NAJPOTEZNIEJSZY CZLOWIEK SWIATA

2012-09-14 07:57

Najpotężniejszym człowiekiem na świecie?"Black" Papież

Hrabia Hans Kolvenbach-jezuita Walne15.04.00 RICK MARTIN
Więc myślałem, że dość dobrze poinformowany już o wszystkim z głównych graczy na "spisek" reguł gry? Masz może już za rok o słuchu (lub wpadł na własną rękę) różne elementy społeczeństwa, którzy kontrolują nasz świat od za kulisami.

Nie zaznajomisz się z roli, na przykład, Khazarian syjoniści (kto wymyślił słowo "Żyd" w celu ukrycia ich przyjętego dziedzictwa, w odróżnieniu od biblijnych Judejczyków), lub rola odgrywana przez banksterów (gangsterzy bankowe) kontrolowania gospodarek na świecie, przez CFR (Council on Foreign Relations), Trójstronnej Komisji, Bilderbergers, Komitetu 300 (do 17 najbogatszych tak zwane "elity" rodzin)-Rothschilda w Anglii i Rockefellerów w Ameryce Bronfman w Kanadzie, i na i na, zawierający strukturę fizyczną moc nowego porządku świata marionetek pod kierownictwem ponuro zmotywowanych, innych wymiarach "oszustami master" powszechnie znanych jako Lucyfera lub Szatana i ich "Fallen Angel" kohorty.

Chociaż wszystkie te szczegóły przyczynić do zrozumienia powiększyć obraz, co masz czytać wypełnia najważniejsze brakujące ogniwo w tej całej konstrukcji. I nie mam na myśli mały problem bocznego; mam na myśli związek tak central-jeszcze tak dobrze ukryte z ogólnego widoku publicznego, i tak długo, że nawet najbardziej studiował z "spiskowych teorii" uczonych prawdopodobnie nie ułożyła wiele Informacje, które ma być przedstawione tutaj.

Aby połączyć się następujące wydatki: "kontrowersyjne" i "wrażliwych" jest tak łagodny mało prawdy sprawy, jak może być wykonana! To brakujące ogniwo zmienia całą nastawienia całego pola gry!

Po miesiącach oczekiwania i tygodni przygotowań, w końcu byłem w stanie mówić Watykańskiego Assassins Autor Eric Jon Phelps we wtorek, 14 marca. Po prostu nie było innego sposobu na pokrycie historyczne dzieło Erica obejmujące dosłownie pięć wieków, niż tylko mapy pokrywające ogromne rozpiętości czasu i ważnych wydarzeń historycznych. Zajęło nam to prawie cztery godziny, aby wykonać zadanie, ale mogliśmy łatwo przeszli do innego czterdziestu.

Mamy tu na widma są po prostu nie chcą, aby zmniejszyć wagę tej pracy poprzez przedstawianie go w sposób zbyt destylowanej. W rzeczywistości, w celu dzielenia się ten materiał z przynajmniej niektórych istotnych kopii, Eric dał nam pozwolenie na wydrukowanie (bezpośrednio po wywiadzie) kilka fragmentów jego wkrótce ukazać się książce, które pomogą ci zrozumieć pewne aspekty tej historii wspaniale ważnym i szeroko zamiatania. Brakujące ogniwo jest na pewno centralny link.

Nazwijmy to opowiadanie "jezuita-Watykan połączenie" z rozwijającej nowej agendy światowego porządku. Możesz uzupełnić swój umysł, jak absolutnie centralny, ale dobrze ukryte, został ten link! Jest to dobry powód, tajne Biblioteka Watykańska jest tak rozległa i tak pozostaje jeszcze nienaruszone z włamaniem, mimo wielu innych, którzy chcieliby posiadać taki zbiór informacji szczegółowo wiele "ocenzurowane" dane o naszej prawdziwej, nieziemskiego dziedzictwa kulturowego.

Kiedy czyta się pracować jak Vaticanum asasynów, nie można pomóc, ale odbija się na celowo "skorygowanych" i rozwodnione i nudne chwile w wysokiej klasy historii szkoły. Tymczasem prawdziwa historia o tym, co się wydarzyło, jest dynamiczne i pełne obliczonej intrygi.

W tym biznesie, słyszałem i czytałem wiele rzeczy. Ale kiedy miałem odebrać mi szczękę z podłogi w trakcie czytania w pewnych historycznych porcje książka Erica-dobrze, pozwól mi tylko powiedzieć, że na pewno jest prawda obcy, i znacznie bardziej interesujące, niż wielu fikcji byliśmy doprowadziły do zdaniem są faktem historycznym. A jednak prawda nie pasują do siebie jak kawałki puzzli.

Ta książka powinna być bestsellerem, ale jest mało prawdopodobne, aby osiągnąć takie ogólne uwagi, biorąc pod uwagę jak dobrze kontrolowane i cenzurowane jest firma wydawnicza. Tak więc jest powodem naszej długiej prezentacji tego najbardziej zdumiewającego i niezwykle ważne materiału tutaj w spektrum.

Jesteśmy w momencie prawdy objawionej jest ze wszystkich stron. I nie ma chyba bardziej fundamentalne, umysł grzechot, a poprzedni pojęcia wstrząsającego przykładem, niż jest to prezentowane są tutaj. Wywiad jest bezpośrednio po nim kilka istotnych fragmentów książki otwarcia oczu-co Erica będzie dostępny 1 lipca.

[Uwaga redaktora: Należy zauważyć, up-front, że przedstawione poniżej studiował opinią Eric Jon Phelps. Mamy tu na widma znaleźć wiele o swojej prezentacji jego badań historycznych, które zazębia się z oraz rozszerza Prawdy, która została przedstawiona przez wielu innych autorów w tych stronach i gdzie indziej. I to jest dobre, prawda jest Prawda jest prawdą, i powinny wszystkie siatki.

Jednak dla świętego spokoju z naszej wyjątkowej czytelnictwo-które zazwyczaj Rozwijał się bardziej świadomi duchowej perspektywy, niż ogół społeczeństwa, nie chcemy, aby stworzyć wrażenie, że zgadzamy się z (lub chcą się promować) niektórych aspektów zabezpieczeń prezentacji Erica mających do czynienia z jego osobistych przekonań "religijnych". Przedmiotem tych wyroków wynika bardziej biblijnie konwencjonalne (dosłowne) path-w opozycji do niekonwencjonalnego, zadawania pytań, szerokokątnego widzenia jego historycznego materiału.

Generalnie takie opinie są po prostu pozostawiono na ich własny, aby uporządkować i interpretować zgodnie z potrzebami, a nie jest wyodrębniony-out się zająć edytorsko. Jednakże, w tym przypadku, praktyczną stronę przedstawionych Erica przekonaniami religijnymi m.in. akceptowanie pewnego stopnia przemocy (lub gwałtowny protest) i wykorzystania uzbrojenia. I takie przekonania są bardzo przeciwieństwem filozoficznego stanowiska, z wielu powodów, nie najmniejszym z nich jest oczywiste, kontradyktoryjności bait-and-uwięzienie, która wynikałaby z wyboru, co uważamy za niskiej częstotliwości reakcje klasa Ziemi prąd wyzwania.

Jeśli jednak spostrzegawczy czytelnik wnika "między wierszami" w zamyśleniu, nie jest dostrzec powtarzający chwalebne duchowe przesłanie w Erica Commentary-of "Miejcie odwagę mówić prawdę" i "Bóg pomaga tym, którzy pomagają sobie", co na pewno NIE zgadzam się z całego serca i od dawna wspiera entuzjastycznie.

Jesteśmy w czasie Wielkiego Przebudzenia na tej planecie. Światło Prawdy, nasila się z każdą chwilą, jest trąca wiele do krokiem naprzód i akcji, co wiedzą. Czy takie z nich wynikać, że przesuwać lub nadal ukrywać się w strachu? Odpowiedź na to pytanie jest być może najważniejszym aspektem Ziemi klasa jest testom w tym krytycznym momencie.

One last minut przypis przed rozpoczęciem tego wywiadu: Sztuka i rozrywka (A & E) kanał telewizji kablowej właśnie rozpoczęły powietrza w wielkanocną niedzielę wieczorem nowy dwugodzinny film dokumentalny o nazwie-: Watykan ujawnił. Taśma to tak można ją studiować uważnie; ciągu linii dialogu, a niektóre z tych osób wybranych do komentarzach wiele, wiele wskazówek do prawdziwej mocy Watykanu nad sprawach światowych. To, oczywiście, o wiele bardziej owocna oglądać A & E program po zapoznaniu się i trawi następujące.]Martin: Zanim zaczniemy, chciałbym powiedzieć kilka słów. Tematem książki jest tak kompleksowa i obejmuje dosłownie wszystkie aspekty globalnej kontroli przez jezuitów, którego historia sięga 1540 roku. Chciałbym rozpocząć naszą rozmowę z bardzo ważnym punkcie wyjaśnienia tak, że nasi czytelnicy mają coś się trzymać podczas odczytywania narracji historycznej mamy zamiar przedstawić. Chciałbym również dodać, że książka jest jednym z najbardziej istotnych, dynamicznych, autentycznie edukacyjnych dokumentów historycznych, jakie kiedykolwiek czytałem. Chcę ci powiedzieć, że jestem pod wrażeniem!

Ty, dosłownie, połączyć wszystkie główne globalne konflikty i mord polityczny w ręce zakonu jezuitów. Żydzi, jak w przypadku wielu innych grup można wymienić, były nieświadomymi pionkami w tej agendy jezuitów.

Obecnie, obecne. Mam zamiar rozpocząć tutaj, a następnie będziemy iść z powrotem w czasie i wypracować sobie drogę w górę. Ale chcę, aby rozpocząć tu, bo to daje podstawę do cofnięcia się w czasie.

Dzisiaj, kto jest przełożony generalny jezuitów, tak zwany "czarny papież" [black odnosi się tutaj do ukrytych, złych działań, nie rasy lub koloru], który wydaje rozkazy do rzeczywistego papieża. Czy to jeszcze Jean-Baptist Janssens?

Phelps: Janssens, Francuz. Nie, zmarł w 1964 roku. Pedro Arrupe Potem doszedł do władzy. Następnie, po Arrupe zmarł w 1988 roku, jak sądzę, obecny generalny jezuitów hrabia Hans Kolvenbacha. [Zobacz zdjęcie w pobliżu.] Nazywam go hrabiego Hansa Kolvenhoof.

Martin: Porozmawiajmy o tej pozycji "Ogólne", a ponadto, kim jest ten człowiek, hrabia Hans Kolvenbacha? Kto ma on służyć? Jakie są jego korzenie? Gdzie on grad z?

Phelps: obecny generalny jest Holender, jego narodowość jest niderlandzki.

Martin: Gdzie on jest? Fizycznie, gdzie on jest?

Phelps: Mieszka w Rzymie, w siedzibie jezuitów nazywany Kościół Jesu. Więc, jezuita Ogólne mieszka w Rzymie, co właśnie nazywa, siedziby jezuita.

Martin: Church of Jesu, jest to, że w pobliżu Watykanu?

Phelps: To nie jest daleko od Watykanu, prawo. Jest w tym samym obszarze. To siedziba Rycerzy Maltańskich.

Martin: Czy to część Watykanu, właściwe?

Phelps: Tak, wierzę, tak to jest.

Martin: Gdzie Szatan pasuje do tego obrazu, a co jest ostatecznym celem jezuitów, tzw Towarzystwo Jezusowe?

Phelps: jezuita Generalnego i innych wysokiej jezuitów Generałowie, są magami. Są Luciferians i czczą to, co oni nazywają Lucyfera. Oni nie wierzą w szatana. Oni wierzą w Lucyfera.

Teraz, według Alberto Rivera, został zaproszony, ponieważ był top jezuita w tym czasie w końcu lat 60., został zaproszony do "czarnej mszy" w Hiszpanii, gdzie nie było sporo top jezuita obecny Generals. I nazwał to "Black Mass". Cóż, kiedy jesteś zaangażowany w "Mszy Black", jesteś zaangażowany w kult Lucyfera, wszyscy ubrani w czarnych pelerynach i tak dalej.

Martin: Jestem zafascynowany hrabiego Hansa Kolvenbacha bo nikt na świecie nie wie, kim jest ta osoba. Nigdy nie słyszałem tej nazwy.

Phelps: Pozwólcie mi tylko powiedzieć, że można zobaczyć jego zdjęcie i jego najpopularniejsze jezuitów-tylko sekunda a ja książkę. Tytuł książki nazywa jezuici: Multi-biografia, Jean Lacoutre, a to jest możliwe, zazwyczaj w księgarniach. Została ona opublikowana w 1995 roku.

Jean Lacoutre jest Francuz. Był komunistą, jest komunistą. Na ostatniej stronie zdjęć w nim, że jest tuż obok stronie 343, widzisz Peter Hans Kolvenbacha. On jest jezuita Ogólne, a on wygląda tylko osoby bardzo zła. Jest czarny mężczyzna, który jest wysoki jezuita, jest 29 Superior jezuita z jego kosmopolitycznego sztabu generalnego. Jeden z pracowników Generalnej wygląda Ben Kingsley z listy Shindler jest. Istnieje sześć białych mężczyzn, i jeden czarny mężczyzna. I to jest jego sztabu.

Martin: Co to jest proces wyboru generalnego następcę?

Phelps: Wysokie jezuici wybiera go, a on wybiera się na całe życie, chyba że staje się on "heretyk".

Martin: A tak zwane "Wysokie Jezuici" reprezentują co grupę?

Phelps: Chciałbym powiedzieć, że są "śluby", wysoki 4-szy Degree. Kiedy jezuita jest wyznawana, jest on pod przysięgą jezuitów, bo jest pod "przysięgą krwawy", że mam w mojej książce.

Martin: Czy mamy pozwolenie na przedruk tej przysięgi w naszej gazecie?

Phelps: Oczywiście, jak najbardziej.

Martin: Jednym z moich pytań ma zrobić z przysięgi i to podobieństwo do Protokołów Mędrców Syjonu, i napisałem to pytanie, zanim wróciłem do części Protokoły z książki.

Phelps: Jezuici oczywiście pisał protokoły, ponieważ przeprowadziliśmy każdy protokół w tej małej broszury. Oni przeprowadzili wszystko. A Alberto Rivera mówi-a był jezuita, on był bardzo oczerniany, nie pomógł w ogóle przez Apostata, protestantów i baptystów w tym kraju, był pomógł, nieco, przez Jacka Chicka. Jack Chick opublikował swoją historię w sześciu tomach, zatytułowanych Alberto I, II, III, IV, V i VI.

Alberto Rivera mówi, że został on Żydzi wyrównane z Papieżem, który opublikował protokołów. Cóż, staram się poczuć, że to właśnie jezuici sami, bo i oni sami, byli tymi, którzy byli w stanie doprowadzić to do przejścia.

To oni w rządzie. To oni za sporcie zawodowym. Właściciel Pittsburgh Steelers jest Knight of Malta. Właściciel Detroit Lions jest Knight of Malta. Wszystkie wasze top właściciele tych klubów kulkowych, w przeważającej części, są Knights of Malta, coraz ludzie zahukał w ten boom na gry i zawody sportowe, podczas gdy jesteś zajęty tworzenia tyranii. Tak, to była jedna z tych rzeczy, w protokołach, że będą tworzyć "rozrywek".

Kolejny kiedyś był Walt Disney, 33. stopnia masonem-Disneyworld, Disneyland. Kolejny był Milton Hersey z Hersey Park. Tworzą one wszystkie te zabawy i gier i rozrywki, aby uzyskać ludzie pijany z przyjemnością, podczas gdy jesteś zajęty obalenia protestanckiej formę rządów.

Martin: Gdzie współczynnik Las Vegas w tym wszystkim?

Phelps: Las Vegas, dobrze, w przeważającej części, jest kontrolowana przez mafię. Ale wszystkie duże rodziny Mafia to katolicy, a wszystkie one są podporządkowane papieżowi lub kardynał z Nowego Jorku, który jest kardynał O'Connor-ponieważ Komisja, Komisja Mafia mieszka w Nowym Jorku.

Frank Costello był członkiem Komisji Mob i był intymnych, osobistych przyjaciół z Kawalera Maltańskiego, Hollywood Mogul, Joe Kennedy. I to się nie zmieniło.

Więc, Wysokie Knights są dobre, drodzy bracia z Wysokiego mafii Dons-the Gambinos, Lucchese, że Columbos, wszystkie z nich. I kontrolują Hollywood, a nie Żydów. To tylko Żydzi, którzy są front-mężczyźni, którzy są zaangażowani w Hollywood i pracuje dla mafii i dla kardynała, tak jak w polityce byłoby Arlen Spector. Arlen Spector był Żydem Spelly Autora [kardynał Spellman jest] w zabójstwie [prezydenta Kennedy], a on nigdy nie powiedział ani słowa o tym.

Martin: Teraz, jak przejść przez tutaj, czy jest coś, że nie chcesz mnie do drukowania, proszę dać mi znać, bo dosłownie, mam zamiar wydrukować wszystko, co mówimy w tej rozmowie.

Phelps: To dobrze, że jest w porządku ze mną, bo to musi być powiedziane.

Martin: Wróćmy do hrabiego Hansa Kolvenbacha. Chcę świecić światło na tego faceta na tylko trochę tutaj. Porozmawiajmy o nim. Co on robi? Kim on jest? Porozmawiajmy o jego pozycji jako "Generał". Jak oni korzystają z tej kontroli nad papieżem? Czy Papież wie, że jest pionkiem?

Phelps: Ok, jedno pytanie na raz. Więc, który pytanie chcesz mi do czynienia?

Martin: Miejmy tylko świecić światło w prawo na hrabiego.

Phelps: General Jezuitów, ok.

Martin: Zacznijmy tam, a możesz mi powiedzieć wszystko, co chcesz mi powiedzieć o tej pozycji.

Phelps: jezuita Generalny jest bezwzględne, pełne i całkowite dyktatorem i autokrata Zakonu. Kiedy mówi, jego provincials przenieść. Inspektorów są jego główne podwładnymi. Istnieje około 83 provincials teraz.

Jak rozumiem, Zakon Jezuitów podzieliła świat na 83 regionów. Ok? Dla każdego regionu, jest jezuita prowincji. Istnieje 10 provincials w Stanach Zjednoczonych. Jest jeden do Ameryki Środkowej. Jest jedna rzecz Irlandii. Oni dzielą się świat w tych prowincjach.

Więc jest to stary babiloński samorząd województwa, w środku lub na Nabuchodonozora jezuickiego samego generała, więc jest to ściśle Roman forma rządu, gdzie wszystkie państwa lub prowincje są podporządkowane tej ogólnoświatowej suwerena.

Jezuita generalny sprawuje pełną i całkowitą władzę nad Zakonem. Spotyka się z jego prowincjałów. Kiedy podjąć decyzję o rozpoczęciu wojny lub pobudzenie, dostaje informacje z prowincji tego kraju, w jaki sposób najlepiej go o to, o postawę ludzi, a potem używa uzasadnionych pretensji do pianki pobudzenie-like 1964 Civil Ruch Praw. To było wszystko, pobudzenie jezuita, całkowicie, bo efekt końcowy był bardziej konsolidacja władzy w Waszyngtonie z 1964 Civil Rights Act, która została napisana przez [prezesa długoletniego Uniwersytetu Notre Dame, Wielebny] Theodore Hesburgh.

Jezuita General rządzi światem poprzez swoich prowincjałów. A provincials potem, oczywiście, wyklucza niższe jezuitów, i istnieje wiele jezuici, którzy nie są "śluby", więc wiele z niższych jezuici nie mają pojęcia, co się dzieje na górze. Oni nie mają pojęcia o sile ich Zakonu.

To tak, jak masonerii. Niższe nie mają pojęcia, że ​​wysoki Freemasons Shriner pracują dla jezuitów Generalnego. Myślą, że są one po prostu robi prace i bycie dobrymi ludźmi. Ale Najważniejsze jest to, że wysokiej rangi Freemasons podlegają również, z powodu generalnego jezuitów jezuita Generalny, z Fredrick Wielkiego, napisał wysokie stopnie, ostatnie 8 stopni, do szkockiego masonerii obrządku kiedy Fredrick chronić je, gdy zostały one zniesione przez papieża w 1773 roku.

Tak, masz wyrównanie z zakonu jezuitów i najpotężniejszego masonem mieli w rzemiośle, Fryderyk Wielki, w czasie ich tłumienia. To jest niezaprzeczalny wniosek. I wtedy, kiedy widzisz wojen napoleońskich, rewolucji francuskiej i wojen napoleońskich przeprowadzone przez masonerię, wszystko Napoleon zrobił i jakobinów, co robili, kompletnie skorzystało do zakonu jezuitów.

Jest to w tym celu, że Aleksander Dumas napisał Hrabia Monte Christo. Hrabia jest jezuita General. Monte = Mount Cristo = Chrystus. Hrabia Górze Chrystusa. Alexander Dumas mówił o Walnym jezuickiego zemsty coraz kiedy jezuici zostały stłumione, a wielu z nich zostało wysłanych do wyspy, trzy godziny, żeglarstwo, West u wybrzeży Portugalii. I tak, kiedy jezuici wreszcie odzyskali władzę, ukarali wszystkich monarchów Europy, którzy stłumionych je wyrzucili ich z tronów, w tym Kawalerów Maltańskich z Malty, używając Napoleona.

I Aleksander Dumas, który walczył dla włoskiego patriotów w 1848, do swobodnego Rzymie od doczesnej władzy papieża, napisał wiele książek i jedna z książek było to ujawnić, a to Hrabia Monte Christo.

Tak więc, gdy czytasz tę książkę, należy pamiętać, że jest to naprawdę satyra na zakonu jezuitów odzyskania swojej władzy we Francji. Hrabia Monte Christo posiada materiały wywiadowcze, które nie można pokonać. Dobrze, że to do zakonu jezuitów.

Ale hrabia nie dostać tego, co on naprawdę powinien mieć, lub jego ostatnie życzenie, i to jest miłość kobiety. Zyskuje powrotem całą swoją siłę polityczną; zdobywa powrotem wszystko stracił, ale on nie ma miłości kobiety. I to jest do zakonu jezuitów. Oni nie mają kobiety. Oni nie mają miłości do kobiety. Bo miał żonę, mieć kobietę, czyli masz wierność swojej żonie i rodzinie, i nie można słuchać Generalnego. To dlatego, że nigdy nie wyjdzie za mąż, a to jest jeden z wielkich kluczy do ich sukcesu.

Mogą zdradzić naród i odejść. Mogą zdradzić wszystkich irlandzkich katolików coraz na Titanicu, i odejdź. Mogą nas zdradzić w Wietnamie i odejść. Mogą zdradzić nam za każdym razem, gdy pojedziemy do szpitala i się promieniowane i wyciąć i odurzony, i odejść, bo jest "na większą chwałę Boga"-Ad Majorem Dei Gloriam: większa chwała Boga, który siedzi w Rzymie.

Martin: Co jest ostatecznym celem jezuitów?

Phelps: Ich ostatecznym celem jest zasada świata, z papieżem na ich wykonywanie, z odbudowanej świątyni Salomona w Jerozolimie. To jest ich celem.

Martin: I dlaczego Świątynia Salomona przebudowany tak ważne?

Phelps: Ponieważ jezuici zawsze chciał. Kiedy Ignacy Loyola zaczynałem Order, jedną z pierwszych rzeczy, jaką zrobił, było, chciał iść do Jerozolimy i utworzenie siedziby jezuitów tam. Tak, udał się tam, próbował to zrobić i nie powiodło się, wrócił, poszedł do szkoły, rozpoczął studia łacińskie, itp. Może to może być dobry pomysł, aby tylko przejrzeć trochę o Ignacy Loyola.

Martin: Tak.

Phelps: Ok, Ignacy Loyola był hiszpański żołnierz i został ranny w bitwie między francuskim i hiszpańskim, a jego noga została rozbita. Cóż, francuski generał, bo Loyola był bardzo odważny w konflikcie, nakazał jego własne lekarzy do udziału w Loyoli. Więc ustawić nogę i wysłał go z powrotem do jego domu, które, oczywiście, był royalty do Counsel Loyoli w Hiszpanii, w rejonie Basków.

Loyola, w jego serii pragnąc odzyskać nogę-to zagoiło się niewłaściwie, tak zrobił półkę, gdzie mógł rozprostować nogi, z ciężką, straszne, okropne bóle i próbuje rozciągnąć tę nogę, aby ją z powrotem do normalnego kształtu , znosił okropny, straszny ból. Miał go rebroken znowu kilka razy i nadal nie goją się prawidłowo, więc miał wieczystego wiotki. Nie mógł już być dworzanin wśród kobiet, aw rezultacie, poszedł do tej depresji, a on wtedy miał tę wizję świętych, itd., itp., a on napisał swoje rekolekcje.

Przestanę w ćwiczeniach duchowych, tylko na chwilę, ale wezmę stamtąd. Loyola następnie chciał stworzyć armię, ale kiedy to się stało z jego duchowych ćwiczeń, te rekolekcje będzie podstawowe szkolenie dla wszystkich jego jezuitów. To, co oni wszyscy przejść. To, co każdy jezuita przechodzi dziś.

Jedna z maksym duchowych ćwiczeń jest to, że jeśli mój przełożony mówi "czarne jest białe a białe jest czarne", to jest to tak jest. , Który jest w jego duchowych ćwiczeń. To jest to, co jest podane w JFK, gdy Kevin Costner mówi lud: "Hej, ludzie, musimy zacząć myśleć jak CIA Czarne jest białe a białe jest czarne.". To było gratisów jezuita że jezuici produkowany ten film, bo są cytując Ignacego Loyoli w tym filmie z jego ćwiczeń duchowych.

Więc, Loyola miał niesamowity wolę. Miał woli stali, a on ustawić swój umysł, aby odzyskać z powrotem to, co papiestwo straciło do reformacji. I tak, udał się do papieża, a papież w 1540 r., a następnie stworzył do zakonu jezuitów. Ale ten człowiek jest żołnierzem, że jest prawnikiem, a on ułożyła legion żołnierzy i wojowników, aby wrócić co Rzym stracił, jak również instytut Rząd Światowy dla papieża, z Jerozolimy. To było w 1540.

Zaczął zakonu w 1536 roku. Został aresztowany przez inkwizycję i został zwolniony i udał się do papieża, rzucił się pod nogi papieża. Byłby całkowicie na jego usługi. Papież czarterowany go, że papież Pius III. Papież czarterowany je, stworzony do zakonu jezuitów, a teraz on ma papieskiej ochrony, i zaczęli ich straszną historię czynów krwi. I wojna po wojnie po wojnie, po wojnie, wszystkie są przypisane do zakonu jezuitów w jakiś sposób. Katolicka szlachta, z dużą ilością pieniędzy, zdobyłem zamki i szkoły i pieniądze do zakonu jezuitów.

Praktycznie wszystko, co posiadasz nadano im lub skradziony przez nich. Oczywiście, że ukradł wszystkie losy Żydów w II wojnie światowej. Ukradli wszystkie swoje złoto, wszystkie swoje aktywa i wszystko, gdy weszli do kraju. Co się właśnie została wydana jest niczym w porównaniu do tego, co już podjęte.

W książka Edmonda Paryża, drukowane przez Ozark Publications, nazywa Watykan przeciw Europie, dostanie się do bardzo szczegółowo, co zrobili. Wzywa on-ostatnie 30 lat wojny wszystko jest przypisane do jezuitów, ich masakry Serbów i Żydów, itd. Ale Edmond Paryżu nie rozumiał, że jezuita General-i jest to jeden z najważniejszych punktów chcę Zarabiam około Von Kolvenbacha-jezuita generalny jest w pełnej kontroli międzynarodowej społeczności wywiadowczej: to CIA, FBI, KGB, izraelski Mossad, niemiecki BND, brytyjski SIS. Jezuita generalny jest w pełną kontrolę nad całym aparatem wywiadu-FBI, każdy biurokratyczny agencji w tym kraju, to wszystko, jest on pełną kontrolę nad nim.

Tak więc, gdy chce się znaleźć coś o osobie, włożyli na numer PESEL, a wszystko z całej aparatury wywiadowczej kicks-in i on i jego provincials może przejrzeć wszystko na temat tego człowieka. Karty kredytowe, to nazwę, wszystko, co jest przypisane do numeru Social Rzymu bezpieczeństwa, które FDR umieścić na nas w 1933 roku z pomocą Spellman, w czasie, uważam, że był arcybiskup, a może to był kardynał Hayes, ale Rzym był za FDR na umieszczenie go w biurze.

Kilka rzeczy, które zrobił, było wdrożenie społecznej niepewności, podatek dochodowy, a także uznając Józefa Stalina krwawych jezuitów rząd ZSRR. Tak więc, z dawania nam numer PESEL, który jest w Rzymie numer-dlatego odmawiam go używać i dlatego chcą wszyscy używając go za wszystko: prawo jazdy, zwrot podatku, karta kredytowa, wszystko co robisz, to numer to ty i ten numer jest numer Rzymu.

Martin: Pozwól mi tylko back-tu na chwilę. Co przychodzi na myśl jest Louis Freeh, szef FBI.

Phelps: katolicki, dobry ministrantem. Prawdopodobnie Rycerzem Kolumba, nie mogę tego udowodnić. Ale nikt z tego rodzaju energii ma być Rycerzem Kolumba.

I Rycerze Kolumba wdrożyć politykę jezuitów. I Louis Freeh był jeden za zbrodnię Waco i Oklahoma City okrucieństwa bombowego. I jego top snajper był japoński rzymskokatolicki nazwie Lon Horiuchi.

Tak, to katolicy rzymscy w kontroli, Rycerze w kontroli FBI, który przeprowadził się z zabijania. A ci dwaj mężczyźni, Louis Freeh i Lon Horiuchi są osobiście odpowiedzialni kardynała O'Connora z Nowego Jorku. I Kardynał O'Connor z Nowego Jorku jest najpotężniejszym kardynał w kraju. On jest wojskowym wikariusz. I dlatego Bush ucałował Fanny na zamiar Bob Jones, bo kardynał O'Connor jest król amerykańskiego imperium. I rządzi jego imperium z tego pałacu, Katedra Świętego Patryka, "mały Watykan".

Martin: A on jest w kontakcie, myślisz, ze Kolvenbacha?

Phelps: Oczywiście. O'Connor sam nie jest jezuitą, ale jezuici są jak SS Kościoła katolickiego. Oni utrzymania porządku.

A te najbliżej niego, którzy utrzymują porządek są jezuici z Fordham University. Teraz jeden z nich, szef Fordham University, uważam, że jest Irlandczykiem, jest również członkiem CFR [Council on Foreign Relations]. I mam, że właśnie tu, w sprawozdaniu rocznym z 1993 r. WSO. Te jezuitów na Fordham zachować pozory i panować nad kardynała w Nowym Jorku. I, oczywiście, potężne jezuici z Fordham m.in. Avery Dulles, John Foster Dulles, jeden z autorów książki o Soborze Watykańskim II.

Martin: Cofnijmy się teraz, wróćmy. Co znajduje się Sobór Trydencki?

Phelps: Sobór Trydencki był odpowiedzią Rzymu do reformacji protestanckiej. Pamiętaj-Reformacja przyniosła nam wszystkim politycznej wolności, które znamy dzisiaj. Nie ma czegoś takiego jak suwerenności bez reformacji. Nie ma czegoś takiego jak prawa prywatnego bez reformacji. Nie ma czegoś takiego jak prawa narodów, jak wiemy z tego dzisiaj, Monteskiusza i innych, bez reformacji.

