ALEX JONES AGENT CIA

2012-09-19 09:33

https://www.spirituallysmart.com/Jones-CIA.htm

 

 

Moja analiza?
 
Alex Jones jest CIA dezinformacji agent / atutem dalszej Projektu Mockingbird i jezuickich Temporal koadiutor i media alternatywne Gatekeeper dla Watykanu.
 
"Dezinformacja": jest prewencyjne rozpowszechnianie celowo mylących informacji ogłoszonej publicznie lub wyciekły przez rząd, Agencji Wywiadu, spółkę lub inny podmiot w celu zapobiegania grupy docelowej od realizacji dokładnych wniosków.
 
Mój dowód? 1. Informacje podane na tej stronie. 2. "Główne menu", aby po lewej stronie. 3. Moja dogłębna znajomość jezuitów / Watykan intrygi w świecie.
 
 
Czy Alex Jones skontaktował się o tym informacji? Tak ma. Nazywa info "bzdury" i mówi "katolika" Run to wszystko "personel są najgorsze" (!) Słuchać dźwięku
 
 
 
Aktualizacja 01.03.11: Mam prawie całkowicie zatrzymany aktualizację strony internetowej kilka lat temu, ponieważ jest tak wiele obciążających dowodów przeciwko Alex Jones, który jest stale wycieka, że ??strona ta będzie zbyt długi. Jedno jest pewne. Alex Jones jest agentem dezinformacji i propagandowy. Tylko studia technik propagandy i zobaczysz Alex Jones wykorzystuje wiele z nich. Alex Jones jest w 100% Psy-op. I wierzę, że on jest CIA lub bardzo bliski odpowiednik. tj. Army Intelligence. Anons Aquino w MINDWAR (Infowars - POMYŚL!).
 
Połączenie bezpośrednie Alexa Jonesa do projektu Mockingbird: Wiadomo, że CIA nie zostały dopuszczone przez naszych ostatnich prezydentów i członków Kongresu, aby działać poprzez naszych źródeł Aktualności i media i robić eksperymentów kontroli umysłu na publicznej (operacja Mockingbird, MK Ultra) . Kongres i prezydent ma mieć na stronie CIA to oni są odpowiedzialni za cokolwiek CIA robi.
 
Pamiętaj, że to OSS / CIA, który pracował z hitlerowskich zbrodniarzy wojennych tuż po drugiej wojnie światowej i pomógł im uciec trybunały zbrodni wojennych i przyniósł je do CIA poprzez spinacza pracy. Jak również Watykan pomagał nazistom ucieczki karane przez ratlines Watykańskich.
 
Więc tutaj mamy Creation jezuitów (OSS / CIA), wspólnie z Watykanu i jezuitów podczas najokropniejszym inkwizycji ("holocaust") świat kiedykolwiek poznał.
 
A teraz wydaje się, że jest to kontynuacja tego samego rodzaju ludzi, którzy pracują teraz razem zniszczyć Amerykę poprzez ich instrumentacji z wydarzeń widzieliśmy rozwijać na 911 i napaść z naszych konstytucyjnych praw w Ameryce w imię walki z tych terrorystów które pochodzi z nich w pierwszym rzędzie. Osama bin Laden był aktywów CIA w pewnym momencie nie był? Jednak USA nadal są bardzo blisko ze swoją rodziną, nawet pozwalając im odejść ten kraj bez prawa zapytania po 9/11. (Link Source) i nie wszyscy porywacze na 9/11 z Arabii Saudyjskiej, z wyjątkiem Fayez Banihammad, który był ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich?
 
Tak więc te osoby, które pracowały przez nasze media, uważam, przeniknęły do ??mediów alternatywnych. Media jest ich najważniejszym atutem.
 
 
Poniższy cytat pojawia się w artykule na temat Alexa Jonesa "prisonplanet.com" Witryna sieci Web:
 
"Mockingbird było ogromne przedsiębiorstwo finansowe z funduszy płynących z CIA głównie poprzez Kongresu Wolności Kultury (CCF) założonej przez Tom Braden z Pat Buchanan z Crossfire CNN."
 
https://www.prisonplanet.com/analysis_louise_01_03_03_mockingbird.html
 
Tu można zobaczyć artykuł informujący, że Pat Buchanan była zaangażowana w tego CIA pracujący w mediach RIGHT ON PRISONPLANET.COM!
 
(Ciekawe punkt chciałbym aby, w niniejszym artykule na prisonplanet.com, nazwa Buchanana jest błędnie jako "Buchanon". Kliknij ten link, aby zobaczyć zrzut ekranu z prisonplanet. Seems Like prostego prawa błąd? Ale o tym myśleć, Nie Jedna strona szukaj "Pata Buchanana" nigdy uczynić ten artykuł wiązana Alex Jones, Pat Buchanan, Thomas Braden, Mockingbird i CIA razem!)
 
Innymi słowy Jones ma znany aktywów CIA, który był jezuitą przeszkolony i jest rycerzem Malty regularnie na jego show (Dodatkowa Link). Czy ty zaczynasz się może, dlaczego Jones nie chce rozmawiać o tym, a linie boczne ten problem Watykanu? Czy widzisz tu problem? Jako, że Pat Buchanan był graczem w gry CIA kontroli umysłu na Ameryce za pośrednictwem mediów i Alex Jones ma go na "Alternative Media" Programu. Czy jesteś tym dźwiękiem śnie ludzie? Czy nie widzisz, że to prawdopodobne, a następnie, że CIA może pracować w ramach programu Alex Jones Radio i strona internetowa? I Jones mogą być nawet na ich liście płac?
 
W artykule to nawet mówi, "... CIA zaczęła tajny projekt o nazwie Operation Mockingbird, z zamiarem ... aktywa medialne będzie obejmowała ABC, NBC, CBS, Time, Newsweek, ..." i nie zapomnij, że GCN jest affiliate ABC. Czy Jones oczekują być leniwy i nie połączyć kropki?
 
Jones mówi nawet: "Mam wiele połączeń z tym drobnym instytucji tutaj." Kiedy to powiedział? Na wykład dał w Katolickim Uniwersytecie St Edwards, gdzie jego siostra uczestniczyli! (Link)
 
Oto część 1 z pięciu części serii z Alex Jones rozmawia Pat Buchanan.
 
OK teraz przyjrzeć odpowiednikiem Patricka Buchanana, który był na 2 różnych koncertów z nim w sumie 9 lat:
 
Thomas Braden:
 
Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
 
(Przekierowano z Tom Braden)
 
Skocz do: nawigacji, szukaj
 
Thomas Wardell Braden (ur. 1918) jest amerykańskim dziennikarzem.
 
W 1940 r. wstąpił do brytyjskiej armii Biuro Służb Strategicznych (OSS). Przeniósł się do Waszyngtonu i stała się częścią grupy dziennikarzy, znanych jako Georgetown Set. Braden dołączył Centralna Agencja Wywiadowcza, w 1950 stanął na czele organizacji międzynarodowych Division (IOD). Jego wysiłki skupione na promowaniu antykomunistyczne elementy w grupach, takich jak AFL-CIO.
 
Braden opuścił CIA w listopadzie 1954 roku i stał się właścicielem gazety California, Blade Tribune. Stał się popularny felietonista gazety i pracował jako polityczny komentator radia i telewizji. On również był jednocześnie kandydatem na gubernatora Kalifornii.
Po 1967 artykuł Ramparts narażone zaangażowania CIA w grupach, takich jak National Student Association, Braden odpowiedział: "Cieszę się, że CIA jest" niemoralne "" [1] w Saturday Evening Post. Jego praca wylądował go na liście głównej Nixon przeciwników politycznych.
 
W 1975 roku opublikował autobiograficzną Braden książkę Osiem wystarczy, która zainspirowała serię telewizyjną. Książka koncentruje się na jego życiu jako ojciec ośmiorga dzieci, a także poruszył jego powiązań politycznych jako felietonista i ex-CIA Operative i jako mąż kiedyś do państwa pracownika Departamentu i towarzysz rodziny Kennedy, Joan Vermillion Braden. Seriali telewizyjnych, jednak urodziła niewiele wspólnego z książki innej niż nazywanie oryginalnych znaków po rodzinie Braden i dając prowadzić charakter pracy w dziennikarstwie.
 
Od 1978 do 1984 roku wspólnie gospodarzem Buchanan-Braden Program, trzy godziny audycji radiowej z Pat Buchanan. On i Buchanan również gospodarzem programu CNN Crossfire na pokazie powstania w 1982, generalnie debaty Buchanana lub Robert Novak. Chociaż rola Braden jest w programach był promowany jako reprezentujący lewicy, niektórzy krytycy kwestionowali tę etykietę. Media krytyk Jeff Cohen, w kolumnie zatytułowanej Truthout "Nie jestem lewicowcem, ale gram na TV One", zauważa:
 
Podczas Braden-Buchanan roku, LSD guru Timothy Leary powiedział reporterowi, że oglądanie Crossfire było jak oglądanie "lewica CIA debaty prawe skrzydło CIA." Może to było Leary'ego najbardziej trzeźwa obserwacja kiedykolwiek ". [2]
 
W oczach CNN, Braden najwyraźniej zdobył lewicowe poświadczenia przez poddania ich wysokiego szczebla urzędnik CIA - jak na ironię, za tajne operacje przeciwko lewicy zachodniej Europy.
 
Braden został sparowany na Crossfire z ultra-prawicowego Pat Buchanan. Podczas Braden-Buchanan roku, LSD guru Timothy Leary powiedział reporterowi, że oglądanie Crossfire było jak oglądanie "lewe skrzydło" CIA debaty prawe skrzydło CIA. "To może być najbardziej trzeźwy Leary'ego obserwacja kiedykolwiek.
~ Źródło 1 (wersja z pamięci podręcznej) / / Source 2 https://www.truthout.org/cgi-bin/artman/exec/view.cgi/64/22693 (teraz jest złamana)
 
 
 
 
Jezuicki Uniwersytet Georgetown Picture
 
 
Patrick Buchanan rzymskokatolicki więzi: Pat Buchanan został ochrzczony w Kościele rzymskokatolickim i pozostał katolicki przez całe jego życie, uczęszczając tradycyjną łacińską Mszę On również spędził większość swojej edukacji w katolickich instytucjach. Uczęszczał do szkoły Najświętszego Sakramentu, jezuita-run Gonzaga College High School, i Georgetown University w Waszyngtonie, DC Buchanan ukończył Gonzaga z 98 średniej. Ukończył z wyróżnieniem z Georgetown z dyplomem w języku angielskim i filozofii w roku 1961. -Source-
Patrick Buchanan pracował w Białym Domu jako pisarz mowy i doradca polityczny dla Richarda Nixona, a później jako dyrektor komunikacji dla Ronalda Reagana.
 
Ojciec Buchanana był księgowym, który był zażarcie antykomunistyczna i podziwiany Joseph McCarthy. (Kto był szkolony przez jezuitów również i zabrał jego "antykomunistycznej Stand" namową jezuitów Edmund Walsh. Zobacz Kandydat z Frankiem Sinatrą (1962 version), aby zobaczyć nieco dokładny wygląd antykomunistycznej propagandy, co działo wokół wtedy.) ~ ~ Źródło
 
Scenariusz i Autorstwa Thomas Richards z spirituallysmart.com
 
Przeczytaj mój inny artykuł o nazwie "Charlie Sheen się najlepiej opłacaną gwiazdą sitcomu po Współpraca z Alex Jones zakwestionować oficjalną historię tego, co wydarzyło się na 9/11. Zbieg okoliczności?"
 
 
 
Alex Jones na dziś Showbiz CNN, gdzie publicznie chwalił jezuitów przyjaciel Martin Sheen w jego wyglądzie bardzo krótki.
 
 
 
 
Jones Występy Mainstream Media News
 
 
Media, które objęte Alex Jones (dobre czy złe). Pisano o nim jako wybitny figura 9/11 Truth Movement w takich publikacjach jak: The New York Times, Vanity Fair i Mechaniki popularne. i ukazała się w CBC, Fox News Channel, Washington Post, USA Today, WorldNetDaily, San Antonio Express-News, Austin American-Statesman, The Alan Show Colmes i C-SPAN. (Prawie nie ma czegoś takiego jak "złą prasę".)
 
Ciekawe informacje o Alex Jones:
"Redakcja otwarcie została w odniesieniu do Alex Jones. Spośród wielu punktów wybitnych, które zostały wykonane, Jones jest" baby tar. "Nie, to nie jest rasistowski komentarz dla tych z was, którzy myślą w ten sposób." Baby Smoła "jest dziennikarskie i polityczne termin stosowany do opisu scenariusza, w którym przedmiotem pod ręką jest bardziej prawdopodobne, aby trzymać się z tobą bez względu na to, co zrobić, aby się otrząsnąć. "
 
Cytat: https://www.synaesthetic.com/jarhead_a.html
 
więcej https://www.synaesthetic.com/jarhead.html
 
Jones mówi Głosowanie uzbrojone przez CIA, a następnie prosi o pieniądze, Ron Paul
 
 
 
 
 
 
(Poniższa informacja nie zniknęły, ale postanowił zachować ją w każdym razie)
 
Chcesz trochę więcej połączeń lub więcej wskazówek do naśladowania na Alex Jones? Zobacz to:
 
Czas zejść z Alex Jones-CIA króliczej nory. Sprawdź te linki do bardzo dobrych pytań i zdumiewającą informacje o Jonesa i GCN.
 
Adnan Khashoggi, GCN, protokoły, Alex Jones, a 9/11 Truth Movement
 
Wpis wikipedia.org dla Adnan Khashoggi (właściciel GCN)
 
GCN - Program radiowy z Hosts Alex Jones i Jeff Rense, związana z żydowskim finansistą i Saudyjczycy
 
GCN - Affiliate ABC
 
 
 
Więcej interesujących punktów dotyczących Alex Jones.
 
Kilka z jego przyjaciół antyżydowskich ma na wszystko są bardzo religijni katolicy.
 
1. Mel Gibson. Antyżydowskie Cytat: ". F ***** g Żydzi ... Żydzi są odpowiedzialni za wszystkie wojny na świecie" Gibson poprosił zastępcę "Czy jesteś Żydem?"
 
2. Hutton Gibson (ojciec Mela Gibsona). Antyżydowskie Cytat: Hutton Gibson powiedział, że rachunki Holokaustu były głównie "fiction" i zapewnił, że nie było więcej Żydów w Europie po II wojnie światowej, niż przedtem.
 
3. Patrick J Buchanan. Antyżydowskie Cytat: Mówiąc o Adolfa Hitlera powiedział Hitler, "osoba z wielką odwagą" i "sukces Hitlera nie było oparte na jego niezwykłych darów sam Jego geniusz był intuicyjny sens mushiness, że wady charakteru,. osłabienie udaje moralności, która była w sercach mężów, którzy stanęli mu na drodze. "
 
Od Kto jest kim w Ameryce, 1995 Edition, str. 496: fragmenty: Buchanan, Patrick Joseph, journalist.b. Waszyngton, 02 listopada 1938 Named Knight of Malta, 1987 ......
4. Charlie Sheen. Anty żydowski Cytat: "Brooke również, że Sheen rzekomo dokonane odniesienia do konieczności ludzi zabitych, a raz dalej do swojego menedżera Mark Burg jako" świnka Żyda Stoopid "w zaprzysiężonym oświadczeniu Zapytany odpowiada, Sheen texted jedno słowo:". leży. "To mimo Mueller dostarczenie Trybunałowi kopii wiadomości tekstowej od Sheen z napisem:" Muszę wykonać znak B jak Stoopid świni Żyd, że jest. "Source także Charlie Sheen dalej pisarz Two and a Half Men, Chuck Lorre jako "Chaime Levine", który jest jego prawdziwe nazwisko, ale jest znany jako Chuck Lorre więc jest oczywiste, dlaczego Charlie zrobił. Próbował zwrócić uwagę na fakt, że jest Żydem, aby złościć się na Żyda nienawidzić tłum. ~ link
 
On 25.10.07 Thomas Richards został przeprowadzony przez Greg Szymański z arcticbeacon.com. Rozmawialiśmy o wielu kwestiach, w tym, Alex Jones, Ted Gunderson, John L DeCamp którzy nie powinni "expose na Boys Town nazwie" zmowa milczenia ". Okazuje się, że "Expose" jest bardziej jak zatuszować arch diecezji Omaha Nebraska. Alex Jones, który był na okładce up i przemyć białym potem.
 
Ted Gunderson L był na nim również. Ted Gunderson ma być Ex FBI, ale słyszałem, jak ktoś mówił, że teraz pracuje dla CIA, który moim zdaniem z wielu powodów.
 
Dla jednego on promuje katolicką Hoax wizji Maryi w Fatimie Lizbony. On też promuje Alex Jones fałszywą historię o Bohemian Grove. Ted Gunderson dodatkowo popycha całą tę wielką historię o satanizm w Ameryce, kiedy prawdziwi sataniści są Roman Catholic Hierarchy.
 
Ponadto, Greg i ja rozmawialiśmy o Ron Paul i różne rzeczy o nim. Wiem, że będzie atakowany przez radykałów nad tym, ale to tak bywa.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Znalazłem wczesny wywiad Alex Jones online (to było na wybrzeża do wybrzeża z George Noory i od tego czasu zniknął) mówiący jak Alex Jones chciał rozpocząć w Radiu jako "Eddie Crazy" osobowości typu. Alex Jones udał się na komercyjny nadawca który nadal jest, tylko CIA raportowania / CFR kontrolowanych kawałki wiadomości głównego nurtu.
 
Alex Jones jest aktorem. To wszystko jest. On jest oszustem i zarobkowania poza oszukiwanie sheeple. Jest chodzącą reklamą dla NWO. On promuje znak bestii, plany obozu koncentracyjnego dla Ameryki i stanu wojennego. Dostaje na radio i próbuje to przyspieszyć poprzez zbliżanie ludzi do mentalności pełnej rewolucji dmuchanego do których ONZ / NATO / USA siły wojskowe przyjdzie w tym kraju i doprowadzić stan wojenny w życie.
 
Jones jest marionetką zakonu jezuitów i zawsze była. Mógł ruszył jako nieświadomego agenta lub agenta zmian, ale już nie jest ignorantem. On świadomie robi to celowo. William (Bill) Milton Cooper został zamordowany przez agentów poza jego domu, ale Jones jest tam silny czele Ruchu patriota manowce.
 
Jones twierdzi, że jego życie jest w niebezpieczeństwie. Co za żart. Oni / może go zabić w każdej chwili chcieli bez obawy o cokolwiek wypaść może wystąpić. Te Vaticanites nie obchodzi. Zabili króla Aleksandra I i minister spraw zagranicznych Francji w biały dzień przed wielkim tłumem ludzi. To było zbyt Watykan (pełnomocnicy Ustasha). Mogli zabić Jonesa i sprawiają, że wygląda jak jakiś przegrany byłego skazańca to zrobił.
 
To mnie dziwi, że nawet informacji Jones daje się, że to nie będzie dla ciebie oczywiste, że jest on agentem. To jest tak smutne, że ludzie są po prostu pranie mózgu głupcami.
 
Thomas Richards
 
 
 
Główne menu:
 
Jezuita John Drogi SJ pojawia się na audycji Alex Jones - Link Archiwum
M. Sheen - Połączenia jezuickie
Carlos Irwin Estevez (Charlie Sheen)
Buchanan - Połączenia jezuickie
McGovern - Połączenia jezuickie
Bill Cooper naraża Jones
Filmy na Alex Jones
Bohemian Grove Truth
Gunderson i DeCamp
Ron Paul - JBS - John F. McManus
Andrew Napolitano
Texe "Żyd-Hater" Marrs
Alfred "Temporal koadiutor" Webre
Robert Bowman (biskup)
Czy Alex Jones czarownica?
Geraldo Rivera
Video - Alex Jones mówi na St [KATOLICKIE] Uniwersytet Edwards 2007 [część 1 7]
Newscorp (Fox News)
Alex Jones wreszcie zaczyna mówić o jezuitów w swoim programie radiowym. Zgadnij, co on mówi? "Zawsze mówiliśmy o jezuitów ..." (!) Tutaj jest Eric Phelps byli ostatnio Jonesa "konwersji" w odniesieniu do zakonu jezuitów.
 
Najnowsze dowody oskarżenie, że Alex Jones jest Watykan White-Wash:
 
Kurt Nimmo Przypadkowo Udostępnia Alex Jones! ~ Link
 
New Video (22.10.08): TEXE Marrs & JONES Desperate JOB Hatchet jezuita
 
Alex Jones kpi Knight of Malta
 
 
 
5/5/08
Jones pojawi się Fox News z fałszywych sensacji Geraldo Rivera. Jest to kilka miesięcy po aresztowaniu Jones natomiast byk Horning przez Fox News studiach Podczas Geraldo był na powietrze i Geraldo wyśmianie protestujących. ~ Filmy
 
Jones na Fox Wideo
 
24.04.2008: Georgetown University Kończy Douglas Feith przez admin (infowars.com)
"W każdym razie, jezuici zrobili sobie z dumą przez, w końcu, dając Feith swoje papiery spacery ...."
 
Alex Jones obejmuje obłudną nowy artykuł o Watykan dodając 7 więcej grzechów na ich liście. ~ Story (zdjęty)
 
Ed Brown Państwa "THIS IS jezuitów" ~ Wideo
 
Alex Jones krąży propaganda próbuje grać w dół siłę Zakonu Rycerzy Maltańskich. ~ Story
 
 
04 lutego 2008 - Alex Jones mistyfikacja Y2K narażone (Ważne Read)
 
04 lutego 2008 - Re-Dodano: (. Ponad godzinę długi, warto chociaż) Pełna William Program Cooper mówi Alex Jones mistyfikację Y2K
 
Więcej William Cooper wycieczka Jones (inaczej niż dzieje się)
24.09.07 Alex Jones dostaje pytanie o spirituallysmart.com.
 
NAJNOWSZY ARTYKUŁ Greg Szymański 10/10/07
Nowy artykuł Greg Szymański 9/9/07
Nowy artykuł Thomas Richards 19.09.07
 
Posłuchaj: Alex Jones jezuickie Cloak and Dagger koadiutor w / Eric Phelps
Wywiad wprowadzone do formularza Video (Good Work) część 1 - część 2 - część 3
 
Słuchaj William (Bill) Cooper zawołać Alex Jones, jak tylko strach mongering non-patriota, który sprawia, że ??wyglądają źle Patriots
 
William Milton Cooper poszedł na powiedzieć, że Alex Jones był "nigdy członek ruchu Patriot i wyszedł nie ma gdzie."
 
08 października 2007
Nowy rant Alex Jones. Pokazuje on tylko tutaj mylić. Nadal insynuuje, że jest grupa tajemnicą nawet za Watykanem. Alex Jones jest agentem CIA disinfo vatican z piekła i ogromny LIAR na wierzchu! Nazwy, katolickich [...] Grupy eksponujące najgorsze "
 
Moja odpowiedź na Jonesa
 
Dlaczego już wskazałem Alex Jones obsługiwany Hugo Chavez:
 
 
 
"Wenezuelski rząd do rozpoczęcia International, 9/11 Truth Investigation Crusaders Walter i Rodriguez pojawiać się na cotygodniową audycję Hugo Chaveza TV" Infowars.com art
 
 
 
 
 
Oczywiście dłoń człowieka Tak, uważam, że jest to obraz Alex Jones w przebraniu!
 
To jak mam to. Zanim John Conner zmienił nazwisko na Mark Dice (Dice skrót Shouldice), był reklama na myspace.com dla swojej nowej audycji. On pisał ten powyższy baner jako reklamy. Wysłałem mu wiadomość, że, że obraz wygląda jak Alex Jones perukę i makijaż. On odpowiedział mi, mówiąc, że to obraz przestraszony dziewczyny. Skopiowałem baner na dysku w międzyczasie. Kiedy poszedłem do spojrzeć na jego biuletynie o dwie minuty później banner zmieniło! nie było powyżej banner, ale było to jedno:
 
 
Powiem ci przed Bogiem, że jest to w 100% prawda!
 
