konieczne zatankowanie maszyny wojennej naszego przyszłego okupanta, masywny Chińska Armia Czerwona pod dowództwem Spółki Jezusa.

My, Amerykanie, dzięki naszej klerykalny, Press prostytutka, zostały oszukiwani do walki w tej wojnie, nawet jak byliśmy oszukiwani do walki wojny papieża wobec Japończyków podczas II wojny światowej, zwieńczeniu II jezuita generalnego wojny trzydziestoletniej prowadzona 1914/45. Do ataku na Pearl Harbor nie było zaskoczeniem dla narodu najbardziej widocznej wolnomularza Shriner, prezydent Franklin D. Roosevelt, tak jak atak na World Trade Center i Pentagon, nie było zaskoczeniem dla narodu najbardziej widocznej Czaszki i członek kości, niegodziwy i zła masowym mordercą, prezydent George W. Bush.

Jeżeli powyższy scenariusz jest prawdziwy, jesteśmy przekonani, że mieszkańcy Ameryki, oszukani przez własne jezuity / CFR kontrolowanego rządu, będą wpadać w pułapkę walki długie, dużą skalę bliskowschodniej wojny, w wyniku czego co najmniej sześć rzeczy, które jeszcze bardziej do naszego kraju upadek tym złomowanie naszej Konstytucji Protestanckiego, podczas gdy dokładnie korzystających zakonu jezuitów w kontrreformacji. Są to:

1. Worldwide antyżydowskie fury na wielką skalę, zwłaszcza w Ameryce, w wyniku Czarnego Papieża otwarcie mieszając, potajemnie CFR kontrolowanym masoński żydowski syjoniści, a więc, umiłowany naród żydowski Izrael jest oskarżany o papieskiej Cezara międzynarodowej krucjaty jezuitów ;

2. Zniszczenie zarówno Kopuły Skały i Meczet Al-Aksa - obwiniać amerykańskich sił zbrojnych - umożliwiając Papieża Freemasons Shriner odbudowanie świątyni Salomona, jednocześnie jednoczącą Islamic fury, koordynowane i kierowane przez Agencje masońskich Czarnego Papieża muzułmańskich Intelligence w w powiązaniu z jego masońskich Północnej agencji wywiadu amerykańskiego, przeciwko "heretyka i liberalnych" amerykańskich i kanadyjskich ludów Ameryki Północnej, które zostały paganized przez zakon jezuitów w Biblii odrzucającej i oszukańcze systemy edukacyjne, Prasy kontrolowanej i demoralizujące filmy teatralne;

3. Zabijanie milionów fanatycznych muzułmanów, którzy w innym ataku Izraela kiedy Kopuła na Skale i Meczet Al Aksa są niszczone w Jerozolimie, nie wspominając o możliwości zniszczenia Mekki i Medyny, dodatkowo zapewnić pokój papieskiej władzy Cezara syjonistycznej Izrael. To fałszywy pokój zostanie utrzymany przez Stany narodów europejskich, ich jedność spowodowane przez Klub Rzymski w osobie hiszpańskiego rycerza Malty i dowódca sił NATO w czasie bombardowania masowego morderstwa prawosławnych Serbów w Jugosławii, Javier Solana. Te stany, głównie katolicki, narody europejskie będą komponować Papieża ożywił Świętego Cesarstwa Rzymskiego, nowy "miecz Kościoła". W tym czasie czarny papież nie będzie miał więcej potrzebę, odurzony, wyczerpany, upadłość, połączone i zdemoralizowane Amerykanów jego "Świętego Cesarstwa Rzymskiego" czternastej Poprawka amerykańskiego Imperium;

4. Tyrania białej amerykańskiej faszystowskiego dyktatora wojskowego powstałych z "nowej prawicy" Partii Republikańskiej powodu anarchia ustępując wojny wyścigu w wyniku Negro i zamieszek Hiszpanie w naszych największych miastach koordynowanych przez Czarnego Papieża Masonically-LED i rasistowski Czarny armia Narodu Islamu. Będzie używał istniejącego systemu Ameryki obozu koncentracyjnego, by zabić miliony Żydów ", heretyków i liberałów" na podstawie złego Jezuitów Soboru Trydenckiego - podobnie jak Hitler "austriacki" i homoseksualnych narkoman zniszczone odstępczemu protestanckich Niemiec z pomocą USAF Roosevelta i Churchilla RAF - dodatkowo uzasadniać zniszczenie naszego narodu;