Tak więc, kiedy reformacja przyszedł z ich doktryny zbawienia z łaski przez wiarę, i to nie było potrzeby do kapłaństwa, aby iść do nieba, że ​​wszystko, czego potrzebujesz, to zbawienie w Chrystusie i Rzymian 1:17: sprawiedliwy żyć będzie przez wiarę. Po reformacji przyszedł całkowicie pozbawiony Rzymu jego duchowej mocy. Kapłani nie chciał, bo ludzie się słowo Boże w Biblii, zwłaszcza w Holandii, Anglii i Niemiec. I tak, z tych wielkich przebudzeń łamanie naprzód i happening reformacja, narody wyłamania się spod władzy papieża. Święte Cesarstwo Rzymskie łamał się. Karol V, cesarz, zrezygnował i został mnichem i ogrodnik. Tak, Pan porusza potężnie w złamania potęgi Świętego Cesarstwa Rzymskiego, zaczął przez Karola Wielkiego i Papieża.

Cóż, to nie było dobre dla Rzymu, ponieważ traciliśmy mnóstwo pieniędzy. Narody nie płaci "pensów Piotra" anymore, które dziś nazywamy "pomoc zagraniczna" w tym kraju. I tak Papież był bardzo zdenerwowany jego.

Co on zrobi? Te narody są oderwanie się od nas, że nie są pod naszą władzy doczesnej lub duchowej, a to jest bardzo ważne, aby pamiętać, że Papież twierdzi, dwa mocarstwa-duchowe i doczesne i z łamaniem jego duchowej władzy, potem stracił doczesne mocy. Innymi słowy, nie ma już zdolności do rządzenia ludzi przez króla kraju, ponieważ król był wyłamania, jak Henryka VIII.

Tak, Henry VIII oderwał się od Kościoła rzymskiego i tworzy Kościół Anglii, on już nie był przedmiotem papieża. To dzieje się w Anglii, w Niemczech, w Holandii, i innych miejscach.

W wyniku tego, diabeł wzbudził Ignacy Loyola z jego demonisms, jego "ćwiczeń duchowych" i, ponieważ Loyola był członkiem hiszpańskiej Alumbrados, czyli to, co nazywamy Illuminati dzisiaj i kiedyś do zakonu jezuitów w próbować odzyskać z powrotem to, co zostało podjęte przez reformacji, co Pan zrobił przez Luter, Kalwin i Knox. I, przy okazji, Luter, Kalwin i Knox-żaden z tych ludzi zginęło gwałtowną śmiercią. Wszyscy mieszkali w starszym wieku i zmarł w spokoju, pośród władzy jezuita machinacje.

Sobór Trydencki składa się z 25 sesji. Te 25 Sessions accurse i potępiamy wszelkie doktryny reformacji. Potępia nikogo, kto nie wierzy, że Jezus Chrystus jest dosłowne w przyjmującym [święty chleb komunii], i że jego dosłowne krwi w winie. To się nazywa przeistoczenia. Każdy, kto nie wierzy, że jest przeklęty wyklęty. Każdy, kto wierzy, że ich zbawienie jest poza Kościołem katolickim jest przeklęty wyklęty. Każdy, kto wierzy w usprawiedliwieniu z łaski przez wiarę, anatema, przeklęty. Każdy, kto uważa, że ​​papież nie jest wikariuszem Chrystusa-przeklęci, wyklęty. Widzisz, wszystkie z tych doktryn były wysunięte w wyniku czytania Biblii, która wyprodukowała reformacji, a więc wszystko, co jezuici przeklęty reformatorzy głosili. To wszystko jest w ustawie zwany Sobór Trydencki.

W 4 sesji, co jest prawdopodobnie najważniejszą Session, jezuici potępić wolność słowa, wolność prasy i wolność sumienia. Tak, nie człowiek ma prawo do wyboru własnej religii, żaden człowiek nie ma prawa do publikowania, co czuje, jest prawdą, a żaden człowiek nie ma prawa do wolności sumienia.

Prawa te zostały zabezpieczone przez nasz Chrzciciela / kalwińskich przodków w pierwszej poprawce. Człowiek, który napisał pierwszą zmianę był James Madison, który był Chrzciciel / kalwiński, a on powiedział mi, że Chrzciciela / kalwińskiego w Wirginii, Doc. John Leland: "Jeśli nie zabezpieczyć wszystkie te prawa, Virginia nie ratyfikuje Konstytucji." Virginia był Chrzciciela / kalwiński państwa.