 
Nowa aktualizacja (21 kwietnia 2009):
 
Ktoś przyniósł do mojej uwagi tej stronie:
 
 
 
Wydaje się dziwne. Dlaczego miałby Oznacz Dice używać tego obrazu z athiest stronie? I nadal wygląda jak Alex Jones, ale zastanawiam się, co tu się dzieje.
 
 
 
 
Nowe dodatki
 
Alex Jones jest agentem CIA efektem "Project Mockingbird" i jezuitów Temporal oadjutor i media alternatywne Gatekeeper dla Watykanu.
 
Alex Jones mówi na St Edwarda (katolicki) University. (Jest to University gdzie hisAsian przyjęła siostra uczęszcza):
 
Video - Alex Jones - St Edwards University 2007 [część 1 z 7]
https://www.youtube.com/watch?v=Z34j6cO9ccc
 
 
Oto artykuł z prisonplanet.tv faktyczny:
 
https://prisonplanet.tv/articles/april2007/130407report.htm
 
Oto cytat ze strony:
 
"Alex Jones w St Edwards University w Austin
 
Alex daje fascynujący szczegółowy wykład do klasy w St Edwards University w Austin o ustanowienie mediów kontroli, sposoby zręczny propaganda jest rozproszone przez elity kontrolowanych "repeater" dziwek prasowych, a jak media alternatywne jest zarażone płatnych kooks, którzy są na liście płac rządu i świadomie zatruwają studnie informacji do zdyskredytowania prawdziwych truthseekers ".
 
uh .... CO?? Mówi o sobie, tam!
 
Po prostu oglądając początek to widzę, że mówi te katolickie studentom uruchomić strony z "alternatywnych mediów". Innymi słowy jest to jezuita / Katolicyzm wideo rekrutacji dla disinformationists.
 
 
 
William Cooper woła Alex Jones o czym on jest. Słuchać dźwięku TUTAJ
 
Również tutaj są dwa dobre Greg Artykuły Szymanski pierwszy, drugi.
I tu jest dźwięk Greg Szymanski z Eric Phelps na Red Ice Creations sieci:
Kliknij, aby usłyszeć
 
Również sprawdzić tę historię: Alex Jones Affair - Rodzina chrześcijańska Betrayed
Wątku na forum o powiązaniach jezuickiej Alexa Jonesa
 
Charlie Sheen podobno trzymał Sheen imię ponieważ jest On koadiutor jezuita jak jego ojciec
 
Alex Jones jezuita koadiutor również. Alex Jones pracuje dla nich na wiele sposobów. Pytanie jest, czy on robi to celowo? Był wywiad z Big Shots w Kościół rzymskokatolicki, jak,
 
Pat Buchanan
 
 
Jezuicki Georgetown Yearbook Zdjęcie Holy Cross Absolwent Chris Matthews (z lewej) z Pat Buchanan (prawy)
 
 
I Hutton Gibson (syna Mela Gibsona). Hutton Gibson powiedział Holokaust był sfabrykowane. Alex Jones również promowane Mela Gibsona bardzo katolicką wersję "Pasji". Mel, która później trafiła na nagłówki gazet, gdy został zjechał podczas jazdy pod wpływem alkoholu i powiedział policjant że Żydzi byli przyczyną wszystkich problemów na świecie.
 
 
 
 
Hutton witryna internetowa, a wywiad z Alex Jones: --- Strona Wskazówka Wywiad z lewej, że został wprowadzony w google przez infowars.com (Alex Jones www)
 
i Alex Jones powiedział, że osoby te są jego przyjaciele, a on spojrzał na ludzi "rzeczy" na jezuitów i powiedział, że to "bujda" <- kliknij, aby uzyskać dźwięk!
 
Jest bardzo źle o tym, jak można zobaczyć na mojej stronie. Także, Alex zawsze mówi o pożarze Reichstagu i porównuje go do ataku ale Alex WTC nigdy nie wspomina bardzo ważną konkordatu między Watykanem i nazistowskich Niemiec roku Hitler doszedł do władzy.
 
 
 
Alex Jones często grał Russert Tim konfrontacji George W. Bush i John Forbes Kerry o ich przynależności do Skull and Bones. Ale Russert Tim jest bardzo aktywny dla Kościoła katolickiego, który ma o wiele bardziej śmiercionośną historię władzy i korupcji, niż czaszka i kości.
 
Wideo Russert Wobec George
W. Bush o swoim członkostwie w Czaszki i Kości
Wideo Russert Wobec
John Kerry o jego przynależności do Czaszki i Kości
Tim Russert z NBC (Kto był szkolony przez jezuitów) był Mistrz Ceremonii na Katolickim Uniwersytecie
Ameryki Twelfth Amerykańska Cardinals Kolacja New York piątek, 27 kwietnia 2001.
On również otrzymał honorowy tytuł doktora Humane Letters Fr. Liguori Zgromadzenia Iona College Christiana Brata.
 
 
Oto klip wideo Tim Russert dając informatora FBI, "Nation of Islam"
rzecznik, Żyd nienawidzący, White / Black zwolennikiem wojny i wrogiej rasy oliwkowy,
Temporal koadiutor Louis Farrakhan platformy do głoszenia propagandy Żyd nienawidzący.
Video: https://www.youtube.com/v/uZaSuUC1vnI
 
 
 
Minister Louis Farrakhan jest obecnie liderem odtworzonego Narodu Islamu,
oryginalna organizacja został przemianowany i ostatecznie rozwiązana przez
Warith Deen Muhammad. Nation of National Center islamu i centrali
znajduje się w Chicago, Illinois i jego domy nr Meczet flagowy 2,
Meczet Maryam w dedykacji do Maryi, matki Jezusa.
 
 
Wewnątrz meczetu Maryam (Zawiadomienie ośmiu spiczastą gwiazdę.
To wiąże się z czarnej magii)
 
Wczesne życie
Farrakhan został podniesiony w zachodniej społeczności indyjskiej w sekcji Roxbury w Bostonie, w stanie Massachusetts.
Jego matką wyemigrował z Saint Kitts i Nevis w 1920, a jego ojciec był jamajski taksówkarz z Nowego Jorku, ale nie brał udziału w jego wychowaniu. Jako dziecko otrzymał szkolenie jako skrzypek. W wieku sześciu lat, dostał swoją pierwszą skrzypcach i przez 13 lat, grał z jezuickiego Boston College Orchestra i Boston Civic Symphony. Rok później, Walcott zdobył krajowych konkursów, jak również Ted Mack Original Amateur Hour. Był jednym z pierwszych czarnoskórych pojawiać się na popularnym serialu. W Bostonie, Farrakhan uczęszczał do prestiżowej Boston Szkoły Łacińskiej. Symbol szkoła jest Romulus, mityczny założyciel Rzymu! i angielski High School, którą ukończył z latter1. Uczęszczał do college'u przez dwa lata na Winston-Salem State University Teachers College, ale zostawili kontynuować karierę jako artysta. W 1950 roku stał się Farrakhan-and-coming piosenkarz calypso. Nagrał kilka albumów Calypso pod nazwą "Charmer". [1] W 1955 roku, podczas gdy podsufitka show w Chicago zatytułowany "Follies Calypso", po raz pierwszy zetknął się z naukami Narodu Islamu.
 
 
 
Politolog James Carville i Tim Russert
Katoliccy politycy w USA: Ich wiara i polityka publiczna
LINK
 
 
Mel Gibson
 
Mel Gibson otrzymaniu doktorat honorowy na Loyola
"Jezuicka" Marymount University w plecy LA w maju 2003. Whos on z? Przebiegły jezuita William J Fulco.
 
 
 
https://www.imdb.com/gallery/hh/1257181
 
https://www.huttongibson.com
Hutton Gibsons Nowa strona internetowa
 
https://video.google.com/videoplay?docid=589471486663092555
Hutton Gibson Wideo
 
"Gibson był Opus Dei i asystent reżysera z pasji. Dlatego Gibson jest" związany "z Opus Dei, ale formalnie nie jest członkiem, zgodnie z Opus Dei źródeł. Zaprawdę, Gibson jest jezuita Temporal koadiutor dowodem jego przedłożenia jezuickiego William J. Fulco ".
 
Eric-Brother
https://www.cuttingedge.org/news/n1893.cfm