5. Zdrady i porażki naszych armii walki na dwóch frontach wojny, której nie możemy wygrać, jeden na Bliskim Wschodzie, a druga prawdopodobnie na Dalekim Wschodzie przeciwko Chinom, tak jak Napoleon zdradził swoją armię w Rosji w 1812 roku i podobnie jak Hitler zdradził jego armia w Rosji sto trzydzieści lat później, obaj zdradzieckie dyktatorzy będąc pod rozkazami od doradców Czarnego Papieża;

6. Masywne inwazji i ataku w Ameryce Północnej, Chinach i Rosji szturmu na zachodnim wybrzeżu, podczas gdy Chiny i Stany Moslem gospodarz marsz do Wybrzeża Południowo, znany jako "pasa biblijnego", używając Bahamy i Kubę jako inscenizacja baz. Nasi przywódcy jezuita sterowane prowadzące narodu polityki imigracyjnej, w ustanawianiu ogromny rezydenta "piątą kolumną" Chińczyków, muzułmanów, hinduistów i latynoskich kosmici w naszych granicach, zdradzili nam Amerykanie. Heart-breaking wynik będzie ujarzmienie ostatniego bastionu odstępczego reformacji protestanckiej i zmusi Europę do ożywienia zjednoczyć starą Święte Cesarstwo Rzymskie - w ramach Papieskiego Cezara.

Ten scenariusz jest odpowiedzi na pytanie, kto i dlaczego zostaliśmy zaatakowani w dniu 11 września 2001 r., krwawy Czarny wtorek. Ale po wszystkim, apostata, Biblii odrzucając biali ludzie zasługują na to, jak powiedziałem na tej stronie internetowej oraz w mojej książce, Vatican Assassins: "Ranny w domu znajomych." Jezuita Generalnego "Holy Roman" Czternasta Poprawka amerykańskie imperium zostało wykorzystane do wypełnienia nieszczęsny sobór papieski Cezara Trydencki przez uciskanie i niszczenia "heretyka i liberalne" Wierzący Biblii, narody i rządy co najmniej osiemdziesięciu krajach w ciągu ostatnich stu lat. Wywoływana przez jezuitów John Courtney Murray i skoczkiem Malta Henry R. Luce "amerykański Century", Rycerze Malty i Shriner masonów na Wall Street przywrócone doczesnej władzy papiestwa (która moc została zniszczona w chwalebnym wieku XIX) przez finansowanie Mao Tse-tunga komunizm, komunizm Stalina, Hitlera i nazizm, faszyzm Mussoliniego, Franco i Castro.

My, Amerykanie, nie nadchodzi, a teraz, że skoczył w tę pułapkę z Bliskim wojny Wschodniej ze światem islamskim, propagowanej przez nasz Pensylwanii Senator i Shriner masonem, niesławny Arlen Specter (który był "Kardynał Spellman to Żyd", które jest autorem magii single-kula teoria Komisji Warrena i służył jako obrońca prezydenta Clintona podczas rozprawy w Senacie), najwyraźniej sprawiedliwy Wyrok zmartwychwstałego Syna Bożego jest się rozwijać. Nasz ukochany kraj, jedyny naród w historii świata, aby być oparte na Biblii protestanckiej reformacji, zamieni się w koszmarną państwa policyjnego i hitlerowskiej / sowieckiego łagru piekła na ziemi, bo zapomnieliśmy o Bogu naszej Białej amerykańskiego Chrzciciela-protestanckich i kalwińskich ojców, Bóg Abrahama, Izaaka i Jakuba Whose natchnął tych słów:

Albowiem tak Bóg umiłował świat, że dał swego jednorodzonego Syna,
aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął,
ale miał życie wieczne.

Albowiem Bóg nie posłał swego Syna na świat, aby sądził świat,
lecz aby świat był przez Niego zbawiony.

Kto wierzy w Niego, nie podlega potępieniu
a kto nie wierzy, już został potępiony,
bo nie uwierzył w imię
w Jednorodzonego Syna Bożego.

- John 3:16-18

W formie uzupełnienia do Watykanu: "Assassins ranny w House Of My Friends" konsultują "tyrania jezuitów Vatican", a dwudziestu jeden stronicowy artykuł na: